loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Rainwater'ı iki senedir kullanmaktayız ve çok memnunuz. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Emel Y.

Rainwater Su Arıtma Cihazıyla tanışana kadar yıllardır iyi bildiğimiz damacana suları tükettik. Yaklaşık 3 aydır bu cihazı kullanıyorum ve çok memnunum. Çevremdeki herkese şiddetle öneriyorum. Teşekkürler Rainwater ailesi...

Murat K.

Su leziz, su hayat hemde ab-ı hayat, yaşama destek. İyi ki varsın Rainwater...

A. Aydoğdu

Firmanızdan 2 yıl önce almış olduğumuz arıtma cihazımızdan çok çok memnun kaldık. Yıllık bakımlarımızı düzenli yaptırıyoruz. Bize verilen servis hizmetinden ve geri dönüşümlerimizden çok memnunuz. Tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz.

Meltem Ü.

Oğlumun doğumundan sonra herşeyi en ince detayına kadar inceler olduk. Yaptığımız en iyi tercih oldu Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etmek. İçimiz rahat, dışarı çıkarken bile yanımıza suyumuzu alıp çıkıyoruz. İyi ki varsınız. Teknoloji iyi niyetle birleşince alkışı hak eder. Biz ailecek sizi ve çalışmalarınızı alkışlıyoruz.

Emine Ö.

Rainwater ailesinde olmaktan çok memnunum. Suyun içimi ve kalitesi mükemmel. İlk başta soğuk davranmıştım ama keşke daha önce tanışsaydım. Alkali suyu herkese tavsiye ederim. Fiyatları hiç düşünmeyin, sağlıklı ve kaliteli su içimi gerçekten değer...

Mustafa Y.

Ürünü daha yeni almamıza rağmen çok memnun kaldık, uzun yıllar kullanacağız. Tanıdıklarımıza tavsiye ediyoruz.Herşey için teşekkür ederiz. Rainwater ailesine dahil olduğumuz için memnunuz.

Bilgin Ş.

Ürününüzü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve 8 aydır su içtiğimi yeni anladım. Ürününüzden çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Eda Ş.

Evime taktırmış olduğum Rainwater Su Arıtma Cihazımdan son derece memnunum. Basınçla ilgili bir sorunum oldu ve servis gelip kısa sürede çözdü. Korupark AVM stand çalışanlarından Aysun Hanım ve Elif Hanım'ın güleryüzlü tutumundan ve ürün bilgisinin tam olmasından memnun kaldım.

Suzan E.

Firmanızdan daha önce alışveriş yapmıştım ve almış olduğum yataktan çok memnun kalmıştım. Şimdi ise Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanmaya başladım. Gerçekten geç kalınmış ürün olduğunu düşünüyorum. Şuan kullanıyorum ve çok memnunum. Ürünün satışından teknik servisine kadar tüm aşamalarından gayet memnun kaldım. Kesinlikle profesyonel bir ekibiniz var. Özellikle satış sorumlunuz Sümeyye Hanım'ın ürünlerle ilgili ve işine olan ilgisini es geçmem mümkün değil. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ürünü herkese tavsiye edeceğim.

Sezer Ü.