loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Hem içme suyunda hemde genel arıtmada 2 yıldır Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Nagehan Y.

Rainwater arıtma cihazını taktıralı 1 ay oldu ve bu 1 ay içerisinde kettle içerisinde en ufak bir kireç oluşmadı. Taktırmadan önce 1 günde kireç kalıntıları oluşuyordu ve 3 gün içerisinde kalın bir kireç tabakasıyla karşılaşıyordum. Suyun tadı da gerçekten mükemmel. Teşekkürler Rainwater.

Fevzi K.

26 Haziran tarihinde  Rainwater Black Diamond modelini aldım. Bugüne kadar kaliteli şişe su satın alıyordum. Tadı çok lezzetli ve güzel, çok memnun kaldım. Tds ve PH ölçüm aleti satın aldım, PH değeri 8 üzeri tespit ettim. Satış temsilcisi Semih Bey ürünü tanıtırken çok detaylı bilgilerle ikna etti ve yardımcı oldu. Arıtma cihazı almak konusunda tereddütlerim vardı, çok memnun kaldım. Arıtma cihazını sorunsuz ve hızlı şekilde monte eden ve tüm tereddütlerimi detaylı bir şekilde cevaplayan Fesih Bey'e de çok teşekkür ederim. İnşallah uzun yıllar sorunsuz kullanabilirim. Farklı marka kullanan arkadaşlarımın olumlu referanslarına rağmen Semih Bey'in ikna kabiliyeti ve yardımları ile Rainwater ailesine katıldım. Arkadaşlarım ve aileme olumlu referans vereceğim. Atık su miktarı konusunda da inşallah sıkıntı yaşamayız. İyi günler dilerim.

Mehtap Y.

Rainwater su arıtma sistemini yaklaşık 10 senedir işyerimde kullanıyorum ve çok memnunum. Servis anlamında da oldukça başarılı ve ilgili bir firma kendilerine çok teşekkür ederim.

Yıldıray Ş.

Rainwater'ı 2 yıldır kullanıyoruz. Hayatımızda verdiğimiz en isabetli karar oldu, çok memnunuz. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Duygu Ö.

Bir hafta önce su arıtma cihazı taktırdık. Meğer suyun tadı varmış, üstelik hem sağlıklı hem lezzetli. İmkanı olan herkese öneriyorum. Çok kısa sürede hazır sulara göre kendini amorti eden harika bir teknoloji.

Bünyamin B.

İki senedir Rainwater arıtma kullanıyorum ve çok memnunum. İlginiz için teşekkürler.

Elif S.

2 yıldır kullanıyorum, çocuklarımın böyle sağlıklı su tüketiyor olması içimi rahatlatıyor.

Şaziye B.

Bugün evimizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tanıtıp, genel arıtma ve tezgah altı arıtma sistemlerini satan Rıza Eriğin kardeşimize çok teşekkürler. Böyle bir çalışanınız olduğu için çok şanslısınız. Ürünleri gönül rahatlığıyla aldık, saygılar...

Timuçin K.

Rainwater'dan arıtma cihazı aldım ve sağolsun arkadaşlar çok ilgilendiler. Yaklaşık 8 aydır evimizde kullanıyoruz. Özellikle Aysun Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Enes Y.