loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

Buz makinesi filtrasyon sistemleri, kafe ve restoranlarda hazırlanan çeşit çeşit içeceklerde, karışımlarda harika tadı yakalamak için kullanılan kristal berraklığındaki buzun anahtarıdır. İçeceklerin, karışımların içine atılan buz, sadece içeceğin soğumasını sağlamaz ayrıca içeceğin tadını da etkiler. Buz makinesi filtrasyon sistemleriyle elde edilen buz ile hazırlanan içeceklerin tadı, aroması bozulmaz ve mükemmel tatta bir lezzet sağlanır.

Buz Makinesi Filtrasyon Sistemlerinin Özellikleri

Buz makinesi filtrasyon sistemleri, buz makinesini korurken, yüksek kaliteli, temiz, lezzetli buz sağlar. Buz makinelerinin bozulma sebeplerinden en önemlisi kullanılan sudur. Filtreleme işleminde geçmemiş su, içinde bulundurduğu tüm zararlı kimyasallarla buz makinesine gelir ve ekipmanlarını bozarak, makinenin ömrünü azaltır. Görüldüğü üzere su arıtma filtreleri her cihazda büyük önem teşkil etmektedir.

Buz makinesi filtrasyon sistemleri; buz haznelerinde klor kokusuna ve korozyona neden olabilecek klor tadı ve kokusunu yok eder.

Soğutma sistemlerinde kullanılan buharlaştırıcı olarak bilinen evaporatör plakalarında bakım maliyetlerini önemli ölçüde artırabilecek kireç birikimini engeller. Ayrıca dağıtım borularını tıkayabilecek tortu parçacıklarını da engeller.

Buz makinesinin içine yerleştirilen bir su filtreleme sistemi aynı zamanda, parazitleri ve balçık mantarı gibi diğer bakteri çeşitlerini de dışarıda tutar ve içeceklerin lezzetini değiştirmeyecek krital bir buz oluşturur. Uygun su arıtma filtreleri ile müşterilerinize ve konuklarınıza sunduğunuz buzun, içeceğin tadını değiştirebilecek veya müşterileri hasta edebilecek kimyasallardan arınmış ve temiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Buz makineleri için buz makinesi filtrasyon sistemlerine nasıl ulaşacağım diye merak ediyorsanız sayfamızda “buz makinesi filtrasyon sistemi”ne göz atıp, uygun fiyatlarla üstün teknolojik ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her zaman kaliteli bir şekilde sağlamak isteyen kafe ve restoranlar,  müşterilerine bu hizmeti buz makinelerine taktıracakları Rainwater filtreleme sistemleri ile sağlayabilirler.