loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:
 

Ülkemizde her ne kadar çeşme suyunun temiz ve sağlıklı olduğu söylense de çeşme sularında yapılan incelemeler sonucunda bunu doğru olmadığı ortaya çıkmıştır. Yetersiz kalan alt yapı çalışmaları sebebiyle her ne kadar arıtma ve sterilizasyon işleminden geçse de çeşme suları birçok mikrop ve bakteriyi evimize taşımaktadır. Rainwater su arıtma sistemleri evinize genel şebeke suyunu arıtarak sizlere sağlıklı ve temiz su sunmaktadır. Suyu arıtma cihazları, suyu istenen son kullanıma uygun hale getirmek için suda bulunan kirli maddeleri yok etmek veya bu kirli maddelerin yoğunlaşmalarını azaltmaktır.

İnsan sağlığına değer veren ve insan hayatına dokunmayı kendisine amaç edinen Rainwater, Bursa’daki merkez tesisi dışında ülkemizin çeşitli illerinde onlarca bayisi ile su arıtma sistemleri ve su arıtma cihazlarına sahip olan siz kullanıcılarımızla lokasyon olarak yakınlığını korumakta ve sıcak temas konusunda hassas davranma politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle satış sonrası desteği, öncelikli çalışma prensibi olarak kabul eden Rainwater; bünyesinde bulundurduğu binlerce takım arkadaşını ekibe katılım aşamasında eğitimlere tabi tuttuğu gibi düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği eğitim ve seminerler ile sürekli dinamik ve güncel tutmayı başarmaktadır. Rainwater, başarının anahtarının “mutlu personel mutlu tüketici”  prensibinin arkasında yattığını bilmektedir.

24 saat size destek sağlayabilecek callcenter ekibimizin yanında “3 saat içinde servis desteği” sağlayan geniş filomuz ile sağlıklı su tüketimi konusunda en büyük destekçiniz olmaya kararlıyız. Rainwater, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, ODTÜ, İTÜ ve Hacettepe gibi ülkemizin önde gelen kurumları tarafından belge ve sertifikalara sahiptir. Aynı zamanda uluslararası standartlarda “NSF, FDA” tarafından testlere tabi tutulup sertifika almaya hak kazanmıştır. İçme suyu konusunda üst düzey standartlarda bulunduğunu WaterQualityAssociation tarafından “Altın Mühürlü Sertifika” ya layık görülerek ortaya koymuştur.

Rainwater, su arıtma sistemleri konusunda iddialı olduğu kadar sebil ve diğer tüm ürün çeşitleri ile evleriniz için şık ve kullanışlı seçenekler sunma konusunda da son derece iddialıdır.  Tarihinden aldığı gücünü, günümüz teknolojisi ile birleştirmeye devam ederek AR-Ge çalışmalarını sürdürmekte ve sağlığınız için en doğru içme suyunu en ekonomik şekilde sizlere ulaştırmaya büyük bir heyecanla devam etmektedir. Rainwater, her tüketim ürününü özel software programı sayesinde bire bir takip ederek ürünlerini 10 yıl garanti kapsamında sunmaktadır. En iyi servis, tüketici memnuniyetini sağlamaya yönelik, kontrolü ana firmanın elinde olan Türkiye’nin 1 numaralı su arıtma sistemleri firmasıdır.