Kapat

Choose your language..

Dilinizi seçin

Türkçe

İngilizce

İtalyanca

Fransızca

Almanca

Hollandaca

Polonyaca

İsveççe

Norveç Dili

English (US)

English (AE)

English (AU)

Bulgarca

Japonca

Kore dili

Çekçe

Modern Çince

Yunanca

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Su Yumuşatma Sistemleri

Ön Tortu Filtrasyon Sistemleri

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Referanslar

Bizi bir de mutlu
müşterilerimizden dinleyin.

Bireysel Kullanıcı Deneyimleri

Pervin K.

Rainwater Kullanıcısı

3 sene önce su arıtma cihazını Korupark AVM şubenizden A. Hanım’dan aldık ve gerçekten çok çok çok memnunuz. Cihazımızı Almanya’ya taşınırken de yanımızda götürdük. Sevgilerimizle…

Dr. Sıdıka P.

Öğretim Görevlisi

Değerli kurum yöneticileri ürün tanıtımını yapan görevli elemanınız rainwater personeli son derece başarılı insan ilişkilerini yönetiyor. Sempatik ve olumlu enerjisini bize yansıtıyor. Kendisini göreve alan sizleri tebrik ediyorum ve işlerinizde başarılar diliyorum.

Betül A.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater’a ailemize sunduğu sağlıklı ürünler için teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesi ve uzun yıllar kullanılabilirliği biz tüketiciler için oldukça güzel.

M. Ilman

Rainwater Kullanıcısı

Bu mükemmel ürünü bizlerle buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim.

Murat E.

Op. Dr.

Çok değerli Rainwater ailesinin tanışmamızdan ve evimizdeki sistemimizi kurduktan sonraki destekleri ve kaliteli suyla buluşmamızı sağlamaları bizim için büyük şans ve mutluluktur. Bundan sonraki ev ve iş yerlerimizde de Rainwater Sistemlerini kurmayı planlamaktayız. Hepinize başarılar ve mutluluklar dilerim.

Semra U.

Diş Hekimi

Rainwater Su Arıtma Sisteminden oldukça memnunuz, güvenle kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Ayşen D.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyorum ve çok memnun kaldım. İlgililere çok teşekkür ederim.

 

Fatma K.

Hekim

Su arıtma cihazınızı hem kışlık evimde hem de yazlık evimde 2 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Suyun lezzeti inanılmaz güzel, birçok arkadaşıma da tavsiye ediyorum.

 

Dilek D. B.

Hekim

Arıtma sisteminden memnunum. Çocuğuma içiriyorum, ishal vb. hastalıklar oluşmadı. Suyun tadı yumuşak, su firmalarıyla uğraşma derdim bitti, memnunum.

Semra U.

Diş Hekimi

Rainwater Su Arıtma Sisteminden oldukça memnunuz, güvenle kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

 

Sibel F.

Rainwater Kullanıcısı

Merhaba, verilen hizmetten memnun kaldık, problem tespit edildi ve aynı gün çözüldü. Teşekkür ederim.

Hakan H.

İçmimar

Evimde kullanmış olduğum arıtma cihazları ile ilgili bu yazıyı yazmamı istemiştiniz. Sadece şunu söyleyebilirim;  “Mükemmel” bu tabii ki de sadece cihazın başarısı değil. Aynı zamanda teknik servisin iş birliği, güler yüzü, satışta görev alan ve diğer arkadaşların emeğidir. Teşekkürler.

Nazmiye K.

İşletme Müdürü

Pembe Mavi Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi olarak Rainwater Arıtma Sistemlerini yaklaşık 1 aydır içme suyu olarak kullanıyoruz. Hastalarımız ve personellerimizden olumlu tepkiler aldık. Gerek su kalitesi, gerek su maliyetlerimizin düşmesi açısından kullanmayı düşünen tüm kurum ve kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. 

Yasemin Y. Ü.

