loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Rainwater’ın ürünlerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. 4 şubemize servis hizmetlerinden ve üründen memnunuz, hiçbir sorun yaşamadık. Düzenli olarak bakımları yapılıyor, çok lezzetli ve sağlıklı su elde ediyoruz. Büyük bir tasarruf sağlıyor bu arıtma aygıtları.

Bülent S. E.

Uzay Pastaneleri İdari İşler Müdürü

Artık bizim de Rainwater'ımız var. Gökhan kardeşim çok güzel bir sunum yaptı. Çelik tanklı arıtıcıyı almaya karar verdik. Cuma günü eli çabuk bir kardeşimiz cihazı monte etti. Kullanmaya başladık. İyi ki varsın Rainwater.

Prof. Dr. İsmet T.

Merhaba, Rainwater Su Yumuşatma Sistemini Aralık 2020' den beri kullanıyorum. Hem satış sürecinde, hem montajda hem de sonrasında tuz, ayar vs gibi ihtiyaçlarımda Satış Temsilciniz Semih Bey’in güleryüzü, çok hızlı geri dönüşü, ilgi ve alakası ayrıca diğer ürünler ile ilgili bilgilendirilmesinden çok çok memnun kaldım. Özellikle de size ulaşıp memnuniyetimi bildirmek istedim. Çok teşekkür ederim.

Halil G.

Microsoft Türkiye

Merhabalar, montaj hizmetinden çok memnun kaldık. Fesih Bey, ürünün kurulumunu çok temiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Ayrıca ürünün kullanımı ile ilgili bizi detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Hilmi C.

Turkish Airlines

İlk olarak Big Mamma’s Korupark şubemizde kullandığımız Rainwater su arıtma cihazlarımızı daha sonradan açtığımız üç şubemizde de kullanıyoruz. İstanbul Kozzy şubemizde de duyduğumuz memnuniyetten dolayı aynı sistemi kurmaya karar verdik. Servis ve hizmetten çok memnunuz. Teşekkürler.

Nihat Y.

Big Mamma’s

Sayın yetkili,

Her konuda yardımcı olmaya çalışan, çıkar aramayan, iyi niyetli, özverili ve çalışkan teknik servis ağınız için çok teşekkürler. Özellikle evimize gelip hızlı bir şekilde problemlerimizi çözen Fesih Tablağ’a ayrıca teşekkür etmek isterim. Fesih kardeşimiz gibi çalışanlara sahip olmak hem Rainwater markasına katkı sağlıyor hemde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyor.

İlginiz için teşekkürler iyi çalışmalar.

Doğuş Balbay

Anadolu Efes Spor Kulübü

Merhaba, öncelikle montaj için teşekkür ederim. Fesih Bey çok tecrübeli, işinin ehli ve en önemlisi oldukça kibar biri. Kolay gelsin, saygılarımla…

Mehmet Ç.

ATV Programlar Müdürü

Satın aldığım üründen ve teknik servisten memnunum. Ürünü bana tanıtan Onur Şensöz Bey'in yaklaşımı ve yardımcı olmak konusunda ki istekliliği için teşekkür ederim.

Aykut C.

Cimak Petrol LTD. ŞTİ.

Merhaba, ben 20 yıllık İK Yöneticisiyim. İnsanı, çalışanı iyi tanırım, iyi bilirim. Size tavsiyem, yetkili servisiniz çalışanı Fesih TABLAĞ isimli arkadaşı elinizden sakın kaçırmayın. O çalışanınız kesinlikle firmanızın reklam yüzü. İşine hakim ve çok efendi. Bilgilerinize rica ederim.

 

Gökalp İ.

GÜBRETAŞ- İK Yöneticisi

Akyapak Makine Metal Bölme Delme Kesme Makineleri ve Kaynak çizimleri ile 5 kıtada 82 ülkeye ihracat yapan Bursa'nın en köklü üreticilerindendir. Toplamda 3200 m2 kapalı alanda 400 kişilik kadrosuyla Türkiye'de ve Dünya'ya teknolojimizle şekil vermekteyiz. Dört yılı aşkın süredir işletmemizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini güvenle kullanmaktayız. Rainwater'a firmamızın çözüm ortağı olduğu için çok teşekkür eder, kesinlikle tavsiye ederim.

Levent A.

Akyapak Makine Genel Kurul Başkanı