loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Merhaba,

Uzun zamandır markanızın arıtma sistemlerini kullanıyoruz ve bir çok kez servis hizmeti aldık. Bize servis konusunda Fesih bey oldukça iyi hizmet vererek müşteri memnuniyeti konusunda fark yaratıyor diyebiliriz. Kendisine ve nezninde sizlere teşekkür ederiz.

İyi çalışmalar.

Olcay E.

Mvnch A.Ş

Merhabalar,
Bugün evimize arıtma cihazı montajı için gelen görevli Fesih Tablağ;
Son derece saygılı, titiz bir çalışma ve montaj öncesi ve sonrasında son derece tatmin edici şekilde bilgilendirme yapmıştır.
Aynı zamanda montaj süresince verdiği bilgiler doğrultusunda kullanıcının musluk ve tank yeri konusunda tercihlerini dikkate almıştır.
Öte yandan montaj beceri ve hızı da oldukça yüksek olduğuna tanık olduğumu ifade etmek isterim.
Bu vesile ile teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim. 
Saygılarımla,

Mehmet Galip K.

Merhabalar, 
Bu maili firma çalışanlarınızdan dolayı firmanızı kutlamak adına sizlere iletmek istedim. 
Hem satış ekibiniz hem de teknik ekibinizin profesyonel, kibar ve bilgili yaklaşımı açıcası çok etkileyeci.  Hem ürünü tanıtım şekilleri, hem teknik konulardaki destekleri bence çok başarılı. Ürünün performansı da umarım ekibininizin başarısı gibidir. 
Özellikle, Fesig Tablag ve Ata Mert Hoşman ‘a tüm desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim.
 

Z. İrem P.T.

Epiroc Makina A.S

Merhaba, bugün su arıtma sisteminizi kullanmaya başladım. Öncelikle tanıtım yapmaya gelen Nurullah Bey'e beyfendiliği ve işini özenle yaptığı için; randevu saatinde geldiği için teşekkür ederim. Montaja dediği saatte gelen ve titizlikle çalışan Fesih Bey'e de çok teşekkür ederim. Umarım tüm aile suyun tadını sever. Çevremize tavsiye ederiz, saygılarımla...

Merve G.

Arıtma Sistemleri satış yetkilisi Murat Bey 'in sunumunu izledik. Yanımızda getirdiğimiz ve işletmemizde kullandığımız kuyu suyunun değerleri ölçüldü. Kullandığımız su ölçümlerde 37-42 Fransız sertliğinde çıktı. Suyumuz çok sert ve Oldukça kireçli bir su idi. Durum böyle olunca kaliteli bir halı yıkama için ekstra deterjan, ekstra hypo kullanmak zorunda kalıyorduk.. Rainwater su yumuşatma sisteminin 6 ocak 2022 tarihinde servis tarafından kurulumu yapıldı. Kademeli olarak deterjan ve hypo kullanımını azaltmaya başladık. Öncelikle yarı yarıya denedik. Kalite ve yumuşaklık arıtılmış su ile ilk yıkamamızda çok bariz şekilde olumluydu. Durulama yaparken halıdaki deterjanın sudan arınması çok kolaylaştı. Bu durumda bizi çok şaşırtmıştı. Su tüketimi doğal olarak azaldı. Bir hafta deneyerek ideal kullanımımızı bulduk. Artık hypo kullanmıyoruz, deterjan kullanımımızda yarı yarıya azalmasına rağmen halılarda daha yumuşak daha parlak sonuç alıyoruz. Son derece memnunuz ve tavsiye ederiz. Rainwater Su Arıtma Sistemlerinden Murat ve Ercan Bey 'lere çok teşekkür ederiz.

Fatih Ö.

E-HALI Servisi

Ürün kodu 162130 olan Rainwater ürününü dün teslim aldım. Ürün montajını yapan Serdal  Altınbayrak çalışması sırasında öncelikle maskesini hiç çıkarmayarak çalışmasını yürüttü. Bu davranışı günün sağlık  koşulları düşünüldüğünde kendisi ve bizim açımızdan önemliydi. Yine montaj işlemini de titiz bir şekilde sonlandırdıktan sonra bilgilendirmesini de nezaket içinde yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ürünü iyi günlerde kullanmayı diliyoruz.

Yesari S.

Ermetal Group

Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Ömer K.

Eczacıbaşı- Vitra

Merhaba, satın alma sürecimde Onur Şensöz Bey'e ve teslimat sürecimde Taner Gül Bey'e müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 9 Şubat 2021 itibariyle Black Diamond suyunu zevkle içiyoruz, umarım böyle devam eder :)

Şahin Ş.

Bayer

Coşkunöz Holding A.Ş. olarak tüm fabrikamızda 2017 yılında geçmiş olduğumuz arıtma su sisteminde Rainwater'ı tercih ettik. Yapılan özverili çalışma ve sistemlerin kalitesinden dolayı öncelikle Rainwater çalışanlarına akabinde bizi her konuda bilgilendiren ve yılmadan destek veren Onur Bilgiç Bey'e teşekkür ederiz.

Remzi G.

Coşkunöz Holding

Rainwater arıtma su sistemini uzun yıllar kullanıyorum. Cihazdan çok memnunum. Bugüne kadar servis yetkilileri ile çok kısa diyaloglar kurmuşken en son filtre değişimi için gelen servis yetkilisi Fesih Tablağ'ın işine olan saygısı, tüketiciyle olan diyaloğu, özenli davranışı firmanız hakkında inanılmaz pozitif bir etki yarattı. Ülke şartlarında hizmet ve servis sektörünün içine düştüğü açmaz, sorumsuzluk ve niteliksizlik göz önünde bulundurulduğunda Fesih bey' in firmanıza kazandırdığı çok olumlu düşünceleri yöneticilerin dikkate alması gerektiğini vurgulamak istedim. Güzel ülkemde daha çok kazancın öncelenmediği sürdürülebilir nitelikli hizmet anlayışının yaygınlaşmasında çaba gösterdiğinizi düşünmek istiyorum. İlginize ayrıca teşekkür ederim. 

Ensar T.

BBC NEWS