loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Rainwater Su Arıtıcıdan çok memnunum. Tavsiye edenlere ve tüm şirket çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Sevim A.

2 senedir Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Servis hizmeti de kaliteli, herhangi bir sorun karşısında sorun hemen gideriliyor. Herkese tavsiye ederim.

Nurdan T.

Yaklaşık 2 aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımıza sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederiz.

Meliha B.

Rainwater kullanıcısı olarak Rıza Bey'e beni bu güzel ürünle tanıştırdığı için teşekkür ederim. Gerek üründen gerek suyundan fazlasıyla memnunum. Eşime dostuma tavsiye ettim ve 5. bağlantıyı gerçekleştirdim. Teşekkürler Rainwater...

Emel S.

Rainwater Su Arıtma Cihazını aldıktan sonra damacanalardan içtiğimiz suların hem lezzeti hemde hijyeni konusunda ne kadar hata etiğimizi anladık. Rainwater'a teşekkürler...

Bahar K.

Yaklaşık altı aydır ürününüzü kullanmaktayım. Çok memnun kaldığımı ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettiğimi bilmenizi isterim. Ayrıca bu süreçte benimle yakından ilgilenen Büşra Hanım'a çok teşekkür ederim, sevgilerimi sunarım. Teşekkürler Rainwater, teşekkürler Büşra Hanım.

Handan İ.

Bursa'ya İstanbul'dan taşındık. Burada çoğunlukla çeşmeden su içiliyor ancak suyu arıtmadan içebileceğimizi düşünemedik. Bu sebeple araştırarak Rainwater Arıtma Cihazı taktırmaya karar verdik. Gönül rahatlığı ile suyumuzu ek para ödemeden içebiliyoruz. Montaj esnasında göstermiş olduğumuz nezaket, güleryüz ve alaka için teşekkür ederiz.

Duygu D.

Biz fabrikamızda Rainwater Sistemlerini tercih ettik ve suyun kalitesi gerçekten arttı. Artık ev için de düşünüyorum.

Sezer P.

Alkali su diyince akla Rainwater'dan başkası gelmiyor. Dünyanın en iyi içme suyu kalitesini bir an önce evinize konuk edin. Teşekkürler Rainwater.

Selda Y.

Rainwater Arıtma Cihazı sayesinde daha fazla su tüketir oldum. İnsan için su tüketimi çok önemlidir. Rainwater Arıtma Cihazını herkese tavisye ederim. Alışınca diğer sulardan farkını çok iyi anlıyorsunuz.

Sevil Y.