loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

“Rainwater”, 17 yıldır dünya markalarının distribütörlüğünü yapan, üstün teknolojisi ve kusursuz su arıtma sistemlerine sahip olan köklü bir firmadır. Rainwater, Rain Mühendislik ürünleri ile sizlere sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmak için hizmet vermektedir. Rainwater su arıtma cihazları, sizlere daha düşük enerji tüketimi, güvenli kullanım, sürekli hizmet, daha uzun ömür sağlamayı hedeflemektedir. Dolayısıyla çevreye daha çok katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

Şikayetvar.com Sitesinde %100 Müşteri Memnuniyeti

Rainwaterın misyonu, ürün ve satış sonrası hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. İşimizin çoğunun %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, müşteri referansından geldiğini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Herkesin aldığı bir ürün hakkında mutlaka bir şikayet yazdığı, dünya markalarının yerden yere vurulduğu “şikayetvar.com” sitesinde Rainwater %100 müşteri memnuniyetine sahiptir. Ayrıca Rainwater, her 10 kişiden en az 7’sinin bir arkadaşına tavsiye edildiği üstün teknolojiye sahip bir markadır.

Kullanıcılar sürekli olarak su kalitesi, güvenilirlik, müşteri hizmetleri ve güler yüzlü, profesyonel kadromuzun kesintisiz yanıt vermesinden dolayı %100 puanlar vermiştirler. İlke edindiğimiz müşteri memnuniyetinin %100 puan taşımasından gurur duyarak, hep daha üstün teknolojik ürünler ve daha iyi hizmet sağlamak için durmadan çalışıyoruz.

Rainwater, sürekli olarak müşteri memnuniyeti için çalışan uzman ve yetenekli personelden oluşan verimli ve aktif bir kadroya sahiptir. Kalite normlarına bağlı kalarak teknisyen ekibimiz de tesisat ve servis odaklı çalışmaktadır. Firmamız 7/24 güvenilir servis, satış sonrası hizmetlerini sizlere kesintisiz olarak sunmaktadır. Servis ve yedek parça temini ve satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Müşteriyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur.

Rainwater ailesi siz müşterilerinin daha üstün teknolojik su arıtma sistemlerine sahip olmanız için ileri seviyede çalışmakta ve sizlere sunduğu sağlıklı, kaliteli hizmetten dolayı mutluluk duymaktadır.