Bize ulaşın; Canlı Destek 444 0 420

İstanbul'un En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Sistemi Markası Rainwater ile Tanışın!


Bütçenizden Tasarruf Ederken Sağlığınızı Koruyun!
Rainwater, 1943’ten beri dünyanın en iyi su arıtma sistemlerinin distribütörüdür. 10 yıl garantili ürünlerimizle on binlerce mutlu müşterimiz arasına katılın. Evinizde damacana fazlalığından kurtulun, çeşmelerinizden sağlıklı su içmenin keyfini çıkarın. Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi için lütfen formumuzu doldururun, biz sizi arayalım.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız, Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Hangi Saatte Arayalım?

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Adınız, Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Hangi Saatte Arayalım?

Alkali Su Sağlıktır!Dr. Mehmet Öz

Doktor Mehmet Öz , Amerika’da yaptığı halk sağlığı programında ABD Tüketici Çevre sağlığı biriminde çalışan Doktor Urvasi Rangan ile Su arıtma cihazları ve damacana sular hakkında konuştu. Taşıma sular yani damacana ve pet şişe suların zararlı olduğunu bu tür ticari sular yerine çeşme sularında arıtılarak kullanılması gerektiğinin altını çizdi.

Prof. Dr. Kenan Demirkol

Bir dinleyicinin elindeki pet şişeden su içtiğini gören hoca, Şimdi içtiğiniz su ile neler elde ettiğinizi de gözden geçirelim ve bu günkü toplantıyı kapatalım.
DAMACANA dan SU İÇMEYİN Ters Ozmoz kullanmayın

Uzm. Dr Ender Saraç

Evinizde ve iş yerlerinizde su arıtma sistemleri kullanarak ve Alkali Su ile beslenerek vücudunuzdaki asidik değerleri en aza indirerek hastalıklardan korunabilirsiniz.
Şu an arıtma suyu içiyorum. Hem iş yerinde hem evimde arıtma cihazım var.

Neden Rainwater?Rainwater Ayrıcalıkları
  • 10 yıl garanti En iyi fiyat garantisi Maximum 3 saatte servis desteği
  • En iyi fiyatla orjinal yedek parça garantisi
  • Koşulsuz 100 gün iade garantisi
  • Geçici cihaz temini desteği
  • 24 saat call center desteği
  • Su basma riskine karşı 10 yıl sigorta
  • TSE, HYB sertifikasyonlarıyla devlet güvencesi
  • Water Qualitiy, NSF, FDA garantileri sunmaktadırKURULUM VE UYGULAMA

Rainwater Su Arıtma Sistemleri ile 8,5 pH değerine sahip, zengin oksijenli, zengin mineralli suyunuzu iş yerinizin her noktasına taşıyabiliyoruz.
FAYDALARI

Site, Otel, Ofis, Hastane, Showroom, Fabrika gibi tüm iş yerlerinize kurulabilen Rainwater Su Sistemleri ile doğalgaz ve elektrikte %29,5’a varan tasarruf edebilirsiniz.

NEDEN ALKALİ SU?

Vücutta asiditeyi azaltan Rainwater Alkali filtresinden çıkan su ile insan vücudunda %100 emilebilen doğal kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum üretir. Siz ve tüm çalışanlarınızın canlı sağlıklı su içmenin tadını çıkarabilirsiniz.


SUYU NASIL ARITIR?

Ters osmos işlemi, farklı iyon konsantrasyonuna sahip olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran bulunan iki çözeltinin iyon konsantrasyonlarının eşitlenmesi prensibine dayanır.

Rainwater Hakkında Ne Dediler?ECZACIBAŞI

Ömer Kaya
Satın Alma Yöneticisi
Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

MADO

Erkan YEŞİL
İşletme Müdürü
İşletmemizde Rainwater ile tanışıp beraber çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnunuz. Hizmet kalitesi ve ekip çalışmasına verdikleri değerden, zaman gözetmeksizin yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

DOĞUŞ OTOMOTİV

Levent Dolgundağ
İdari İşler Yöneticisi
Uzun süredir firmamızda Rainwater su arıtma sistemlerini kullanıyoruz ve proje oluşturduk. Hızlı bir şekilde servis hizmeti veren personelinizden de çok memnunuz. Evlerimizde de kullanmayı düşünüyoruz. Teşekkürler Rainwater.

Rainwater'ın Başlıca FaydalarSAĞLIK

Doğru Su arıtma sistemlerinden çıkan sular Sağlık Bakanlığından, Dünya Sağlık örgütünden ve birçok testlerden geçerek onaylanmış sağlıklı su üretimine imkân veren ve son teknolojiyle kullanılarak üretilmiş sistemlerdir. Ayrıca üretimide kontrol altında tutmamız nedeniyle psikolojik olarak ta rahatlamamıza sebep olur.

EKONOMİ

Doğru Su arıtma sistemleri Ekonomik açıdan kendini 1 ayla 12 ay arasında amorti etmektedir. Su için ayırdığımız bütçelere ilk aydan itibaren büyük tasarruflar sağlamaktadır. Amorti ettikten sonraki dönemlerde Sağlıklı, Kaliteli ve Güvenli içme suyunu senelik gerekli bakımlarını yaptırdığımız müddetçe bedava denebilecek şekilde kullanılmaktadır.

KALİTE

Doğru Su arıtma sistemleri Kalite açısından da sağladığı faydalar bulunmaktadır. Kaliteli Suda Koku, Renk ve Tat gibi değerler Sağlık Bakanlığının belirlediği oranlar içinde kalmaktadır. Sistemlerimizde kullanılan Teknolojilerle birlikte gerekli senelik bakımları da yapıldığında bu oranlar sürekli olarak aynı değerler içinde kalmaktadır.