loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Sadece bizim sözümüze inanmayın!

Projelendirme yaptığımız işletmelerin yorumlarına aşağıdan, kullanıcı yorumlarına ise GOOGLE'dan göz atın!

 

 • DURMAZLAR

  Türkiye’de sektörünün lideri olan Durmazlar, sac işleme makinaları üretimi alanında faaliyet gösteren, 1.500 kişilik uzman kadrosu ile Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

  Firmamızda 2015 yılından itibaren Rainwater su arıtma sistemlerini kullanmaktayız. İlk günden beri hem servis hem de satış ekibinden ve su kalitesinden çok memnunuz. Evimizde de aynı şekilde kullanmak için görüşmeler yapacağız.

  Ferhat KAHRAMAN
  Satınalma Bölümü
 • ECZACIBAŞI

  Türkiye’nin ilk ve en büyük seramik sağlık gereçleri üreticisi ve ihracatçısı olan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (EYAP), 1958’den beri VitrA markalı seramik sağlık gereçleri, 1991’den bu yana banyo mobilyaları, küvet ve duş tekneleri üretiyor. rainwater yorum

  Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

  Ömer KAYA
  Satın Alma Yöneticisi
 • VESTEL

  Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır.

  8 aydır Rainwater arıtma sistemlerini kullanıyoruz. Sıcak - soğuk tüm içeceklerimizde kullandığımız arıtma sisteminden çok memnunuz. Yorum yapmak gerekirse suyun lezzeti ve teknik servis hizmetiniz mükemmel.

  Yunus Can KIRAL
  Beşiktaş Mağaza Müdürü
 • DOĞUŞ OTOMOTİV

  Doğuş Oto, temsil ettiği toplam 6 marka için İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde yeni araç, ikinci el araç, yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, sigorta ve finansman hizmetleri sunmaktadır. Doğuş Oto; VW Binek Araç, VW Ticari Araç, Audi, Porsche, SEAT ve Skoda markalarının yetkili satış ve servis hizmetlerini yürütmektedir.

  Uzun süredir firmamızda Rainwater su arıtma sistemlerini kullanıyoruz ve proje oluşturduk. Hızlı bir şekilde servis hizmeti veren personelinizden de çok memnunuz. Evlerimizde de kullanmayı düşünüyoruz. Teşekkürler Rainwater.

  Levent Dolgundağ
  İdari İşler Yöneticisi
 • COŞKUNÖZ HOLDİNG

  Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Coşkunöz Holding, yaklaşık 1600'ün üzerinde çalışanı ve sanayideki yarım asrı geçen tecrübesi ile Türkiye’de pazar lideri konumundadır.

  Coşkunöz Holding A.Ş. olarak tüm fabrikalarımızın arıtma su sistemlerinde Rainwater’ı tercih ettik. Yapılan özverili çalışma, bizi her konuda bilgilendirmeleri ve sistemlerin kalitesinden dolayı Rainwater çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

  Kemal ÖGEL
  Ortak Hizmetler Müdürü
 • ÇAYKUR

  Çayla, Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan ve Çaykur’un bir asıra yaklaşan uzmanlığıyla hayat bulan bir çay evi projesidir.

  Rainwater kullanmaya başladığımızdan itibaren çay kalitemiz ve satışlarımız olumlu yönde artmıştır. Tüm personelimiz ve müşterilerimiz çok memnun olduklarını dile getiriyor. Teşekkürler Rainwater ailesi.

  Ahmet BİLGİN
  Kadıköy Çaykur – Çayla Müdürü
 • MARTUR

  1985 yılında kalıp sünger üretimi amacı ile kurulmuş olan Martur, bugün otomotiv sektörü için koltuk üretiminde dünya çapında ve lider tedarikçilerden biridir. Bursa'da üç fabrikada, 1450'den fazla çalışanı ile Martur, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamız, binek araçlar ve hafif ticari araçlar için koltuk tasarım ve üretimi yapmaktadır.

