loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:
Hayat kaynağı olan su, yaşamımız için oldukça önemliyken suyun gerçekten temiz, kaliteli ve sağlıkla içilebilir olması daha da önemlidir. Ülkemizde su kaynaklarının kirletilmesi ve arıtılmadan kullanılması yüzünden sağlığımız tehdit altındadır. Belediyeler özel sistemler konusunda düzenleme yapabilir, mahalli sağlık daireleri periyodik bakteri veya nitrat testi ile yardımda da bulunabilir fakat yeterli sağlıklı pH değerine sahip su temin edememektedir.

 

Rainwater genel arıtma sistemleri, evinizin ihtiyacı olan suyun tamamını arıtmak, sağlıklı hale getirmek için evinize bağlı ana su hattına kurulur. Arıtılan su daha sonra her musluktan ve tüm evdeki her bir cihaza aktarılır. Bu yüzden genellikle tüm ev tipi su arıtma sistemleri olarak da adlandırılır. Genel arıtma sistemleri, klor, toplam çözünmüş katı maddeler, demir, kükürt gibi çok çeşitli su kirleticilerini arıtmak için tasarlanmıştır. Genel arıtma sistemleri, içme suyu ve tüm ev ihtiyaçları için eksiksiz bir çözüm oluşturur.

  1. Genel arıtma sistemleri, su ısıtıcılarının ve ana cihazların verimliliğinin korunmasına yardımcı olur.
  2. Genel arıtma sistemleri duş ve muslukların tıkanmalarını engellemeye yardımcı olur.
  3. Genel arıtma sistemleri, çamaşır makinelerinde kireç ve tortu birikmesini önler ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
  4. Genel arıtma sistemleri bulaşık makinelerinde %70 daha az deterjan kullanır ve çizilmeyen, parlak ve temiz bulaşıklar sağlar.
  5. Evinize taktıracağınız su yumuşatma sistemleri, sağlığınızı ve eşyalarınızı olumsuz yönde etkileyen yüksek seviyede klor, mineral, demir ve diğer kirletici maddeleri ortadan kaldırır.
  6. Yumuşak su, saçınızı besleyip sağlıklı hale getirir ve bu şekilde saçınızın doğal rengini korumuş olursunuz.
  7. Yemek pişirirken kullandığınız su yemeğinizin lezzetini etkileyen en önemli unsurdur. Genel arıtma sistemlerinden sağlanan su ile yapılan yemekleriniz hem lezzetli hem de sağlıklı olacaktır.
  8. Genel arıtma sistemiyle sahip olduğunuz su, yüzünüzü yıkadığınızda, banyo yaptığınızda cildinizin nem oranını koruyarak cildinizin daha parlak ve daha sağlıklı olmasını sağlar.
  9. Meyve, sebze gibi gıdaları arıtılmış suda yıkayarak içeriğindeki vitamin ve mineralleri kaybetmesini engelleyerek daha sağlıklı besinler tüketebilirsiniz.
  10. Genel arıtma sistemleri, sudan klor, kurşun, ağır metaller, kötü tatlar ve kokuları çıkararak içeceklerin harika bir tada sahip olmasını sağlar.

Rainwater Su Arıtma Sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ve ürünleri incelemek için TIKLAYIN.