loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

Son yılların en önemli yeni su endüstrisi gelişmelerinden biri olarak kabul edilen Firewall UV teknolojisi, uluslararası su saflığı sınıflandırmalarından biri olarak dikkat çekmektedir. Rainwater su arıtma sistemlerinin UV entegresi olan modellerinde, Firewall UV teknolojisi kullanılarak temiz ve hijyenik su içmenin rahatlığı ortaya çıkıyor.

Firewall UV Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Firewall UV teknolojisi, bakterilerin su arıtma cihazının içine girmesini engelleyen ve musluktan dışarı akan iki yönlü bir bariyer yaratan benzersiz bir iç tasarıma sahip, üst düzey bir teknolojidir. UV, yayılma noktasında olduğu için, havada bulunan bakterilerden kaynaklanan kirlenme riskini ortadan kaldırır. Böylece, tüm bardaklarda %100 hijyenik ve güvenilir su sağlamak için tüm soğuk ve sıcak ortamdaki suların maksimum UV muamelesine sahip olması sağlanır.

Rainwater Firewall UV Teknolojisinin Özellikleri

  • Rainwater Firewall UV teknolojisi su arıtma sistemleri, en yüksek verimli karbon blok filtrelerinden birini inanılmaz derecede etkili bir kompakt UV sistemi ile birleştirir. Bu iki teknoloji, daha sonra %100 bakteriden arınmış mükemmel derecede lezzetli alkali su elde etmek için Biocote teknolojisinin antimikrobiyal koruması ile çevrilir.
  • Rainwater Firewall UV teknolojisi, NSF 55 UV ve NFS P231 analizlerinden en iyi derece olan ‘Class A sertifikası’ almıştır. Bu sayede teknoloji, tutarlı ve üstün su kalitesini garanti etmektedir.
  • Rainwater Firewall UV teknolojisi, yüksek UV ışınlarına sahip olarak, sudaki bakterileri, virüsleri ve parazitleri % 100’e kadar arındırır. Teknoloji, kötü maddeleri çıkarırken, yararlı maddeleri ise korumaktadır.
  • Teknoloji, klor, diğer su bazlı tatları ve kötü kokuların oluşumunu gidererek temiz bir alkali su sağlar. Ayrıca, kirlenme ve atık riski oluşturmamaktadır.
  • Rainwater Firewall UV teknolojisi çalışmadığı durumlarda, su üretimi durdurularak uyarı vermektedir.

Eşsiz tasarımlar ile birleştirilen Rainwater Firewall UV teknolojisi su arıtma sistemleri, %100’e kadar bakteri ve virüs oluşumunu engelleyerek, sizlere hijyenik, saf, klorsuz ve kokusuz sağlıklı su içme keyfini yaşatır.