  Fabrikamızda 1500 kişilik personelimizin temiz su ihtiyacını karşılayan ve bizleri SU ile tanıştıran Rainwater ailesine teşekkürler.

  Serdar AYDIN
  Satın Alma Müdürü
 • ÇELEBİ LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

  2010 Yılından bu yana Çelebi Holding A.Ş.’nin işlettiği Bandırma Limanı genel kullanım ve içme suyu sistemleri arıtımında Rainwater’ı tercih etti.

  Çelebi Bandırma Limanı olarak tüm birimlerimizde kullanmaya başladığımız Rainwater alkali su sebilleri sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attığımızı düşünüyoruz. Son derece memnun olup, ekibinize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

  GÖKHAN EREZKAN
  İdari İşler Şefi
 • ÖZEL ŞAHİNKAYA OKULLARI

  Hayatlarını eğitime adayan Rasim Şahinkaya ve Nebahat Şahinkaya tarafından kurulan Şahinkaya Eğitim Kurumları geleceğin başarılı bireylerini yetiştiriyor. Tüm kampüslerinde Rainwater su arıtma sistemlerini tercih ettiler.

  2500 kişilik kampüslerimizde, Rainwater ekibinin; kaliteli ve güvenilir hizmetini tecrübe ettik. Öğrencilerimize içimiz çok rahat olarak Rainwater’ı sunduk. Herşey için teşekkürler. Satış sonrası müthiş servis hizmeti ile de huzurlu bir çözüm ortağı kazanmış oldu.

  Oğuzhan ŞAHİNKAYA
  Kurucu
 • MEDİCABİL HASTANESİ

  103 yataklı, 8 bin 500 metrekarelik alana sahip, gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren ameliyathaneleri bulunan, 20 uzmanlık dalında, 11 profesör, 30 uzman, 5 pratisyen hekimi ve 47 hemşiresi ile Medicabil Hastanesi Rainwater’ı tercih etti.

  Hastanemiz adına araştırma yaptığım Bursa su arıtma sistemleri firmaları arasından kurumsal ve işinde kaliteyi önemseyen tek firma Rainwater oldu. Yıllardır verilen hizmet ve su kalitesinden çok memnunuz. Teşekkürler.

  Ahmet ÖZCAN
  Satın Alma Sorumlusu
 • LİFE-MED

  Lifemed Tıp Merkezi; tıp bilimindeki gelişmeleri yakından takip eden, sahip olduğu yüksek teknoloji ve uzman kadrosuyla hastalarına yüksek kalite standartlarında hizmet sunan bir sağlık merkezidir.

  Uzun incelemeler sonucunda işletmemizde Rainwater su arıtma sistemlerini kullanmaya karar verdik. Rainwater su arıtma sistemleri hakkında misafirlerimizden son derece pozitif yorumlar almaktayız. Rainwater ekibine, son derece teknolojik cihazları, profesyonel ve hızlı çözüm üreten ekip çalışması ile kurumumuza kazandırdıkları için teşekkür ederiz.

  Doğan YELALDI
  Satınalma Uzmanı
 • DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTANESİ

  100’den fazla doktor ve sağlık personeli ile 250 yatak Dörtçelik Çocuk Hastanesi Merkez binası, 100 yatakta Çekirge yerleşkesi olmak üzere toplam 350 yataklı olarak hizmet veren Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Rainwater’ı tercih etti.

  Rainwater su arıtma sistemlerini uzun zamandır hastanemizde kullanmaktayız. Kendim, çalışanlarımız ve misafirlerimiz suyun kalitesi ve tadından oldukça memnun kaldık, çok olumlu geri dönüşler aldık. Tüm Rainwater çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

  Cihat YENİGÜN
  İdari ve Mali İşler Müdürü
 • MADO

  Türkiye'de lider kuruluş olan MADO, ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı, size özel lezzetler, tatlı, kesme dondurma, pasta ikramları ile hizmet veren Mado Cafe'lerde artık Rainwater su arıtma sistemleri kullanılmaktadır.