Rainwater Kullanıcısı

Sayın Yetkili, öncelikle çağrı merkezinizde telefonla görüştüğüm bayan elemanınıza içten yaklaşımından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. İkinci aşamada Rıza Eriğ’in evime ziyarette bulunup Rainwater Sistemleri ile ilgili tüm bilgileri ve detayları paylaştı. Aklımda herhangi bir soru işareti bırakmadı. Kendisine samimi yaklaşımından ötürü teşekkür ederim. Son olarak montaj aşamasında da tarafıma personeliniz ulaştı. Kısa sürede temiz bir şekilde kurulumu sağlayıp gerekli bilgileri aktardı. Titiz çalışmasında dolayı kendisine teşekkür ederim. Tüm ekibinize şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim. 

Hamit K.

Rainwater Kullanıcısı

Bir yılı aşkın süredir su arıtma cihazınızı memnuniyetle kullanmaktayım. Cihazınızı öncelikle tanıtımda gördüm. Tanıtım esnasında 3 saat gibi bir sürede bitmek bilmez sorularımıza güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla cevap vermekten çekinmeyen, aklımızdaki soru işaretlerini cevapsız bırakmayan ve satış sonrası dönemlerde de telefonlarımızı güleryüzle açıp yanıtlayan personelinize en içten dileklerimi sunarım.

Talih Y.

Rainwater Kullanıcısı

Uzun yıllardır müşterinizim, ev tasimam nedeni ile 14.09.2020 tarihinde servis çalışanınızın yapmış olduğu montaj hizmetine tam not veriyorum. Firmanınızın profesyonel insanlar ile çalışması  bizlerin gözünde sizi daha sağlam bir yere oturtuyor, çok teşekkür ediyorum. 

Başak B.

Rainwater Kullanıcısı

Keşke daha önce Rainwater kullanmaya başlasaymışız. Yıllar sonra suyun tadını almaya başladık, çok doğru bir karar vermişiz. Bize Rainwater’ı tanıttığınız için teşekkür ediyoruz.

Can G.

Rainwater Kullanıcısı

Araştırmalarım sonucu ve referanslarında yer alan en ünlü markalarla çalıştığını görünce hemen Rainwater ile iletişime geçtim. Söz verdiği tarih ve saatte evimize gelen, bilgisi, kibarlığı ve seviyeli sohbetiyle satış temsilciniz S. Y. hanımefendiye ve yine montaj için zamanında gelerek en güzel şekilde montaj işlemini yaparak cihazı aktif hale getiren teknik servis personelinize teşekkürlerimi sunuyorum. cihaz hakkındaki tüm bilgileri tarafımıza kibarca aktararak çalışma alanı tertemiz biçimde evimizden ayrıldı. İyi ki sizleri tanıdım, sayenizde sağlıklı su içiyoruz.

Ender B.

Rainwater Kullanıcısı

A. Hanım’ın güleryüzlülüğü ile almaya ikna olduğumuz ”RAİNWATER” ile 4 aydır beraberiz. İçimi kolay, yumuşak bir su ve en önemlisi ”SAĞLIKLI”.

Tuba B.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater Su Arıtma Sistemlerinden gayet memnunuz. Teşekkürler.

Gizem Ç.

Rainwater Kullanıcısı

Merhabalar, bugün su arıtma cihazımızın kurulumu yapıldı. Servis personeliniz E. bey’den çok memnun kaldığımızın bilgisini sizlerle paylaşmak istedim.

Mesut Y.

Rainwater Kullanıcısı

Ben sadece mağaza müdürü O. Bey için yazmak istiyorum. Kendisi satış, ilgi ve alaka yönünden mükemmel bir insandır.

Nagehan Y.

Rainwater Kullanıcısı

Hem içme suyunda hemde genel arıtmada 2 yıldır Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

Fevzi K.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater arıtma cihazını taktıralı 1 ay oldu ve bu 1 ay içerisinde kettle içerisinde en ufak bir kireç oluşmadı. Taktırmadan önce 1 günde kireç kalıntıları oluşuyordu ve 3 gün içerisinde kalın bir kireç tabakasıyla karşılaşıyordum. Suyun tadı da gerçekten mükemmel. Teşekkürler Rainwater.

