loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Merhabalar, su arıtma sisteminizi hem evimde hemde işyerimde kullanmaktayım ve geçirdiğimiz yıllarda saygılı servis hizmetinizden memnuniyetimizi belirtmek isterim.

 

Ayşe B.

Bursa'da çıcukluğuma ait en güzel anılarımdan biri musluktan kana kana içtiğim mis gibi lezzetli, soğuk Uludağ suyuydu. Ne yazık ki gelişen sanayi, büyüyen kent, kirlenen doğa bu imkanları elimizden aldı. Şehirlerde sağlıklı ve lezzetli su içmek lüks olmuşken Rainwater sayesinde bu tatla tekrar buluştum. Rainwater firmasına, çalışan ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ben o anlarda kalan keyifle buluşturdukları, bu tadı bilmeyen oğluma bu keyfi tattırdıkları için ve özellikle Ercan Bey'e ilgisi, güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederim.

İlke K.

Yeşil Bursa Eczanesi

Firmamızda çalışanlarımız artık gönül rahatlığıyla Rainwater sayesinde sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

Nejdet A.

Adanas Turizm

Merhaba arkadaşlar, Rainwater ile ilk tanışmamız Korupark ve Anatolium daki stantlarda olmuştu, ilk önce bir akrabamız evine su filtre sistemini almıştı ve suyun kalitesi çok iyiydi... Biz de evimizde Rainwater genel arıtma ve Superior alkali içme suyu sistemi ürünlerini kullanmaya başladık. Bu tanışma ve çalışma süreçlerimizde bize tanıtım, satış pazarlama, telefon desteği veren tüm çalışanlarınıza, ayrıca montaj destek ebininize tek tek teşekkür ederim. Profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olduğunuzu şimdi çok daha iyi anlıyorum. Ürünlerin kalitesinden bahsetmiyorum bile. Tüm ekibiniz iş alanlarında son derece profesyonel ve eğitim görmüşler. Özellikle de montaj/bakım ekibinizden Serdal ve Mehmet Beylerin çalışma ahlakı, prensipleri ve işçiliği (titizliği, hassasiyeti, çalışma azmi) tek kelime ile mükemmel. Belli ki işlerini severek ve hakkı ile yerine getirmeye çalışmaktalar. İş sadece bir ürünü satmak değil, bunun hizmetini de düzgün verebilmektedir. Bunu sağlayan, tanımadığım işveren ve yöneticilerinize de özellikle teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Hayırlı işleriniz olsun.

Murat A.

İki yıl önce hayatımıza giren Rainwater ile hayat çok güzel. Çocukluğumda çeşmeden kana kana içtiğimiz suyu yıllar sonra tekrar içtim. Bana bunu yeniden yaşatan kardeşime teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma sunduğum bu güzellikten çevremde çok memnun kaldı. Ben evimde ve işyerimde kullanıyorum. Memnuniyetimi her ortamda paylaşıyorum. Bana yardımcı olan arkadaşa ve firmaya başarılarının devamını diliyorum. Bizler Sütiş ailesi olarak doğru ürün ve hizmetten yanayız.

Şükrü Ç.

SÜTİŞ

Korayspor olarak bizde kurumsal markaların tercihi Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Kaliteli ve sağlıklı bir su için Rainwater'ı tercih ettik.

Korayspor

Cihazı yeni kullanmaya başladık fakat daha önce kullanmadığımız için pişman olduk. Suyun kalitsi ve tadı çok iyi, herkese tavsiye ediyorum.

İsmail B.

İşletmeci

3 sene önce su arıtma cihazını Korupark AVM şubenizden Aysun Hanım'dan aldık ve gerçekten çok çok çok memnunuz. Cihazımızı Almanya'ya taşınırken de yanımızda götürdük. Sevgilerimizle...

Pervin K.

Değerli kurum yöneticileri ürün tanıtımını yapan görevli elemanınız Salih Çetin isimli kişi son derece başarılı insan ilişkilerini yönetiyorç Sempatik ve olumlu enerjisini bize yansıtıyor. Kendisini göreve alan sizleri tebrik ediyorum ve işlerinizde başarılar diliyorum.

Öğ. Gör. Dr. Sıdıka P.

Rainwater'a ailemize sunduğu sağlıklı ürünler için teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesi ve uzun yıllar kullanılabilirliği biz tüketiciler için oldukça güzel.

Betül A.