loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Hem içme suyunda hemde genel arıtmada 2 yıldır Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Nagehan YILDIRIM

Rainwater arıtma cihazını taktıralı 1 ay oldu ve bu 1 ay içerisinde kettle içerisinde en ufak bir kireç oluşmadı. Taktırmadan önce 1 günde kireç kalıntıları oluşuyordu ve 3 gün içerisinde kalın bir kireç tabakasıyla karşılaşıyordum. Suyun tadı da gerçekten mükemmel. Teşekkürler Rainwater.

Fevzi Keser

Rainwater su arıtma sistemini yaklaşık 10 senedir işyerimde kullanıyorum ve çok memnunum. Servis anlamında da oldukça başarılı ve ilgili bir firma kendilerine çok teşekkür ederim.

Yıldıray ŞAHİN

Rainwater'ı 2 yıldır kullanıyoruz. Hayatımızda verdiğimiz en isabetli karar oldu, çok memnunuz. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Duygu ÖZLER

Bir hafta önce su arıtma cihazı taktırdık. Meğer suyun tadı varmış, üstelik hem sağlıklı hem lezzetli. İmkanı olan herkese öneriyorum. Çok kısa sürede hazır sulara göre kendini amorti eden harika bir teknoloji.

Bünyamin BAYSAN

İki senedir Rainwater arıtma kullanıyorum ve çok memnunum. İlginiz için teşekkürler.

Elif SERBEST

2 yıldır kullanıyorum, çocuklarımın böyle sağlıklı su tüketiyor olması içimi rahatlatıyor.

Şaziye BERİL

Bugün evimizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tanıtıp, genel arıtma ve tezgah altı arıtma sistemlerini satan Rıza Eriğin kardeşimize çok teşekkürler. Böyle bir çalışanınız olduğu için çok şanslısınız. Ürünleri gönül rahatlığıyla aldık, saygılar...

Timuçin KANTAR

Rainwater'dan arıtma cihazı aldım ve sağolsun arkadaşlar çok ilgilendiler. Yaklaşık 8 aydır evimizde kullanıyoruz. Özellikle Aysun Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Enes YAPICI

Rainwater'ı iki senedir kullanmaktayız ve çok memnunuz. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Emel YEŞİL