loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

2 senedir Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Servis hizmeti de kaliteli, herhangi bir sorun karşısında sorun hemen gideriliyor. Herkese tavsiye ederim.

Nurdan TANDOĞAN

Yaklaşık 2 aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımıza sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederiz.

Meliha BARIŞIK

Rainwater kullanıcısı olarak Rıza Bey'e beni bu güzel ürünle tanıştırdığı için teşekkür ederim. Gerek üründen gerek suyundan fazlasıyla memnunum. Eşime dostuma tavsiye ettim ve 5. bağlantıyı gerçekleştirdim. Teşekkürler Rainwater...

Emel SÖZÜGÜZEL

Rainwater Su Arıtma Cihazını aldıktan sonra damacanalardan içtiğimiz suların hem lezzeti hemde hijyeni konusunda ne kadar hata etiğimizi anladık. Rainwater'a teşekkürler...

Bahar KUMTEPE

Yaklaşık altı aydır ürününüzü kullanmaktayım. Çok memnun kaldığımı ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettiğimi bilmenizi isterim. Ayrıca bu süreçte benimle yakından ilgilenen Büşra Hanım'a çok teşekkür ederim, sevgilerimi sunarım. Teşekkürler Rainwater, teşekkürler Büşra Hanım.

Handan İNCE- Güvenlik

Bursa'ya İstanbul'dan taşındık. Burada çoğunlukla çeşmeden su içiliyor ancak suyu arıtmadan içebileceğimizi düşünemedik. Bu sebeple araştırarak Rainwater Arıtma Cihazı taktırmaya karar verdik. Gönül rahatlığı ile suyumuzu ek para ödemeden içebiliyoruz. Montaj esnasında göstermiş olduğumuz nezaket, güleryüz ve alaka için teşekkür ederiz.

Duygu DEMİR

Biz fabrikamızda Rainwater Sistemlerini tercih ettik ve suyun kalitesi gerçekten arttı. Artık ev için de düşünüyorum.

Sezer PAMUKÇU

Alkali su diyince akla Rainwater'dan başkası gelmiyor. Dünyanın en iyi içme suyu kalitesini bir an önce evinize konuk edin. Teşekkürler Rainwater.

Selda YILDIZOĞLU

Rainwater Arıtma Cihazı sayesinde daha fazla su tüketir oldum. İnsan için su tüketimi çok önemlidir. Rainwater Arıtma Cihazını herkese tavisye ederim. Alışınca diğer sulardan farkını çok iyi anlıyorsunuz.

Sevil YILMAZ

Sağlıklı ve enerjik bir hayat yaşamak için Rainwater'a ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Beni Rainwater ile tanıştırdığı için Aysun Hanım'a sevgi ve selamlarımı yolluyorum.

Murat KIVANÇ