  İşletmemizde Rainwater ile tanışıp beraber çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnunuz. Hizmet kalitesi ve ekip çalışmasına verdikleri değerden, zaman gözetmeksizin yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  Erkan YEŞİL
  İşletme Müdürü
 • ÇAĞDAŞ ÖNCÜ OKULLARI

  Her öğrencinin kendi başına bir değer olduğunun bilinciyle onların farklılıklarına saygı duyarak bireye göre bir eğitim modeli uygulayan Çağdaş Öncü Okulları su arıtma sistemlerinde Rainwater’ı tercih etti.

  Ekibinizin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda Rainwater’ı okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizden çok memnunuz.

  Eser SEZGİN
  Yönetici / Müdür
 • ÖZSÜT

  Özsüt geleneksel eşsiz lezzetlerinin sırrını Osmanlı Sarayı'ndan alıyor. Osmanlı sarayında çalışan bir tatlı ustasının, Sefer Usta'nın ailesinin yanında işe başlaması ile, Sefer Usta geleneksel sütlü tatlıların tüm sırlarını öğrenme fırsatını yakalıyor. 70-80'li yıllardan itibaren İzmir'in en ünlü tatlı durağı olarak bilinen Kemeraltı Özsüt, tatlı serüvenine geleneksel tatlılar üreterek başlamıştır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • KORAY SPOR

  Başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 28 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

  Korayspor olarak bizde kurumsal markaların tercihi olan Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Kaliteli ve sağlıklı bir su için sizi seçtik, mutluyuz!

  Murat CEBEL
  Firma Sahibi
 • ALMİRA HOTEL

  Konfor ve kaliteli hizmetin adresi Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center çeyrek asrı aşkın bir süredir 5 yıldız kategorisinde hizmet veriyor.

  Yıllardır hotelimizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Üretilen su kalitesinden çok memnunuz. Rainwater ailesine Almira Hotel olarak teşekkür ederiz.

  Osman YİNANÇ
  Teknik Müdür
 • BURSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

  Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye'nin ilk organize sanayi bölgesidir. 1961 yılında kurulmuştur. 670 hektarlık toplam alanında 220'den fazla firma faaliyet göstermektedir.

  Bütün birimlerimizde kullanmaya başladığımız Rainwater Alkali Su Sebilleri sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attığımızı düşünüyoruz. Son derece memnun olup, ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

  A. Türker ERTÜRK
  Bölge Müdürü
 • BAKGÖR İNŞAAT

  1996 yılında inşaat faaliyetlerine başlayan Bakgör İnşaat ve Grubu, bugüne dek gayrimenkul alanında bir çok kaliteli ve lüks projeyi teslim etmiş, yeni projeleri ile adından söz ettiren bir kuruluş haline gelmiştir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • BIG MAMMA'S

  Danimarka‘da kurulan ve yıllarca yılın en lezzetli, restoranların dan biri olan Big Mamma’s bu lezzet geleneğini Türkiye‘de devam ettiriyor. Bursa ve İstanbul’daki bir çok şubesinin su arıtma sistemlerinde Rainwater’ı tercih etti.

  Bursa ve İstanbul’daki tüm şubelerimizde yıllardır kullandığımı Rainwater Su Arıtma Sistemlerinden oldukça memnunuz. Satış sonrası servis ve hizmetinden çok memnunuz. Teşekkürler.

  Nihat YILDIZ
  Firma Sahibi
 • PENGUEN GIDA

  Gençoğlu ailesi tarafından 1989 yılında, Türkiye’nin en verimli tarım alanlarının tam kalbinde Bursa’da 7 bin 500 m2 alanda kuruldu. Kuruluş amacı tümüyle ihracat olan Penguen Gıda, Avrupa standartlarına uygun dizayn edilen fabrikası, makine parkları ve depoları ile 23 yılda 10 kat büyüdü. 1996 yılında yurt içi pazara da yönelen Penguen Gıda, bugün 250.000 m2 açık arazi üzerine kurulu 75.000 m2 kapalı alanda dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • RUDOLF DURANER

  Moleküler Teknoloji alanında faaliyet veren Rudolf-Duraner Tekstil mamulleri, kaplama ve diğer uygulamalar için gelişmiş kimyasallar ve inovatif teknolojiler geliştirmektedir.

