loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

Su arıtma cihazı, aile sağlığı ve sağlıklı yaşam için paha biçilemeyen kısa vadeli ve uzun vadeli bir yatırımdır. Şüphesiz ki sağlıklı su, genel olarak sağlık ve kaliteli yaşam için temel oluşturmaktadır. Sonuçta, vücudumuz % 70'den fazla sudan oluşmaktadır.

Kapsamlı garantinin adı Rainwater, sunduğu her su filtresine veya filtreleme sistemine giren yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik nedeniyle, su filtrasyon ürünlerinin tamamında endüstri lideri ve % 100 memnuniyeti garanti etmektedir.

Su arıtma cihazlarının ürün garanti kapsamı genellikle 2 yıl olmakla birlikte hizmet karşılığında bir ücret talep edilir. 25 yıllık tecrübemiz ile su arıtma sektöründeki en kapsamlı garantinin adı Rainwater su arıtma cihazına sahip olan müşterilerine “10 Yıl Garanti” hizmeti sunmaktadır. RAINWATER REVERSE OSMOSIS SYSTEM’nin ekipman kullanımı 10 yıl (2+8) zaman zarfında devlet güvencesi TSE-HYB yanı sıra, yetkili distribütör tarafından garanti edilir.

Rainwater su cihazlarımızın sahip olduğu sertifikalara da güvenerek ürünlerimizin hatasız olduğunu ve yüksek beğeniye sunulu ürünler olmasından övünmekteyiz. Yine de neden farketmeksizin kullanıcı memnuniyeti ve mutluluğu için destek olup iade kabulünde bulunuyoruz. Rainwater Superior100 gün iade garantisi” verebilen tek sistemdir.

Rainwater cihazının ilk alıcısına materyalin, işçiliğin eksiksiz ve hatasız olduğunu, muayenemizin kusurlu olduğunu herhangi bir parça veya kısmın satın alım tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde ek ücret talep etmeden tamir edeceğini garanti eder. Rainwater servisinin yetki bölgesi dahilinde satılan üniteler için gerekli hizmetin sağlanması konusunda ömür boyu garanti vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, kaliteli üretimimiz, güvenilir tesislerimiz, kısa teslim süremiz ve verdiğimiz güler yüzlü çalışanlarımızla da sizi garantili hizmetin doruklarına ulaştırıyoruz.

Hem ürününüzü hem de sağlıkla yaşamınızı garantiye alıyoruz.