Mehtap Y.

Rainwater Kullanıcısı

26 Haziran tarihinde  Rainwater Black Diamond modelini aldım. Bugüne kadar kaliteli şişe su satın alıyordum. Tadı çok lezzetli ve güzel, çok memnun kaldım. Tds ve PH ölçüm aleti satın aldım, PH değeri 8 üzeri tespit ettim. Satış temsilcisi S. Bey ürünü tanıtırken çok detaylı bilgilerle ikna etti ve yardımcı oldu. Arıtma cihazı almak konusunda tereddütlerim vardı, çok memnun kaldım. Arıtma cihazını sorunsuz ve hızlı şekilde monte eden ve tüm tereddütlerimi detaylı bir şekilde cevaplayan F. Bey’e de çok teşekkür ederim. İnşallah uzun yıllar sorunsuz kullanabilirim. Farklı marka kullanan arkadaşlarımın olumlu referanslarına rağmen S. Bey’in ikna kabiliyeti ve yardımları ile Rainwater ailesine katıldım. Arkadaşlarım ve aileme olumlu referans vereceğim. Atık su miktarı konusunda da inşallah sıkıntı yaşamayız. İyi günler dilerim.

Yıldıray Ş.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater su arıtma sistemini yaklaşık 10 senedir işyerimde kullanıyorum ve çok memnunum. Servis anlamında da oldukça başarılı ve ilgili bir firma kendilerine çok teşekkür ederim.

 

Duygu Ö.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater’ı 2 yıldır kullanıyoruz. Hayatımızda verdiğimiz en isabetli karar oldu, çok memnunuz. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Bünyamin B.

Rainwater Kullanıcısı

Bir hafta önce su arıtma cihazı taktırdık. Meğer suyun tadı varmış, üstelik hem sağlıklı hem lezzetli. İmkanı olan herkese öneriyorum. Çok kısa sürede hazır sulara göre kendini amorti eden harika bir teknoloji.

Elif S.

Rainwater Kullanıcısı

İki senedir Rainwater arıtma kullanıyorum ve çok memnunum. İlginiz için teşekkürler.

Şaziye B.

Rainwater Kullanıcısı

2 yıldır kullanıyorum, çocuklarımın böyle sağlıklı su tüketiyor olması içimi rahatlatıyor.

Timuçin K.

Rainwater Kullanıcısı

Bugün evimizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tanıtıp, genel arıtma ve tezgah altı arıtma sistemlerini satan R. kardeşimize çok teşekkürler. Böyle bir çalışanınız olduğu için çok şanslısınız. Ürünleri gönül rahatlığıyla aldık, saygılar…

Enes Y.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater’dan arıtma cihazı aldım ve sağolsun arkadaşlar çok ilgilendiler. Yaklaşık 8 aydır evimizde kullanıyoruz. Özellikle A. Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Emel Y.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater’ı iki senedir kullanmaktayız ve çok memnunuz. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Murat K.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater Su Arıtma Cihazıyla tanışana kadar yıllardır iyi bildiğimiz damacana suları tükettik. Yaklaşık 3 aydır bu cihazı kullanıyorum ve çok memnunum. Çevremdeki herkese şiddetle öneriyorum. Teşekkürler Rainwater ailesi…

A. Aydoğdu

Rainwater Kullanıcısı

Su leziz, su hayat hemde ab-ı hayat, yaşama destek. İyi ki varsın Rainwater…

 

Meltem Ü.

Rainwater Kullanıcısı

Firmanızdan 2 yıl önce almış olduğumuz arıtma cihazımızdan çok çok memnun kaldık. Yıllık bakımlarımızı düzenli yaptırıyoruz. Bize verilen servis hizmetinden ve geri dönüşümlerimizden çok memnunuz. Tüm dostlarımıza ve arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz.

Emine Ö.

