loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur.
 
Tüketicinin memnun olduğu bir ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür.Rainwater olarak en uzun ömürlü, en kaliteli ve en tasarruflu cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.
 

En iyi servis hizmeti nedir , İsterseniz bunu inceleyelim !

 
En iyi servis hizmeti en yaygın servis hizmeti demek değildir. Her semtte servis istasyonu olan bir firma düşünün.
 
Bu firma birden fazla markanın servis hizmetini veren yetkili servislerini ne ölçüde eğitip, kontrol edebiliyor ?
 
Siz bu servislerden yardım istediğinizde evinize zamanında, gerçekten işten anlayan konusunda uzman bir profesyonel gelebiliyor mu ?
 
Siz yardım istediğinizde, bu servis birimi talebinizi garanti dahili ya da harici diye gözden geçirip, daha çok ücret alabileceği garanti harici işe öncelik verebiliyor mu ?
 
Size hemen şimdi geliyorum diyen semtteki servisiniz kaç gün sonra veya sizi kaç kere aradıktan sonra nihayet birisini gönderebilecek ? Siz bu sürede arızalı cihazınız ile nasıl bekleyeceksiniz ?
 
Tüm bu olası soruları değerlendirdiğinizde servis biriminin yaygın olmasının, pek önemli olmadığı görülür. Önemli olan servisin ticari zihniyetten uzak, eğitimli ve konusunda uzman hizmet anlayışıyla tüketiciye yaklaşmasıdır. 
 
Verilen günde randevusuna giden, tüketicinin problemini yerinde ve anında çözen, güler yüzlü, temiz bakımlı ve ciddi bir servis, iyi bir servistir ! Tüm bu iyi özellikler Rainwater servisinin temel özellikleridir.Rainwater Servis Sistemi, bilgisayar kontrollüdür ve tüm tüketicilerimiz bilgisayarlarda tek tek takip edilir.
 
En iyi servis hizmeti, ana firma ile muhatap olabilmektir. Rainwater hem üretici hem de kendi ürününe hizmet anlayışıyla servis veren bir firmadır.Tüketici memnuniyeti için her türlü fedakârlığı benimseyen bir firmanın servis hizmetinin de farklı olacağı kesindir. Tüketici olarak hem cihazda, hem serviste uzun yıllar ana firma ile muhatap olma garantisi yalnızca Rainwater’tadır.
 
 
 
SONUÇ
 
Rainwater merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli konusunda uzman teknikerler 24 saat içinde, servis, bakım ve yedek parça hizmetlerini verir. Her tüketici özel software programı sayesinde bire bir takip edilir. En iyi servis, tüketici memnuniyetini sağlamaya yönelik, kontrollü ana firmanın elinde olan servistir.