7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
blog image Paylaş:

“Uzun yaşamın sırrı alkali su” vücudunuzun pH dengesine yardımcı olmak için pH tamponları sağlar ve yüksek düzeyde antioksidan içerir. Antioksidan (su) vücudunuzun serbest radikallerle savaşmasına yardımcı olur. Alkali su, serbest radikalleri temizleyerek kişinin hasta olmasını engeller ve erken yaşlanmasını önleyerek uzun yaşamasını sağlar.

Alkali Suyun Uzun Yaşama Etkileri

“Uzun yaşamın sırrı alkali su” içerisinde yüksek derecede negatif iyon bulundurduğu için tam bir yaşlanma karşıtı etkisi göstermektedir.

Araştırmalar, alkali suyun kemik erimesini yavaşlatabileceğini söylemektedir. Bazı araştırmalar ise; iyonize olmuş alkali suyun, insan vücut yapısını geliştirdiğini ve birçok hastalığa etkili bir iyileşme sağladığını söylemektedir.

Son araştırmalar, Japonya Okinawa’da yaşayan insanların çoğunun 95 yaşına kadar yaşadığını göstermektedir.  Bu insanlarda artrit kalp hastalıkları ve kanser son derece az görülmektedir. Bilim adamlarının yaptığı araştırmalar sonucunda Okinawa’da yaşayan insanların bu uzun ve sağlıklı yaşama sırrının; iklim veya yiyecekler değil, içtikleri yüksek oranda iyonize mineral içeren alkali nitelikteki su olduğu ortaya çıkmıştır. Bu alkali suyun pH derecesi 7 ile 8.5 arasındadır. Yapılan araştırmalar, sularını yüksek derecedeki oksijen ve iyonize mineral içeren alkali yapıda buzul kaynaklarından ya da çok kirlenmemiş su kaynaklarından içen ve yüksek dağlarda yaylalarda yaşayan Tibetliler, Perulular ve Gürcüler de bu şekilde uzun yaşadığını ortaya çıkarmıştır.

Doktorlar, uzmanlar ve araştırmacılar sağlıklı olmanın anahtarının; genel olarak olumlu refahı teşvik etmek için uygun diyet ve egzersizler ile birlikte alkali bir yaşam tarzına sahip olmaktan geçtiğine hem fikirdirler.

Rainwater’ın yüksek teknoloji ve üstün tasarımlı ürünleri ile sağlayacağımız uzun yaşamın sırrı alkali su ile sizlere uzun yaşamın garantisini veriyoruz. Size sadece uzun bir yaşam sürmeyi vaad etmiyoruz üstelik nitelikli ve fonksiyonel bir yaşam süreci vaad ediyoruz.