Bize ulaşın; Canlı Destek 444 0 420

Türkiye'nin Dev Şirketlerinin Tercih Ettiği Su Arıtma Yöntemiyle Tanışın


Ofis, Otel, Hastane, Fabrika ve Tüm İş Yerleri için Türkiye’nin en çok tercih edilen su arıtma sistemi ile tanışın. Rainwater, 1943’ten beri dünyanın en iyi su arıtma sistemlerinin distribütörüdür. 10 yıl garantili ürünlerimizle on binlerce mutlu müşterimiz arasına katılın. Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi için lütfen formumuzu doldururun, biz sizi arayalım.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Adınız, Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Hangi Saatte Arayalım?

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Adınız, Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Hangi Saatte Arayalım?

Neden Rainwater?Rainwater Ayrıcalıkları
 • 10 yıl garanti En iyi fiyat garantisi Maximum 3 saatte servis desteği
 • En iyi fiyatla orjinal yedek parça garantisi
 • Koşulsuz 100 gün iade garantisi
 • Geçici cihaz temini desteği
 • 24 saat call center desteği
 • Su basma riskine karşı 10 yıl sigorta
 • TSE, HYB sertifikasyonlarıyla devlet güvencesi
 • Water Qualitiy, NSF, FDA garantileri sunmaktadırKURULUM VE UYGULAMA

Rainwater Su Arıtma Sistemleri ile 8,5 pH değerine sahip, zengin oksijenli, zengin mineralli suyunuzu iş yerinizin her noktasına taşıyabiliyoruz.
FAYDALARI

Site, Otel, Ofis, Hastane, Showroom, Fabrika gibi tüm iş yerlerinize kurulabilen Rainwater Su Sistemleri ile doğalgaz ve elektrikte %29,5’a varan tasarruf edebilirsiniz.

NEDEN ALKALİ SU?

Vücutta asiditeyi azaltan Rainwater Alkali filtresinden çıkan su ile insan vücudunda %100 emilebilen doğal kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum üretir. Siz ve tüm çalışanlarınızın canlı sağlıklı su içmenin tadını çıkarabilirsiniz.


SUYU NASIL ARITIR?

Ters osmos işlemi, farklı iyon konsantrasyonuna sahip olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran bulunan iki çözeltinin iyon konsantrasyonlarının eşitlenmesi prensibine dayanır.

Rainwater Hakkında Ne Dediler?ECZACIBAŞI

Ömer Kaya
Satın Alma Yöneticisi
Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

MADO

Erkan YEŞİL
İşletme Müdürü
İşletmemizde Rainwater ile tanışıp beraber çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnunuz. Hizmet kalitesi ve ekip çalışmasına verdikleri değerden, zaman gözetmeksizin yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

DOĞUŞ OTOMOTİV

Levent Dolgundağ
İdari İşler Yöneticisi
Uzun süredir firmamızda Rainwater su arıtma sistemlerini kullanıyoruz ve proje oluşturduk. Hızlı bir şekilde servis hizmeti veren personelinizden de çok memnunuz. Evlerimizde de kullanmayı düşünüyoruz. Teşekkürler Rainwater.

İş Yerleriniz İçin Rainwater Su Arıtma CihazlarıSebiller, suyu kullanarak sıcak veya soğuk su sağlayan makinelerdir. İşyerinde rahatlıkla kullanılabilen sebiller, günlük su gereksinimini karşılamanın yanı sıra çay ve kahve yapmak için de tercih edilmektedir. Pek çok farklı modelde ve farklı özelliği bulunan bu ürünleri satın alırken ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz.

Rainwater ile çalışanlarınızın sağlıklı ve temiz su tüketmesini sağlayabilir; hem çalışanlarınız hem de işyeriniz için en büyük yatırımı yapabilirsiniz. Eğer işveren olarak,

 • Kalabalık ofisinizin su tüketim bütçesinde maliyet avantajı sağlamak istiyorsanız,
 • Ofisinizde lojistik ve depolama problemleri yaşıyorsanız,
 • Su sipariş, teslim ve taşıma süreçleri ile ilgilenecek ilave insan kaynağı yaratmak istemiyorsanız,
 • İşyerinizde damacana ve plastik ambalajların yarattığı görüntü kirliliğinden kurtulmak istiyorsanız,
 • Ücretsiz periyodik filtre değişimi ve bakım hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız,
Rainwater su arıtma sistemleri tam sizin ofisinize göre!