loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

Yoğun bir günün ya da yorucu bir hafta sonunun ardından evinizin havuzunda stres atmak, günün yorgunluğundan uzaklaşmak pratik çözümleri ile Rainwater havuz otomasyon sistemleri sayesinde artık daha kolay olacak. Havuz otomasyon sistemleri, Wifi ile akıllı telefonlarınızdan sizlere kolaylıkla kontrol olanağı sunacaktır. Siz bir yandan dinlenmeye başlarken, Rainwater havuz otomasyon sistemleri sizin için uygun sıcaklık ve su değerlerini oluşturmaya başlayacaktır.

Havuz Otomasyonu Nedir?

Havuz otomasyonu, havuz sahiplerine uzaktan kumanda ya da akıllı telefonlar ile kolaylıkla yüzme havuzlarının tüm yönlerini kontrol etmelerini sağlayarak inanılmaz kolaylıklar sunmaktadır. Havuz otomasyon sistemleri, ihtiyaçlarınıza ve arzularınıza bağlı olarak hizmetler sunmaktadır. Rainwater su arıtma sistemlerinin üstün teknoloji ile bağlantılı olan Rainwater havuz otomasyon sistemleri ile şunları yönetebilirsiniz.

  • Suyun temizliği
  • Su sıcaklığı
  • Suyun özellikleri
  • Su sanitasyonu
  • Havuz ışıklarının kontrolü
  • Ses sistemleri
  • Suyun klor ve pH seviyesini ayarlama
  • Güvenlik önlemleri

Daha yaşanabilir bir çevre ve doğaya duyduğumuz saygıdan dolayı her alanda tasarruf sağlamanın öneminin farkında olarak, havuz otomasyon sistemlerimiz de enerji, su ve kimyasal atıkları azaltarak tasarruf sağlamaktadır. Havuz otomasyonları ile daha temiz ve daha güvenli havuzlara sahip olursunuz. Havuzların bakımlarının düzenli yapılmaması insan sağlığını tehdit eder. Havuz otomasyonuna sahip olmazsanız, havuz içinde biriken kalıntılar ve kimyasallar sağlığınızı riske atacaktır.

Rainwater havuz otomasyon sistemleri, havuz otomasyonunda sahip olduğu donanımlı teknolojisi ile tartışmasız ilk sırada yer almaktadır. Otomatik klorlama, suyun pH seviyesini ayarlama özellikleri ile ve akıllı ev sistemleri ile tamamen kolaylıkla entegre olabilen piyasadaki en iyi havuz otomasyon sistemidir.

Rainwater havuz otomasyon sistemlerine sahip olabilmek için müşteri memnuniyetine odaklı müşteri servisi ile kolay kurulum imkanı bulacaksınız. Sağladığı garanti süreçleri ve 7/24 destek hizmetleri ile mutlu ve keyifli bir hayata sahip olacaksınız. Her zaman ve her yerde havuzunuzun tam kontrolüne sahip olmak için Rainwater otomasyon sistemleri mükemmel ayarlar sunmaktadır. Avucunuzun içinde tüm kontrollere sahip olmak için Rainwater havuz otomasyon sistemlerini tercih etmelisiniz.