loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Bugün servis ve montaj için gelen Sefa Bey’in iş yapış şekli ve nezaketinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim, teşekkürler.

Ezgi Ç. K.

Arıtma cihazımızın kurulumunu yapan, teknik servis ekibinden Sefa İğci Bey'den çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Onur T.

Merhaba, 08.07.2021 tarihinde almış olduğum Rainwater su arıtma cihazı montaja gelen Sefa Bey tarafından kurulmuştur. Kendisinden çok memnun kaldım, kişiliği ve efendiği mükemmeldi. Pandemi sürecinde kişisel koruyucu ekipmanları yeterli seviyedeydi. Kendisine çok teşekkür eder, iyi günler dilerim. 

Ertuğrul S.

Merhabalar Rainwater ailesi, öncelikle hızlı ve kaliteli servisinizden memnuniyetimi tüketiciniz olarak belirtmek istiyorum. Rıza Bey ve montaj için gelen Sefa Bey'e de ayrıca teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılar...

 

Hasan U.

Ürün kodu 162130 olan Rainwater ürününü dün teslim aldım. Ürün montajını yapan Serdal  Altınbayrak çalışması sırasında öncelikle maskesini hiç çıkarmayarak çalışmasını yürüttü. Bu davranışı günün sağlık  koşulları düşünüldüğünde kendisi ve bizim açımızdan önemliydi. Yine montaj işlemini de titiz bir şekilde sonlandırdıktan sonra bilgilendirmesini de nezaket içinde yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ürünü iyi günlerde kullanmayı diliyoruz.

Yesari S.

Ermetal Group

Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Ömer K.

Eczacıbaşı- Vitra

Merhaba, satın alma sürecimde Onur Şensöz Bey'e ve teslimat sürecimde Taner Gül Bey'e müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 9 Şubat 2021 itibariyle Black Diamond suyunu zevkle içiyoruz, umarım böyle devam eder :)

Şahin Ş.

Bayer

Coşkunöz Holding A.Ş. olarak tüm fabrikamızda 2017 yılında geçmiş olduğumuz arıtma su sisteminde Rainwater'ı tercih ettik. Yapılan özverili çalışma ve sistemlerin kalitesinden dolayı öncelikle Rainwater çalışanlarına akabinde bizi her konuda bilgilendiren ve yılmadan destek veren Onur Bilgiç Bey'e teşekkür ederiz.

Remzi G.

Coşkunöz Holding

Rainwater arıtma su sistemini uzun yıllar kullanıyorum. Cihazdan çok memnunum. Bugüne kadar servis yetkilileri ile çok kısa diyaloglar kurmuşken en son filtre değişimi için gelen servis yetkilisi Fesih Tablağ'ın işine olan saygısı, tüketiciyle olan diyaloğu, özenli davranışı firmanız hakkında inanılmaz pozitif bir etki yarattı. Ülke şartlarında hizmet ve servis sektörünün içine düştüğü açmaz, sorumsuzluk ve niteliksizlik göz önünde bulundurulduğunda Fesih bey' in firmanıza kazandırdığı çok olumlu düşünceleri yöneticilerin dikkate alması gerektiğini vurgulamak istedim. Güzel ülkemde daha çok kazancın öncelenmediği sürdürülebilir nitelikli hizmet anlayışının yaygınlaşmasında çaba gösterdiğinizi düşünmek istiyorum. İlginize ayrıca teşekkür ederim. 

Ensar T.

BBC NEWS

Rainwater’ın ürünlerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. 4 şubemize servis hizmetlerinden ve üründen memnunuz, hiçbir sorun yaşamadık. Düzenli olarak bakımları yapılıyor, çok lezzetli ve sağlıklı su elde ediyoruz. Büyük bir tasarruf sağlıyor bu arıtma aygıtları.

Bülent S. E.

Uzay Pastaneleri İdari İşler Müdürü