loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Kasım 2013'te almış olduğum Su Arıtma Sisteminden çok memnunum ve bu yüzden herkese öneriyorum. Önerdiğim kişiler tarafından da alanlar oldu. Ayrıca bize bu ürünün tanıtımı yaparak almamızı sağlayan İhsan Kantarcı'ya teşekkür ediyoruz.

Sami L.

Ben ve ailem yıllardır Rainwater Su Arıtma Cihazı kullanıyoruz, damacanalardan kurtulduk. Firmanıza ve bu ürünü bize temin eden Pınar Şensöz'e sonsuz teşekkürler.

Aykut O.

Hizmet kaliteniz ve arıtma cihazımızdan memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Melek B.

15 senedir Rainwater Su Arıtma cihazını kullanıyorum, son derece memnunum. Bütün tanıdıklarıma, eşime, dostuma tavsiye ediyorum.

Fevzi Ç.

Yaklaşık iki aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımızda sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederim.

Meliha B.

Şirketinizden almış olduğum tezgah altı Rainwater Su Arıtma Sisteminden çok memnunum. Bu ürünü bize tanıtıp, öneren ve almamıza vesile olan Münevver Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Serdar Ç.

Rainwater su arıtma cihazından çok memnunum. Hizmet ve kalite anlamında süper bir firmasınız, teşekkürler.

Ersin G.

Rainwater sistemi olan su filtre sisteminden memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Ayrıca firmanızın ilgisini özellikle Burcu Güler'in yakın ilgi ve takipçiliğine teşekkür ettiğimi bilmenizi istiyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Hüseyin S.

Satış sorumlusu olarak bizimle ilgilenen ve ürün hakkında verdiği bilgilerle müşteri olarak bizleri doğru yönlendirdiğini düşündüğümüz Pınar Işık hanımefendiden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Ürünü yeni kullanmaya başladık, şu aşamada herhangi bir şikayetimiz bulunmuyor.

Esar Nuri A.

Tam 1 yıl önce, Aysun Torlular vesilesiyle Rainwater ile tanıştık aile olarak. Susuzluğumuzu giderdi ve devamında Rainwater kullanma konusunda bizleri ikna etti. Bir bardak su ile ikna olduk nihayetinde. İyi ki de ikna olmuşuz, çok memnunuz. Teşekkürler...

Emir A.