  Fabrikamızda Rainwater su arıtma cihazı kullanmaktayız. Suyun kalitesi ve lezzeti oldukça güzel. Tüm çalışan personelimizden olumlu tepkiler almaktayız. Teşekkürler Rainwater!

  Selda AYKIRCA ERDOĞAN
  Fabrika Müdürü
 • PROFİLSAN

  Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1966 yılından beri Türkiye'de Otomotiv sektörünün başlamasıyla birlikte şekillendirilmiş ve montajlı saç parçalar ve kalıp imalatında Türkiye ve Avrupa'da birçok OEM ile direkt olarak çalışmaktadır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • KORUPARK EVLERİ

  Korupark Evleri, Bursa-Mudanya yolu üzerinde, alışveriş merkezi ve konutlardan oluşan karma projenin bileşenlerindendir. Bursa'daki ilk kapalı özel site olarak iki ayrı etapta inşa edilen ve satışa sunulan Korupark Evleri, Bursa'nın değeri gün geçtikçe daha da artan yeni gelişim bölgesindedir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • AY PLASTİK

  Ayplastik, kurulduğu 1976 yılından itibaren ambalaj sanatında uyguladığı yüksek kalite standardı, yenilikçi yaklaşımı ve ileri teknoloji yatırımları ile bugün 7000 metrekare kapalı alanda, yurtiçi ve yurtdışında birçok büyük markanın ambalaj çözümlerinde önemli bir tedarikçi konumundadır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • BAYRAKTAR OTOMOTİV

  Bayraktar Otomotiv; Türkiye’de Citroën, Subaru ve Infiniti otomobil markalarının ve Yokohama lastiklerinin distribütörlüğünü üstlenmiş olan Bayraktar Grubu’nun farklı illerdeki şubeleriyle satış, satış sonrası, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetleri sunan perakende şirketidir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • BURSA SINAV KOLEJLERİ

  Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekân, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu. Mekân küçük, imkânlar sınırlı ama hedef büyüktü. Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine dönüştü.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • ÇALIŞKANEL OTOMOTİV

  Çalışkanel Otomotiv Fiat Yetkili Servisi - Sirketimiz 1992 ylinda ÇALISKANEL OTO SAN. TIC. ve LTD. STI. ünvani ile Tofas servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. ŞİRKET egitimli ve güçlü kadrosu ile tüm FIAT marka otomobillerin satis, servis ve hasar onarimlarini yapmaya devam etmektedir. Ayrica sirketimiz her marka 2. el araç alim satimi yapip, her marka aracin hasar onarimlarini yapmaktadir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • DİKENCİK COUNTRY

  Dikencik country 2 projesi 1. proje ile komşu doğa ile iç içe, 4 katlı 11 blok toplam 88 daire olarak planlandı. İlk projede yakalanan yaşam kalitesinin devamı; 232 m2 ve 322 m2 arasında değişen daire büyüklükleri ortak yeşil alan, sosyal tesis ve spor alanlarının yanında her daire için 2 araçlık kapalı otopark ile artarak sağlandı.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • FEKA

  Feka Automotive aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 25 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • BURSA KÜLTÜR OKULLARI

  Kültür Okulları´nda dersler, Sadece sınıfta işlenmez, Güncel bir çok materyal öğrenimin bir parçası olur, Eğitim öğrenci odaklı olur, Bireysel ihtiyaç ve steklere önem verir. Bu sayede Kültür Okulları en iyi ve en kaliteli eğitimi vermeyi amaç edinmiştir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • ÜLKÜ PASTANESİ

