loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Başka bir konu var ki kurumunuzda çalışan personelleri belli ki özel bir işe alım sürecinden geçirerek alıyorsunuz ama bir personeliniz var ki onu en üste koyuyorum. Sizlerle zaman zaman anlaşamadığımız, ters düştüğümüz ve ikna olma konusunda kesinlikle hayır dediğim zamanlarda satış departmanınızdaki Pınar Hanım kendisiyle görüştüğümüzde sanki bütün negatif enerjimi çekip alıyor. Hiçbir şey yokmuş gibi ihtiyaçlarımızı belirleme konusundaki sonsuz desteğini gösteriyor. Evimdeki Rainbow elektrikli süpürge ve Rainwater su arıtıcı ile ilgili konularda diğer personellerinizle anlaşamıyorken direk Pınar Hanım'ı aradığımda beni öyle bir karşılıyor ki sorunu unutup kahve içmeye gitmek istiyorum. Bana göstermiş olduğu sabrına, ikna kabiliyetine ve teknik satış bilincinde davranarak müşteriye güven verme konusundaki başarısı bu memnuniyet yazısını yazmama verile oldu. Umarım bu mesajım ilgili yöneticilerin önüne düşüyordur. Onların nezdinde kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların Pınar Hanım gibi bir personele sahip olmasını diliyorum. Saygılarımla...

Sinan T.

Su arıtma cihazını 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve bugüne kadar neden almamışım diyorum. Tüm şirket çalışanlarını tebrik ederim.

Figen Ü.

Sevgili Rainwater Yönetimi,

Öncelikle 3 yıldır gerek çevrem, gerekse sizlerin hem ziyaret hem de telefon ile iletişimi sonunda Rainwater Su Arıtma Cihazını kullanmaya başladım. Başta ikna aşamasındaki emekleri ve benim sisteme dahil olmamda önemli bir rol oynayan Sayın Burcu Beçel'e, ayrıca montaj aşamasında titiz çalışması, iş ahlakı, mesleki becerisi ve yönlendirmeleri için Sayın Ömer Yanık'a çok teşekkür ederim. Böylesine güler yüzlü, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan çalışma arkadaşlarınız için sizlere de çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

Cem K.

Su arıtma sisteminizi 5 yıldır annem kullanıyordu. Memnuniyetinden dolayı bende aldım ve 3 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Şerife Hanım'a da ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Türkan U.

Rainwater kullanmaya başlayalı 1 yıl oldu, farkını daha ilk kullanımdan anlayabilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra çeşmeden su içemeyeceksiniz. Suyun gerçek lezzetini alma imkanınız oluyor. Herkese tavsiye ediyorum, Rainwater'a teşekkürler.

B. Akdeniz

Satış sorumlusu Onur Şensöz beyefendinin 28 Haziran günü telefonda ürün hakkında verdiği detaylı bilgi için kendisine teşekkür ederim. Firma yetkililerinin bu şekilde müşterileriyle irtibat kuran personelleri olmasından gurur duymaları gerekir. Tüm hizmetleriniz için tekrardan teşekkürler.

İrfan H.

Ağır metalleri arıttığı için alkali su elde etme amacıyla Rainwater arıtma sistemlerini tercih ettik.

Uzm. Dr. Hayriye Aslı Saran