Rainwater Kullanıcısı

Oğlumun doğumundan sonra herşeyi en ince detayına kadar inceler olduk. Yaptığımız en iyi tercih oldu Rainwater Su Arıtma Sistemlerini tercih etmek. İçimiz rahat, dışarı çıkarken bile yanımıza suyumuzu alıp çıkıyoruz. İyi ki varsınız. Teknoloji iyi niyetle birleşince alkışı hak eder. Biz ailecek sizi ve çalışmalarınızı alkışlıyoruz.

A. Aydoğdu

Rainwater Kullanıcısı

Su leziz, su hayat hemde ab-ı hayat, yaşama destek. İyi ki varsın Rainwater…

 

Mustafa Y.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater ailesinde olmaktan çok memnunum. Suyun içimi ve kalitesi mükemmel. İlk başta soğuk davranmıştım ama keşke daha önce tanışsaydım. Alkali suyu herkese tavsiye ederim. Fiyatları hiç düşünmeyin, sağlıklı ve kaliteli su içimi gerçekten değer…

Bilgin Ş.

Rainwater Kullanıcısı

Ürünü daha yeni almamıza rağmen çok memnun kaldık, uzun yıllar kullanacağız. Tanıdıklarımıza tavsiye ediyoruz.Herşey için teşekkür ederiz. Rainwater ailesine dahil olduğumuz için memnunuz.

Eda Ş.

Rainwater Kullanıcısı

Ürününüzü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve 8 aydır su içtiğimi yeni anladım. Ürününüzden çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Suzan E.

Rainwater Kullanıcısı

Evime taktırmış olduğum Rainwater Su Arıtma Cihazımdan son derece memnunum. Basınçla ilgili bir sorunum oldu ve servis gelip kısa sürede çözdü. Korupark AVM stand çalışanlarından A. Hanım ve E. Hanım’ın güleryüzlü tutumundan ve ürün bilgisinin tam olmasından memnun kaldım.

Sezer Ü.

Rainwater Kullanıcısı

Firmanızdan daha önce alışveriş yapmıştım ve almış olduğum yataktan çok memnun kalmıştım. Şimdi ise Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanmaya başladım. Gerçekten geç kalınmış ürün olduğunu düşünüyorum. Şuan kullanıyorum ve çok memnunum. Ürünün satışından teknik servisine kadar tüm aşamalarından gayet memnun kaldım. Kesinlikle profesyonel bir ekibiniz var. Özellikle satış sorumlunuz S. Hanım’ın ürünlerle ilgili ve işine olan ilgisini es geçmem mümkün değil. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ürünü herkese tavsiye edeceğim.

Sami L.

Rainwater Kullanıcısı

Kasım 2013’te almış olduğum Su Arıtma Sisteminden çok memnunum ve bu yüzden herkese öneriyorum. Önerdiğim kişiler tarafından da alanlar oldu. Ayrıca bize bu ürünün tanıtımı yaparak almamızı sağlayan İ. K.’ya teşekkür ediyoruz.

Aykut O.

Rainwater Kullanıcısı

Ben ve ailem yıllardır Rainwater Su Arıtma Cihazı kullanıyoruz, damacanalardan kurtulduk. Firmanıza ve bu ürünü bize temin eden P.’e sonsuz teşekkürler.

Melek B.

Rainwater Kullanıcısı

Hizmet kaliteniz ve arıtma cihazımızdan memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Fevzi Ç.

Rainwater Kullanıcısı

15 senedir Rainwater Su Arıtma cihazını kullanıyorum, son derece memnunum. Bütün tanıdıklarıma, eşime, dostuma tavsiye ediyorum.

Meliha B.

Rainwater Kullanıcısı

Yaklaşık iki aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımızda sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederim.

Serdar Ç.

Rainwater Kullanıcısı

Şirketinizden almış olduğum tezgah altı Rainwater Su Arıtma Sisteminden çok memnunum. Bu ürünü bize tanıtıp, öneren ve almamıza vesile olan M. Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Ersin G.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater su arıtma cihazından çok memnunum. Hizmet ve kalite anlamında süper bir firmasınız, teşekkürler.

