loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Firmanızdan satın aldığım su arıtma sisteminin montajı 05.06.2018 tarihinde personeliniz Ömer Yanık tarafından yapılmıştır. Firmanızı yaptığı işi iyi bilen, konusuna hakim ve müşteriyi iyi bilgilendiren elemanlarla çalıştığı için kutlarım. Müşteri ile muhattap olan elemanların kalitesi, firmanın kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koyar. Teşekkürler...

Ali TURANLI

Simge Group

Vestel projesi Kafe Vesta olarak yaklaşık 8 aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanıyoruz. Çaylardan kahvelere, sıcak içeceklerden soğuk içeceklere kadar tüm ürünlerde kullandığımız arıtma sistemi gerçekten kaliteli ve lezzetli içecekelr yapmamızı sağlıyor. Bundan sonraki açılacak olan Kafe Vesta'larda da aynı sistemi kullanmayı düşünüyoruz. Teknik destek ve servis hizmetleri konularında kendilerine çok teşekkür ederim.

Yunus CANKIRMAZ

Kafe Vesta Beşiktaş Mağaza Müdürü

Yıllardır farklı markalardan su kullanan biri olarak dört aydır Rainwater Su Arıtıcısından su içmeye başladım. Yıllardır hijyen ve tedariği için su almakla gereksiz uğraştığımı şimdi fark ediyorum. Hem lezzetli hem de tadı dışarıdan alınan sulardan çok daha iyi. Teşekkürler Rainwater...

Levent TOSUN

İnallar Otomotiv Genel Müdürü

Sevgili Elif Hanım sayesinde işyerime çok güzel bir arıtma cihazı aldım ve bir çok kişiye referans olarak Elif Hanım'a yönlendirdim. Herkes memnun kaldı, başarılarınızın devamını dilerim.

Nazım ŞENTÜRK

Nazım Sürücü Kursu

Uzun süredir kullandığımız su arıtma sistemlerimizden oldukça memnun kaldık ve sonrasında oturduğumuz evlerimize de aynı sistemi kurduk. Suyun tadındaki ve berraklığındaki farkı bizim gibi müşterilerimizde fark ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Rainwater ailesine Emma Güzellik Salonu olarak teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını temenni ederiz.

Gündüz Şanlı

Emma Güzellik Salonu

Su ülkemizde en bol olan ama ne yazık ki içerken içine şüpheler düşüren bir hale geldi. Arıtma cihazı takmanın alışma safhını geçtikten sonra ne kadar doğru bir iş yapmışım diyorsunuz. Akın Akbaş'a teşekkürler...

Mehmet Ali İNAN

Olay Medya

Çeşitli su markalarının servis araçlarını gördükçe Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etmemizde ne kadar isabetli bir seçim yaptığımızı daha iyi anlıyorum. Evimde de aynı sistem var. Olay Medya olarak da yaklaşık 350 personelimizde bu sistemin arıttığı suyu tüketmekte. Kısacası çok memnunuz.

İsmail ÖZTAT

Genel Müdür Yardımcısı

Bursa'da çıcukluğuma ait en güzel anılarımdan biri musluktan kana kana içtiğim mis gibi lezzetli, soğuk Uludağ suyuydu. Ne yazık ki gelişen sanayi, büyüyen kent, kirlenen doğa bu imkanları elimizden aldı. Şehirlerde sağlıklı ve lezzetli su içmek lüks olmuşken Rainwater sayesinde bu tatla tekrar buluştum. Rainwater firmasına, çalışan ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ben o anlarda kalan keyifle buluşturdukları, bu tadı bilmeyen oğluma bu keyfi tattırdıkları için ve özellikle Ercan Bey'e ilgisi, güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim.

İlke KAHRAMAN

Yeşil Bursa Eczanesi

Firmamızda çalışanlarımız artık gönül rahatlığıyla Rainwater sayesinde sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

Nejdet AVCI

Adanas Turizm

Merhaba arkadaşlar, Rainwater ile ilk tanışmamız Korupark ve Anatolium daki stantlarda olmuştu, ilk önce bir akrabamız evine su filtre sistemini almıştı ve suyun kalitesi çok iyiydi... Biz de evimizde Rainwater genel arıtma ve Superior alkali içme suyu sistemi ürünlerini kullanmaya başladık. Bu tanışma ve çalışma süreçlerimizde bize tanıtım, satış pazarlama, telefon desteği veren tüm çalışanlarınıza, ayrıca montaj destek ebininize tek tek teşekkür ederim. Profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olduğunuzu şimdi çok daha iyi anlıyorum. Ürünlerin kalitesinden bahsetmiyorum bile. Tüm ekibiniz iş alanlarında son derece profesyonel ve eğitim görmüşler. Özellikle de montaj/bakım ekibinizden Serdal ve Mehmet Beylerin çalışma ahlakı, prensipleri ve işçiliği (titizliği, hassasiyeti, çalışma azmi) tek kelime ile mükemmel. Belli ki işlerini severek ve hakkı ile yerine getirmeye çalışmaktalar. İş sadece bir ürünü satmak değil, bunun hizmetini de düzgün verebilmektedir. Bunu sağlayan, tanımadığım işveren ve yöneticilerinize de özellikle teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Hayırlı işleriniz olsun.

Murat ACEHAN