loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Çok değerli Rainwater ailesinin tanışmamızdan ve evimizdeki sistemimizi kurduktan sonraki destekleri ve kaliteli suyla buluşmamızı sağlamaları bizim için büyük şans ve mutluluktur. Bundan sonraki ev ve iş yerlerimizde de Rainwater Sistemlerini kurmayı planlamaktayız. Hepinize başarılar ve mutluluklar dilerim.

OP. DR. Murat ERDEMİR

Rainwater Su Arıtma Sisteminden oldukça memnunuz, güvenle kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Semra ULUSOY

Diş Hekimi

Evimde kullanmış olduğum arıtma cihazları ile ilgili bu yazıyı yazmamı istemiştiniz. Sadece şunu söyleyebilirim;  “Mükemmel” bu tabii ki de sadece cihazın başarısı değil. Aynı zamanda teknik servisin iş birliği, güler yüzü, satışta görev alan ve diğer arkadaşların emeğidir. Teşekkürler.

Hakan HACIBEYOĞLU

İçmimar

Pembe Mavi Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi olarak Rainwater Arıtma Sistemlerini yaklaşık 1 aydır içme suyu olarak kullanıyoruz. Hastalarımız ve personellerimizden olumlu tepkiler aldık. Gerek su kalitesi, gerek su maliyetlerimizin düşmesi açısından kullanmayı düşünen tüm kurum ve kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. 

Nazmiye KOCAAĞA

İşletme Müdürü

Bir yılı aşkın süredir su arıtma cihazınızı memnuniyetle kullanmaktayım. Cihazınızı öncelikle tanıtımda gördüm. Tanıtım esnasında 3 saat gibi bir sürede bitmek bilmez sorularımıza güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla cevap vermekten çekinmeyen, aklımızdaki soru işaretlerini cevapsız bırakmayan ve satış sonrası dönemlerde de telefonlarımızı güleryüzle açıp yanıtlayan Onur Şensöz kardeşime en içten dileklerimi sunarım.

Hamit KOZAN

Keşke daha önce Rainwater kullanmaya başlasaymışız. Yıllar sonra suyun tadını almaya başladık, çok doğru bir karar vermişiz. Bize Rainwater'ı tanıttığı için Volkan Bayraktar Bey'e teşekkür ediyoruz.

Başak BURGAZLIOĞLU

Aysun Hanım'ın güleryüzlülüğü ile almaya ikna olduğumuz ''RAİNWATER'' ile 4 aydır beraberiz. İçimi kolay, yumuşak bir su ve en önemlisi ''SAĞLIKLI''.

Ender BEY

Rainwater Su Arıtma Sistemlerinden gayet memnunuz. Teşekkürler.

Tuba BAŞGÜL

Ben sadece mağaza müdürü Onur Bey için yazmak istiyorum. Kendisi satış, ilgi ve alaka yönünden mükemmel bir insandır.

Mesut YÜKSEL

Emniyet Görevlisi

Hem içme suyunda hemde genel arıtmada 2 yıldır Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Nagehan YILDIRIM