  1967’den beri lezzetinden ödün vermeyen Ülkü Pastanesi, yeni şubesi ve eşsiz reçeteleri ile müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Kestaneli poğaçaları, tahinli pidesi, cevizli ve üzümlü kekleri gibi farklı lezzetlerle dikkat çeken, yarım asırlık lezzet durağı, yeni şubesinde yepyeni ve farklı lezzetlerle sizleri bekliyor. Yıllardır değişmeyen müşteri memnuniyetindeki hassasiyeti, aynı heyecanla devam ediyor.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • DENİZBANK

  DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • VİA HOSPİTAL ÜMRANİYE

  Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede, 2017 yılı Ocak ayında üçüncü tıp merkezini Çekmeköyde hizmete açmıştır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • ETS TUR

  Etstur'un 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy tarafından kurulması Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • VAKIFBANK

  Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ya da kısaca VakıfBank, 1954 yılında kurulmuş, Türkiye Bankalar Birliği'nin 2014 yılı raporuna göre Türkiye'nin aktif büyüklük açısından en büyük 7. bankasıdır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • JLL

  JLL (NYSE: JLL), gayrimenkul üzerine uzmanlaşmış bir finans ve profesyonel hizmetler firmasıdır. Uzman ekipleriyle bütün dünyada, gayrimenkul alanında mülkiyetin kullanımı veya yatırımı yoluyla katma değer arayışında olan müşterilere bütünleşik hizmetler sunmaktadır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • KURUKAHVECİ MEHMET EFENDİ

  1871 yılından bu yana, kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan Kurukahveci Mehmet Efendi; bu zanaatı beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • ROMA KUAFÖR

  Roma Kuaför temiz güvenli bir salon ve üstün hizmet anlayışıyla sizlere en iyi, en modern ve en kaliteli dünya markalarını siz değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • ROMMER

  ROMMER; Bursa’da termal su kaynaklarının merkezi konumundaki Çekirge bölgesinde 1994 yılından bu yana deneyimli, uzman kadro ile -biri profesör olmak üzere, toplam 6 fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı, dahiliye, endokrin/metabolizma uzmanı, beslenme ve diyetetik uzmanının yanı sıra fizyoterapistler,ergoterapistler,fizik tedavi teknikerleri ve hemşireleriyle sağlık hizmeti vermektedir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

 • SACHA

  Sacha, sektöre vizyon sahibi bir çok kişi ve kurum kazandırmış köklü bir kuruluştur. Müşteri odaklı olup, müşterilerinin isteklerini dinleyen, onlar için yaratıcı çözümler sunan, stil sahibi dokunuşlara önem veren bir misyon üstlenmiştir.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • SEYHANLAR MARKET

  Seyhanlar market 1978 yılından bu yana Bursa da hizmet vermektedir. Bursanın en hızlı büyüyen konseptidir. Amacımız tükecilerimizin en uygun fiyatları bulabilecekleri satış alanları oluşturmaktır.

  Genel kullanım ve içme suyu sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

   
   
 • OTTOMAN BOYA

  Ottoman Boya Apre & Baskı tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü bir entegre boya & apre firmasıdır. Grubun bünyesi içerisinde, örme kumaş, boyama, dijital baskı faaliyetleri bulunmaktadır.

  Firmamızın tüm arıtma suyu sistemlerinde Rainwater’ı tercih ettik. Su kalitesi ve hizmet anlayışından oldukça memnunuz. Herkese tavsiye ederiz.

  Hasan KARAMAN
  Satın Alma Müdürü
 • KÖŞEBAŞI

  3 kıtada, 7 ülkede toplam 30 şubesi ile hizmet veren, dünya standartlarında kalitesi ile müşterilerine hizmet veren Köşebaşı, Bursa’da ki şubesinin su arıtma sistemleri için Rainwater’ı tercih etti.

  Rainwater sayesinde, firmamızda çalışanlar artık gönül rahatlığı ile sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli, lezzetli ve güvenilir. Teşekkürler!

