Rainwater

Ürün Yardımı ve Destek

İster küçük bir şey yapıyor ister yeni bir şey başlatıyor olun, Rainwater her zaman sınırları zorlamanın yeni yollarını arıyor. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isteriz. Servis randevusu oluşturun. Size en kısa sürede destek olacağız.

“Sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da verdiğimiz hizmetlerle siz değerli, müşterilerimizin daima yanındayız.”

Lütfen aşağıdaki arıza seçeneklerinden ürününüzle ilgili sorunu seçin. Formu bize iletmeniz durumunda ürününüzün sorunu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olcağız.

Birden fazla cihaz için servis kaydı oluşturmak ve diğer konulardaki talep ve önerileriniz için 444 0 420 Rainwater Çağrı Merkezi’ni arayın.

Talep Nedeni;
Bu forma girdiğiniz bilgiler, sorunuzla ilgili olarak sizinle iletişim kurmak için kullanılacaktır, size periyodik olarak güncellemeler ve haberler içeren e-postalar göndereceğiz - istediğiniz zaman bunlardan vazgeçebileceksiniz. Verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimiz hakkında tüm ayrıntılar için gizlilik politikamıza bakın.