7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin

 

DURMAZLAR

Türkiye’de sektörünün lideri olan Durmazlar, sac işleme makinaları üretimi alanında faaliyet gösteren, 1.500 kişilik uzman kadrosu ile Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

Firmamızda 2015 yılından itibaren Rainwater su arıtma sistemlerini kullanmaktayız. İlk günden beri hem servis hem de satış ekibinden ve su kalitesinden çok memnunuz. Evimizde de aynı şekilde kullanmak için görüşmeler yapacağız.

Ferhat KAHRAMAN
Satınalma Bölümü

 


ECZACIBAŞI

Türkiye’nin ilk ve en büyük seramik sağlık gereçleri üreticisi ve ihracatçısı olan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (EYAP), 1958’den beri VitrA markalı seramik sağlık gereçleri, 1991’den bu yana banyo mobilyaları, küvet ve duş tekneleri üretiyor.

Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Ömer KAYA
Satın Alma Yöneticisi

VESTEL

Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır.

8 aydır Rainwater arıtma sistemlerini kullanıyoruz. Sıcak - soğuk tüm içeceklerimizde kullandığımız arıtma sisteminden çok memnunuz. Suyun lezzeti ve teknik servis hizmetiniz mükemmel.

Yunus Can KIRAL
Beşiktaş Mağaza Müdürü

Rainwater su arıtma sistemleri ile ilgili olumlu yorum ve geri bildirimleriniz için teşekkürler. Rainwater ailesi olarak aldığımız güzel yorumlardan dolayı işimizi ne kadar doğru yaptığımızı sizler sayesinde kanıtlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Rainwater yorum, öneri ve talepleriniz doğrultusunda büyüyor ve değerine değer katıyor. Bizler büyük bir aileyiz!