loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

İşletmemizde Rainwater ile tanışıp berabar çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnun oldum. Hizmet kalitesini ve ekip çalışmasına verdikleri değerden zaman gözetmeksizin verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Erkan Y.

MADO

Merhabalar ben Dr.Demet Batmaz. Ben ve eşim yeni evimize arıtma sistemi yaptırdık, sebil ve tezgah altı kazan takıldı ,satış sırasında bizi bilgilendirmesi, güler yüzü, işine hakimiyeti ve montaj aşamasındaki desteği için sayın Neslihan Pekşen Hanıma ve Teknik servis personeli sayın Halis Kocaağa Beye çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

Demet B.

Doktor

İhsan Bey'in ve ekibinin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda Rainwater'ı okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizi kutluyorum...

Eser S.

Çağdaş Öncü Okulları

Firmanızdan oldukça memnunuz, herkese tavsiye ederiz. Serkan Bey'in ilgi ve alakasından oldukça memnunuz. Teknik servis bakımlarında da aynı alakayı bekliyoruz...

Hasan K.

OTTOMAN BOYA A.Ş.

Kükürtlü Lions Klubü olarak sosyal sorumluluk projemize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Biliyoruz ki sizin gibi duyarlı firmalar ve kişiler sayesinde toplumlarımız daha çağdaş hale geliyor...

Hülya K.

Kükürtlü Lions Klubü Başkanı

Geçen sene aldığım set üstü arıtma cihazının servisi için gelen yetkili servis elemanınızın yaptığı işe verdiği özen ve zamanında hizmet vermesi nedeni ile kendisine teşekkür etmeyi borç bilirim. Teşekkürler.

Mehmet Ozan A.

Firmamızda yaklaşık 2 yıldır ürünlerinizi kullanmaktayız. İlk günden beri hem servisinizden hem de satış ekibinden ve su kalitesinden çok memnunuz. Evimizde de aynı sistemi kullanmak için kısa sürede görüşme yapacağız.

DURMAZLAR

Satın Alma Bölümü

Okulumuzda Rainwater su arıtma sistemi var. Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlıyor. Bu sebeplerden dolayı okulumuzda bu su arıtma sistemini kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Alim Anaokulu

Özel Çakır Okulları olarak Rainwater Su Arıtma Cihazları kullanmaktayız. Rainwater firmasının vermiş olduğu sözleri gerçekleştirmesi ve servis bölümünün verdiği hizmetlerden çok memnun kaldık. Ayrıca servis personellerinin sabrına ve çalışma titizliklerine hayran kaldık. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Cumhur A.

Özel Çakır Okulları Müdür Yardımcısı

Alaçatı Muhallebicisi olarak firmamıza montajı yapılan su arıtma sisteminden müşterilerimiz ve ekip olarak çok memnunuz. Böyle güzel bir sistemi şehrimize ve ülkemize sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

 

Ferit K.

Alaçatı Muhallebicisi İşletme Sahibi