Hüseyin S.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater sistemi olan su filtre sisteminden memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Ayrıca firmanızın ilgisini özellikle B. hanıma yakın ilgi ve takipçiliğine teşekkür ettiğimi bilmenizi istiyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Esar Nuri A.

Rainwater Kullanıcısı

Satış sorumlusu olarak bizimle ilgilenen ve ürün hakkında verdiği bilgilerle müşteri olarak bizleri doğru yönlendirdiğini düşündüğümüz P. hanımefendiden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Ürünü yeni kullanmaya başladık, şu aşamada herhangi bir şikayetimiz bulunmuyor.

Emir A.

Rainwater Kullanıcısı

Tam 1 yıl önce, A. vesilesiyle Rainwater ile tanıştık aile olarak. Susuzluğumuzu giderdi ve devamında Rainwater kullanma konusunda bizleri ikna etti. Bir bardak su ile ikna olduk nihayetinde. İyi ki de ikna olmuşuz, çok memnunuz. Teşekkürler…

Sevim A.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater Su Arıtıcıdan çok memnunum. Tavsiye edenlere ve tüm şirket çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 

Nurdan T.

Rainwater Kullanıcısı

2 senedir Rainwater kullanıyorum ve çok memnunum. Servis hizmeti de kaliteli, herhangi bir sorun karşısında sorun hemen gideriliyor. Herkese tavsiye ederim.

Meliha B.

Rainwater Kullanıcısı

Yaklaşık 2 aydır Rainwater Su Arıtma Sistemini kullanmaktayız. Hayatımıza sağladığı kolaylık memnuniyet verici, düşünen herkese tavsiye ederiz.

Emel S.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater kullanıcısı olarak R. Bey’e beni bu güzel ürünle tanıştırdığı için teşekkür ederim. Gerek üründen gerek suyundan fazlasıyla memnunum. Eşime dostuma tavsiye ettim ve 5. bağlantıyı gerçekleştirdim. Teşekkürler Rainwater…

Bahar K.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater Su Arıtma Cihazını aldıktan sonra damacanalardan içtiğimiz suların hem lezzeti hemde hijyeni konusunda ne kadar hata etiğimizi anladık. Rainwater’a teşekkürler…

 

Handan İ.

Rainwater Kullanıcısı

Yaklaşık altı aydır ürününüzü kullanmaktayım. Çok memnun kaldığımı ve diğer arkadaşlarıma da tavsiye ettiğimi bilmenizi isterim. Ayrıca bu süreçte benimle yakından ilgilenen Büşra Hanım’a çok teşekkür ederim, sevgilerimi sunarım. Teşekkürler Rainwater, teşekkürler B. Hanım.

Duygu D.

Rainwater Kullanıcısı

Bursa’ya İstanbul’dan taşındık. Burada çoğunlukla çeşmeden su içiliyor ancak suyu arıtmadan içebileceğimizi düşünemedik. Bu sebeple araştırarak Rainwater Arıtma Cihazı taktırmaya karar verdik. Gönül rahatlığı ile suyumuzu ek para ödemeden içebiliyoruz. Montaj esnasında göstermiş olduğumuz nezaket, güleryüz ve alaka için teşekkür ederiz.

Sezer P.

Rainwater Kullanıcısı

Biz fabrikamızda Rainwater Sistemlerini tercih ettik ve suyun kalitesi gerçekten arttı. Artık ev için de düşünüyorum.

 

Selda Y.

Rainwater Kullanıcısı

Alkali su diyince akla Rainwater’dan başkası gelmiyor. Dünyanın en iyi içme suyu kalitesini bir an önce evinize konuk edin. Teşekkürler Rainwater.

Sevil Y.

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater Arıtma Cihazı sayesinde daha fazla su tüketir oldum. İnsan için su tüketimi çok önemlidir. Rainwater Arıtma Cihazını herkese tavisye ederim. Alışınca diğer sulardan farkını çok iyi anlıyorsunuz.

