loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

BLACK DİAMOND ELEKTROLİZE SU CİHAZI
  • Arıtma Kapasitesi
  • 450 ML Toplam Su Kapasitesi
  • 7/24 SERVİS

# Diğer Özellikler

share imgView

Kullanıcılar Ne Diyor?


 

 

KİMYASALA GEREK KALMADAN HİJYENİK TEMİZLİK

Hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanmadan evde kendi dezenfektanınızı üretebilir ve güvenle  kullanabilirsiniz. Elektroliz teknolojisini kullanan Black Diamond, musluk suyunu yalnızca bir dakikada güvenli ve güçlü bir dezenfektana dönüştürür. Mutfağınızda, banyonuzda, kişisel bakımınızda, bebeğinizin eşyalarında, evcil hayvanlarınızda, süs bitkilerinizde ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir ve yapılan laboratuvar sonuçlarına göre %99.9 oranında hijyen sağlar. Black Diamond Su Cihazı suyu bir dakika içinde elektrolize ederek vücutta üretilen en etkili sterilizasyon ajanı olan HOCI Hipokloröz Asit elde eder. Black Diamond Elektrolize Su Cihazı bir dakikada hazır hale gelerek zararlı bakterileri % 99,9’a kadar yok eder. Mikro damlacık püskürtme teknolojisi ile güçlü elektrolize iyonik su partiküllerini geniş bir alana etkili bir biçimde uygular. Black Diamond Elektrolize Su Cihazı, elektroliz teknolojisi kullanarak özel üç katmanlı elektrotlar sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde sterilizasyon sağlayan su üretir.

 

 

BLACK DİAMOND ELEKTROLİZE SU CİHAZI

Black Diamond Su Cihazı ile hiçbir kimyasal kullanmadan evinizin her noktası dezenfekte edilmekte ve oksitleyici özelliği ile dezenfekte edilen alandaki bakterileri yok ederek %99,99 hijyen sağlanmaktadır. Black Diamond Elektrolize Su Cihazı, elektroliz teknolojisi kullanarak özel üç katmanlı elektrotlar sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde sterilizasyon sağlayan su üretir. Black Diamond Su Cihazı 1 dakikada hazır hale gelerek  zararlı bakterileri % 99,9’a kadar yok eder. Mikro damlacık püskürtme teknolojisi ile güçlü elektrolize iyonik su partiküllerini geniş bir alana etkili bir biçimde uygular. Ayrıca yarı kalıcı, yüksek mukavemetli elektrotlar ile ciddi virüsler de dahil olmak üzere, birçok virüs, bakteri ve mantar üzerinde temizlik malzemelerine göre çok daha kolay ve ucuz bir çözüm sunar.

 

 

                

 

 

 

DÜNYANIN EN SAĞLIKLI VE EN ETKİLİ STERİLİZASYON SİSTEMİ

Black diamond elektrolize su cihazı ile hiçbir kimyasal ve katkı maddesi kullanmadan evde kendi dezenfekranınızı üretebilir ve güvenle kulanabilirsiniz. Elektroliz teknolojisini kullanan Black Diamond, musluk suyunu yalnızca bir dakikada en güvenli ve en güçlü dezenfektana dönüştürür.

Bağımsız laboratuvar testleri sonucu koronavirüs’e karşı %99,99 oranında hijyen sağladığı ve kesin olarak yok ettiği kanıtlanmıştır. Ahşap, metal, plastik, kauçuk cam gibi tüm yüzeylerde %99,99 oranunda hijyen sağladığını kanıtlayan Black Diamond ile ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı daima güvende.

 

 

 

 

Güvenlik Duvarı UV

YER KAPLAMAYAN ŞIK TASARIM

 Black Diamond Elektrolize su cihazınızı evinizin her köşesinde kullanabildiğiniz gibi , istediğiniz yere rahatça bırakabilirsiniz. Black Diamond Kimyasal içermeyen yapısıyla çocuklu aileler için güvenli kullanım sunar.

Güvenlik Duvarı UV

EŞYALARINIZA ZARAR VERMEZ

Black Diamond Elektrolize su cihazı su ve tuzdan oluşan içeriği ile kimyasal içermediğinden dolayı , ev ortamınızda aklınıza gelebilecek tüm materyallerde dezenfekte amacı ile kullanılabilir.

 

Paylaşılan / images / simge-biocote.png

TEMİZLİK AMAÇLI KULLANIM

İnsan sağlığına zarar veren kimyasal deterjan ve ilaçları bir kenara bırakın. Ailenizin sağlığı için , en sık kullanılan ve tozlanan ev eşyalarınızda dezenfekte + rutin temizliğinizi kolayca yapın.

 

 

Teknik Özellikler

MARKA Black Diamond
MODEL Black Diamond Elektrolize Su Cihazı
VOLTAJ AC 220V / 60Hz
EBATLAR Taban: 137 (W) x135 (D) 68 (H) mm Püskürtme şişesi: 90 (W) x90 (D) x275 (H) mm
TOPLAM SU KAPASİTESİ 450 ML
KULLANIM ALANI Dezenfekte    
DİSTRİBÜTÖR Rainwater Inc.

Kullanıcılar Servis Hakkında Ne Diyor?