loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

Muhteşem bir fincan kahve, güne başlamak için harika bir yoldur. Ancak, lezzetli bir fincan espresso içmek için sadece kahve çekirdeklerinin kalitesi yeterli olmaz. İyi bir kahve yapmanın en önemli parçası suyun kalitesidir. Yani kahve makinesi su filtre sistemi kahve demlemesinin en önemli parçasıdır. Kahve makinesi su filtre sistemi, kireç, tortu, ve yabancı maddeleri filtreler, kötü kokulara ve tatlara neden bakteri, sodyum gibi maddeleri ortadan kaldırarak içeceklerin kalitesini ve tadını geliştirir.

Kahve Makinesi Su Filtre Sistemlerinin Faydaları

Sıcak içeceklerin sunulduğu profesyonel bir işletmeyi çalıştırırken suyun uygun şekilde işlenmesi son derece önemlidir. Lüks işletme yerlerinde bulunan pahalı kahve makinelerinin, düşük verime ve pahalı bakım maliyetlerine neden olabilecek sorunlara karşı korumayı sağlamak çok önemlidir. Kahve makinesi su filtre sistemleri, kahve makinelerinde kireç birikmesini önler, korozyonu sınırlamak için pH’ı dengelerken hazırlanan kahvenin mümkün olduğunca en yüksek kalitede olmasını sağlar.

Sıcak içecekler genellikle %98’e kadar sudan oluşur. Bu nedenle su kalitesinin, işletmelerin müşterilerine sunduğu ürünlerin genel kalitesi için bir öneme sahip olduğundan şüphe yoktur. Kahve makinesi su filtre sistemi, en iyi kahve tadı ve aromasını yaratmak için sudan klor, kurşun, ağır metaller ve kötü tatlar ve kokuları çıkararak kahvelerin harika bir tada sahip olmasını sağlar.

Lezzetli kahve hazırlamak için şişelenmiş suların kullanılmasının da bir faydası olmaz. Şişelenmiş suların yani plastik içinde bekleyen suların hepimiz kimyasal yuvası olduğunu biliyoruz. Bu nedenledir ki lezzetli bir kahve tadımına ulaşamazsınız.

Kahve makinesi su filtre sistemine sahip olmak tadına doyum olmayan lezzetli kahveler yapılmasını sağlarken, kahve makinesinin ömrünü de oldukça uzatmaktadır. Bunların yanı sıra bir işletmede hazırlanan enfes kahveler müşteri potansiyelini de artırır. Sert sudan ve çeşitli tortulardan uzaklaştırılarak hazırlanan kahveler müşterilere her defasında kahvenin hep lezzetlisini sunar ve müşterinin sağlığını korur.

Kahve makinesi su filtre sistemleri bir fincan kahve ile bile hayatınıza sağlık katar.