loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Pembe Mavi Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi olarak Rainwater Arıtma Sistemlerini yaklaşık 1 aydır içme suyu olarak kullanıyoruz. Hastalarımız ve personellerimizden olumlu tepkiler aldık. Gerek su kalitesi, gerek su maliyetlerimizin düşmesi açısından kullanmayı düşünen tüm kurum ve kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. 

Nazmiye KOCAAĞA

İşletme Müdürü

Bir yılı aşkın süredir su arıtma cihazınızı memnuniyetle kullanmaktayım. Cihazınızı öncelikle tanıtımda gördüm. Tanıtım esnasında 3 saat gibi bir sürede bitmek bilmez sorularımıza güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla cevap vermekten çekinmeyen, aklımızdaki soru işaretlerini cevapsız bırakmayan ve satış sonrası dönemlerde de telefonlarımızı güleryüzle açıp yanıtlayan Onur Şensöz kardeşime en içten dileklerimi sunarım.

Hamit K.

Sayın yetkili; Mayıs ayında satın almış olduğum tezgah üstü arıtma cihazını bu tarihten beri kullanmaktayım. Montaj elemanınızın randevusuna uyum, temiz çalışma ve cihazı yerleştirme konusundaki çözümleri ile pandemi sürecindeki en büyük endişelerimizden olan evde yabancıların çalışması konusundaki endişelerimizi boşa çıkardı. Bugüne kadar cihazımız problemsiz çalışmaktadır. Montaj elemanınız ve diğer ekibinize teşekkür ederim.

Nihat K.

Uzun yıllardır müşterinizim, ev tasimam nedeni ile 14.09.2020 tarihinde servis çalışanınız Serkan Parıltı' nın yapmış olduğu montaj hizmetine tam not veriyorum. Firmanınızın profesyonel insanlar ile çalışması  bizlerin gözünde sizi daha sağlam bir yere oturtuyor, çok teşekkür ediyorum. 

Talih Y.

Keşke daha önce Rainwater kullanmaya başlasaymışız. Yıllar sonra suyun tadını almaya başladık, çok doğru bir karar vermişiz. Bize Rainwater'ı tanıttığı için Volkan Bayraktar Bey'e teşekkür ediyoruz.

Başak B.

Aysun Hanım'ın güleryüzlülüğü ile almaya ikna olduğumuz ''RAİNWATER'' ile 4 aydır beraberiz. İçimi kolay, yumuşak bir su ve en önemlisi ''SAĞLIKLI''.

Ender B.

Rainwater Su Arıtma Sistemlerinden gayet memnunuz. Teşekkürler.

Tuba B.

Merhabalar, bugün su arıtma cihazımızın kurulumu yapıldı. Servis personeliniz Emre Karacabey’den çok memnun kaldığımızın bilgisini sizlerle paylaşmak istedim.

Gizem Ç.

Ben sadece mağaza müdürü Onur Bey için yazmak istiyorum. Kendisi satış, ilgi ve alaka yönünden mükemmel bir insandır.

Mesut Y.

Emniyet Görevlisi

Hem içme suyunda hemde genel arıtmada 2 yıldır Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Nagehan Y.