  Nejdet AVCI
  İşletme Müdürü
 • ÖZEL TAN OKULLARI

  1973-2015 yılları arasında Bursa ve çevresine Tan Dershaneleri olarak eğitim hizmeti veren Özel Tan Eğitim Kurumlar A.Ş, dershanelerin kapatılmasıyla eğitim – öğretim faaliyetlerini okul olarak devam ettirmektedir.

  Sevgili Rainwater ailesi, güzel ve ciddi çalışmanızın karşılığını her zaman almanızı diliyoruz. Sizleri en iyi şekilde anlatmaya devam edeceğiz. Verdiğiniz hizmet ve su kalitesinden çok memnunuz, teşekkürler.

  Ali Osman Doğdu
  Genel Müdür Yardımcısı
 • CEYLAN INTERNATIONAL HOSPITAL

  Bursa'da farklı bir hastane Teknolojik altyapısı, tasarımı ve sağlık hizmeti kalitesi ile fark yaratan Özel Ceylan International Hospital tüm birimlerinde personel ve misafirlerine Rainwater kalitesini sunmaktadır.

  Uzun zamandır evimizde kullandığımız Rainwater’dan memnun olduğumuz için, yeni açtığımız hastanemizin tüm birimlerinde de tercihimiz Rainwater yönünde oldu. Her zaman lezzetli, sağlıklı, kötü tat ve koku içermeyen alkali su içme imkanı ile bizleri tanıştırdığı için teşekkürler.

  Özlem CEYLAN
  Kurucu
 • ÖZEL ÇAKIR OKULLARI

  1989 Yılından bu yana eğitim veren Özel Çakır Okulları tüm kampüslerinde Rainwater su arıtma sistemlerini kullanmaktadır.

  Okulumuzda Rainwater Su arıtma cihazları kullanmaktayız. Firmanın vermiş olduğu sözleri gerçekleştirmesi ve servis desteğinden çok memnun kaldık. Ayrıca servis personelinin sabırana ve çalışma disiplinine çok hayran kaldık. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

  Cumhur AŞIK
  Müdür Yardımcısı
 • NONA LOUNGE

  Bursa FSM Bulvarında farklı lezzetleri ve üstün hizmet kalitesi ile hizmet veren Nona Lounge içme suyu arıtım sistemlerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etti.

  Şirketimizde mevcut kullanmış olduğumuz Bursa su arıtma sistemimizi Bursa su arıtma firması ürünleri ile değiştirerek hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşıdık. Aldığımız hizmet ve ilgiden dolayı Rainwater’a teşekkürlerimizi sunarız. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

  Serkan ATEŞMAN
  İşletme Müdürü
 • SEYİRKENT SİTESİ

  Bursa Mudanya’nın gözde sitelerinden biri olan Seyirkent Sitesi, Bursa’nın en güzel manzarasına sahip sitelerinden biridir.  Seyirkent Sitesi, Mudanya'nın en seçkin lokasyonunda olup, Sakinlerine huzurlu ve sakin bir dünya sunmayı hedeflemekle birlikte sizlerin konforunu düşünerek tasarlanan mimarisiyle göz doldurmaktadır.

   

 • YEŞİL BURSA ECZANESİ

  Bursa'nın en eski ve güvenilir eczanelerinden olan Yeşil Bursa Eczanesi içme suyu sistemleri için Rainwater'ı tercih etti.

  Bursa’da çocukluğuma ait en güzel anılarımdan biri musluktan kana kana içtiğim mis gibi Uludağ suyuydu. Ne yazık ki gelişen sanayi ve kirlenen doğa bu imkanları elimizden aldı. Artık sağlıklı ve lezzetli su içmek lüks olmuşken Rainwater sayesinde bu tatla yeniden buluştum. Rainwater firmasına ve çalışanlarına en içten dileklerimi sunuyorum.

  İlke KAHRAMAN
  Yeşil Bursa Eczanesi