Murat K.

Rainwater Kullanıcısı

Sağlıklı ve enerjik bir hayat yaşamak için Rainwater’a ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Beni Rainwater ile tanıştırdığı için A. Hanım’a sevgi ve selamlarımı yolluyorum.

Samet B.

Rainwater Kullanıcısı

İki senedir kullanıyorum. Çevremde de kullanan komşularım ve akrabalarım var. Bugüne dek memnun olmayanına rastlamadım. Kullanmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Duygu D.

Rainwater Kullanıcısı

Evimizde önceden kullandığımız arıtma cihazından memnun değildik. Rainwater’a ulaştık, gelip sistemi incelediler ve gerekli değişiklikleri yaptılar. Şuan yeni cihazımızdan çok memnunuz. İçimi çok rahat ve yumuşak bir suya kavuştuk, çok teşekkürler.

Esra Z.

Rainwater Kullanıcısı

Tavsiyedir… 3 yıldır kullanıyrum ve birçok ailenin de almasına vesile olduk. Üzerinde bir ürüne rastlamadım. Aldığınızda iyi ki almışım dersiniz. 

Berna G.

Rainwater Kullanıcısı

Kaliteli ve kansersiz yaşam için alkali suyun önemi tartışılamaz. Evde bu imkanı sunan Rainwater’a teşekkürler.

Nazlı İlkay Y.

Rainwater Kullanıcısı

Su arıtma cihazını hem evimde hem de iş yerimde yıllardır kullanıyorum. Suyun tadını, berraklığını, hijyenik olmasını, firmanın hizmet kalitesini çok beğeniyorum. Kullanımı son derece pratik ve kaliteli su elde etmenin keyfini yaşıyorum Sağlık ve kolaylık için tavsiye ederim. 

Figen Ü.

Rainwater Kullanıcısı

Su arıtma cihazını 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve bugüne kadar neden almamışım diyorum. Tüm şirket çalışanlarını tebrik ederim.

Cem K.

Rainwater Kullanıcısı

Öncelikle 3 yıldır gerek çevrem, gerekse sizlerin hem ziyaret hem de telefon ile iletişimi sonunda Rainwater Su Arıtma Cihazını kullanmaya başladım. Başta ikna aşamasındaki emekleri ve benim sisteme dahil olmamda önemli bir rol oynayan Sayın B. B.’e, ayrıca montaj aşamasında titiz çalışması, iş ahlakı, mesleki becerisi ve yönlendirmeleri için Sayın Ö. bey’e çok teşekkür ederim. Böylesine güler yüzlü, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan çalışma arkadaşlarınız için sizlere de çok teşekkür ederim. Saygılarımla…

Türkan U.

Rainwater Kullanıcısı

Su arıtma sisteminizi 5 yıldır annem kullanıyordu. Memnuniyetinden dolayı bende aldım ve 3 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Ş. Hanım’a da ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

B. Akdeniz

Rainwater Kullanıcısı

Rainwater kullanmaya başlayalı 1 yıl oldu, farkını daha ilk kullanımdan anlayabilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra çeşmeden su içemeyeceksiniz. Suyun gerçek lezzetini alma imkanınız oluyor. Herkese tavsiye ediyorum, Rainwater’a teşekkürler.

İrfan H.

Rainwater Kullanıcısı

Satış sorumlusu O. beyefendinin 28 Haziran günü telefonda ürün hakkında verdiği detaylı bilgi için kendisine teşekkür ederim. Firma yetkililerinin bu şekilde müşterileriyle irtibat kuran personelleri olmasından gurur duymaları gerekir. Tüm hizmetleriniz için tekrardan teşekkürler.

Hayriye Aslı Saran

Uzm. Dr.

Ağır metalleri arıttığı için alkali su elde etme amacıyla Rainwater arıtma sistemlerini tercih ettik.

Sitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması, Site’nin performansının optimize edilmesi ve ziyaretçi profilinin anlaşılması için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır. Site üzerinde kullanılan çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.