loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Sevgili Elif Hanım sayesinde işyerime çok güzel bir arıtma cihazı aldım ve bir çok kişiye referans olarak Elif Hanım'a yönlendirdim. Herkes memnun kaldı, başarılarınızın devamını dilerim.

Nazım Ş.

Nazım Sürücü Kursu

Merhabalar, kurulduğundan beri çok memnunuz. Atilla Bey çok yardımcı oldu, çok teşekkürler.

G. İnce

Trendyol

Uzun süredir kullandığımız su arıtma sistemlerimizden oldukça memnun kaldık ve sonrasında oturduğumuz evlerimize de aynı sistemi kurduk. Suyun tadındaki ve berraklığındaki farkı bizim gibi müşterilerimizde fark ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Rainwater ailesine Emma Güzellik Salonu olarak teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını temenni ederiz.

Gündüz Ş.

Emma Güzellik Salonu

Su ülkemizde en bol olan ama ne yazık ki içerken içine şüpheler düşüren bir hale geldi. Arıtma cihazı takmanın alışma safhını geçtikten sonra ne kadar doğru bir iş yapmışım diyorsunuz. Akın Akbaş'a teşekkürler...

Mehmet Ali İ.

Olay Medya

Çeşitli su markalarının servis araçlarını gördükçe Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etmemizde ne kadar isabetli bir seçim yaptığımızı daha iyi anlıyorum. Evimde de aynı sistem var. Olay Medya olarak da yaklaşık 350 personelimizde bu sistemin arıttığı suyu tüketmekte. Kısacası çok memnunuz.

İsmail Ö.

Genel Müdür Yardımcısı

Merhabalar, su arıtma sisteminizi hem evimde hemde işyerimde kullanmaktayım ve geçirdiğimiz yıllarda saygılı servis hizmetinizden memnuniyetimizi belirtmek isterim.

 

Ayşe B.

Bursa'da çıcukluğuma ait en güzel anılarımdan biri musluktan kana kana içtiğim mis gibi lezzetli, soğuk Uludağ suyuydu. Ne yazık ki gelişen sanayi, büyüyen kent, kirlenen doğa bu imkanları elimizden aldı. Şehirlerde sağlıklı ve lezzetli su içmek lüks olmuşken Rainwater sayesinde bu tatla tekrar buluştum. Rainwater firmasına, çalışan ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ben o anlarda kalan keyifle buluşturdukları, bu tadı bilmeyen oğluma bu keyfi tattırdıkları için ve özellikle Ercan Bey'e ilgisi, güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim.

İlke K.

Yeşil Bursa Eczanesi

Firmamızda çalışanlarımız artık gönül rahatlığıyla Rainwater sayesinde sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

Nejdet A.

Adanas Turizm

Merhaba arkadaşlar, Rainwater ile ilk tanışmamız Korupark ve Anatolium daki stantlarda olmuştu, ilk önce bir akrabamız evine su filtre sistemini almıştı ve suyun kalitesi çok iyiydi... Biz de evimizde Rainwater genel arıtma ve Superior alkali içme suyu sistemi ürünlerini kullanmaya başladık. Bu tanışma ve çalışma süreçlerimizde bize tanıtım, satış pazarlama, telefon desteği veren tüm çalışanlarınıza, ayrıca montaj destek ebininize tek tek teşekkür ederim. Profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olduğunuzu şimdi çok daha iyi anlıyorum. Ürünlerin kalitesinden bahsetmiyorum bile. Tüm ekibiniz iş alanlarında son derece profesyonel ve eğitim görmüşler. Özellikle de montaj/bakım ekibinizden Serdal ve Mehmet Beylerin çalışma ahlakı, prensipleri ve işçiliği (titizliği, hassasiyeti, çalışma azmi) tek kelime ile mükemmel. Belli ki işlerini severek ve hakkı ile yerine getirmeye çalışmaktalar. İş sadece bir ürünü satmak değil, bunun hizmetini de düzgün verebilmektedir. Bunu sağlayan, tanımadığım işveren ve yöneticilerinize de özellikle teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Hayırlı işleriniz olsun.

Murat A.

İki yıl önce hayatımıza giren Rainwater ile hayat çok güzel. Çocukluğumda çeşmeden kana kana içtiğimiz suyu yıllar sonra tekrar içtim. Bana bunu yeniden yaşatan kardeşime teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma sunduğum bu güzellikten çevremde çok memnun kaldı. Ben evimde ve işyerimde kullanıyorum. Memnuniyetimi her ortamda paylaşıyorum. Bana yardımcı olan arkadaşa ve firmaya başarılarının devamını diliyorum. Bizler Sütiş ailesi olarak doğru ürün ve hizmetten yanayız.

Şükrü Ç.

SÜTİŞ