loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:
Günümüzde yaşanan obezite problemi her yaşta birey için sorun haline gelmeye başladı. Kilo problemi yaşayan bireylerin hemen hemen hepsi kolay yollardan kilo vermeye çalışıyor. Kilo vermek için vücuda gereksiz ilaç almak ve çeşitli cerrahi operasyonlara başvurmak yerine, vücudun yağ atması için en iyi yol; arıtma su, yani alkali su içmektir.

 

Alkali su, fazla kilolarıyla sorun yaşayanlar için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Bugünün diyetleri, çoğunlukla vücuttaki asidi önemli ölçüde arttıran sağlıksız yiyeceklerden oluşur. Sonuç olarak, vücut asitleri nötr duruma getirebilmek için daha fazla yağ hücresi oluşturur. Alkali su ise; doğal olarak vücuttaki asitleri nötr durumuna getirerek yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcı olur.

Alkali Su Kilo Vermeye Nasıl Yardımcı Olur?

1.Su Metabolizmanızı hızlandırır: Su içmek metabolizma hızına katkı sağlarken alkali su içmek metabolizma hızını daha da arttırır. Alkali suyu soğuk içerseniz, vücudunuz ısınmak için fazladan kalori yakacaktır.

2.Kendinizi tok hissetmenize yardımcı olur: Yemeklerden önce kendinizi doygun hissetmek ve gereğinden fazla yememek için yemeklerden yarım saat önce bir bardak alkali su için. Yemeklerden önce içeceğiniz 1 bardak alkali su ayrıca; sindirim sisteminiz çalışırken vücudunuz sindirim sularını üretmek için vücuda gerekli suyu bu şekilde tedarik edecektir.

3.Enerji artırır: Dehidrasyon yorgun hissetmenizi sağlar ve vücudunuzun ihtiyacı olan suyu kaybettirir. Alkali su, sade sudan daha iyi emilim özelliğine sahiptir ve bağırsaklarda kolaylıkla emilim sağlar.

4. Kas fonksiyonunu iyileştirir: Yeterli ve düzenli su içmek egzersiz yaparken kas krampını önlemeye yardımcı olur. Egzersiz yaparken vücudunuzu susuz bırakmayıp vücudunuza sağlıklı su depolamalısınız. Alkali su; kaslarda laktik asit oluşumuna direnmeye yardımcı olur. Bu yüzden atletler antrenman yapmadan önce kendilerini alkalize etmek için alkali su içerler. Kaslardaki laktik asit oluşumuna ne kadar uzun süre direnirseniz, vücudunuz kaloriyi daha uzun süre yakabilir.

5. Sindirim Sağlığını İyileştirir: Dehidrasyon, bağırsaklarınızı kurutur ve kabızlığa sebep olur. Alkali suyun sindirim sistemi sağlığı ile pozitif bir bağlantısı vardır; alkali su sindirim sisteminde yaşayan faydalı bakterileri destekleyerek kolon sağlığını korumaya yardımcı olur.

Alkali su içerek sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo verebilmeniz için sizleri ÜRÜNLER sayfamıza bekliyoruz.