Kapat

Choose your language..

Dilinizi seçin

Türkçe

İngilizce

İtalyanca

Fransızca

Almanca

Hollandaca

Polonyaca

İsveççe

Norveç Dili

English (US)

English (AE)

English (AU)

Bulgarca

Japonca

Kore dili

Çekçe

Modern Çince

Yunanca

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Su Yumuşatma Sistemleri

Ön Tortu Filtrasyon Sistemleri

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Referanslar

Bizi bir de mutlu
müşterilerimizden dinleyin.

Kurumsal Deneyimler

Olcay E.

Mvnch A.Ş

Merhaba,
Uzun zamandır markanızın arıtma sistemlerini kullanıyoruz ve bir çok kez servis hizmeti aldık. Bize servis konusunda rainwater servis personeli oldukça iyi hizmet vererek müşteri memnuniyeti konusunda fark yaratıyor diyebiliriz. Kendisine ve nezninde sizlere teşekkür ederiz.

Z. İrem P.T.

Epiroc Turkey

Merhabalar, 
Bu maili firma çalışanlarınızdan dolayı firmanızı kutlamak adına sizlere iletmek istedim.  Hem satış ekibiniz hem de teknik ekibinizin profesyonel, kibar ve bilgili yaklaşımı açıcası çok etkileyeci.  Hem ürünü tanıtım şekilleri, hem teknik konulardaki destekleri bence çok başarılı. Ürünün performansı da umarım ekibininizin başarısı gibidir.  Özellikle, rainwater servis personeli ‘ne tüm desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

Fatih Ö.

E-HALI Servisi

Arıtma Sistemleri satış yetkilisi rainwater servis personeli ‘nin sunumunu izledik. Yanımızda getirdiğimiz ve işletmemizde kullandığımız kuyu suyunun değerleri ölçüldü. Kullandığımız su ölçümlerde 37-42 Fransız sertliğinde çıktı. Suyumuz çok sert ve Oldukça kireçli bir su idi. Durum böyle olunca kaliteli bir halı yıkama için ekstra deterjan, ekstra hypo kullanmak zorunda kalıyorduk.. Rainwater su yumuşatma sisteminin 6 ocak 2022 tarihinde servis tarafından kurulumu yapıldı. Kademeli olarak deterjan ve hypo kullanımını azaltmaya başladık. Öncelikle yarı yarıya denedik. Kalite ve yumuşaklık arıtılmış su ile ilk yıkamamızda çok bariz şekilde olumluydu.

Yesari S.

Ermetal Group

Ürün kodu 162130 olan Rainwater ürününü dün teslim aldım. Ürün montajını yapan rainwater servis personeli çalışması sırasında öncelikle maskesini hiç çıkarmayarak çalışmasını yürüttü. Bu davranışı günün sağlık  koşulları düşünüldüğünde kendisi ve bizim açımızdan önemliydi. Yine montaj işlemini de titiz bir şekilde sonlandırdıktan sonra bilgilendirmesini de nezaket içinde yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ürünü iyi günlerde kullanmayı diliyoruz.

Şahin Ş.

Bayer

Merhaba, satın alma sürecimde rainwater servis personeli ve teslimat sürecimde teknik servis ekibine müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 9 Şubat 2021 itibariyle Black Diamond suyunu zevkle içiyoruz, umarım böyle devam eder 🙂

Ömer K.

Eczacıbaşı- Vitra

Araştırmalarımız sonucunda fabrikamız bünyesinde içme suyu sağlaması için Rainwater arıtmalı su sebillerini tercih ettik. Aldığımız ürünlerin kalitesinden ve servis hizmetinden çok memnunuz. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

Ensar T.

BBC NEWS

Rainwater arıtma su sistemini uzun yıllar kullanıyorum. Cihazdan çok memnunum. Bugüne kadar servis yetkilileri ile çok kısa diyaloglar kurmuşken en son filtre değişimi için gelen servis yetkilisi rainwater servis personeli’nin işine olan saygısı, tüketiciyle olan diyaloğu, özenli davranışı firmanız hakkında inanılmaz pozitif bir etki yarattı. Güzel ülkemde daha çok kazancın öncelenmediği sürdürülebilir nitelikli hizmet anlayışının yaygınlaşmasında çaba gösterdiğinizi düşünmek istiyorum. İlginize ayrıca teşekkür ederim.

Bülent S. E.

Uzay Pastaneleri

Rainwater’ın ürünlerini yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. 4 şubemize servis hizmetlerinden ve üründen memnunuz, hiçbir sorun yaşamadık. Düzenli olarak bakımları yapılıyor, çok lezzetli ve sağlıklı su elde ediyoruz. Büyük bir tasarruf sağlıyor bu arıtma aygıtları. 🙂

Halil G.

Microsoft Türkiye

Merhaba, Rainwater Su Yumuşatma Sistemini Aralık 2020′ den beri kullanıyorum. Hem satış sürecinde, hem montajda hem de sonrasında tuz, ayar vs gibi ihtiyaçlarımda Satış Temsilciniz rainwater servis personeli’nin güleryüzü, çok hızlı geri dönüşü, ilgi ve alakası ayrıca diğer ürünler ile ilgili bilgilendirilmesinden çok çok memnun kaldım. Özellikle de size ulaşıp memnuniyetimi bildirmek istedim. Çok teşekkür ederim. 🙂

Hilmi C.

Turkish Airlines

Merhabalar, montaj hizmetinden çok memnun kaldık. rainwater servis personeli, ürünün kurulumunu çok temiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Ayrıca ürünün kullanımı ile ilgili bizi detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Nihat Y.

Big Mamma’s

İlk olarak Big Mamma’s Korupark şubemizde kullandığımız Rainwater su arıtma cihazlarımızı daha sonradan açtığımız üç şubemizde de kullanıyoruz. İstanbul Kozzy şubemizde de duyduğumuz memnuniyetten dolayı aynı sistemi kurmaya karar verdik. Servis ve hizmetten çok memnunuz. Teşekkürler.

 

Doğuş Balbay

Anadolu Efes Spor Klübü

Sayın yetkili Her konuda yardımcı olmaya çalışan, çıkar aramayan, iyi niyetli, özverili ve çalışkan teknik servis ağınız için çok teşekkürler. Özellikle evimize gelip hızlı bir şekilde problemlerimizi çözen rainwater servis personeline ayrıca teşekkür etmek isterim. rainwater servis personeli gibi çalışanlara sahip olmak hem Rainwater markasına katkı sağlıyor hemde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyor. İlginiz için teşekkürler iyi çalışmalar.

Mehmet Ç.

ATV Programlar Müdürü

Merhaba, öncelikle montaj için teşekkür ederim. Rainwater servis personeli çok tecrübeli, işinin ehli ve en önemlisi oldukça kibar biri. Kolay gelsin, saygılarımla…

Aykut C.

Cimak Petrol LTD. ŞTİ.

Satın aldığım üründen ve teknik servisten memnunum. Ürünü bana tanıtan Rainwater servis personeli’nin yaklaşımı ve yardımcı olmak konusunda ki istekliliği için teşekkür ederim.

Gökalp İ.

GÜBRETAŞ- İK Yöneticisi

Merhaba, ben 20 yıllık İK Yöneticisiyim. İnsanı, çalışanı iyi tanırım, iyi bilirim. Size tavsiyem, yetkili servisiniz çalışanı Rainwater servis personellerini elinizden sakın kaçırmayın. O çalışanınız kesinlikle firmanızın reklam yüzü. İşine hakim ve çok efendi. Bilgilerinize rica ederim.

Levent A.

Akyapak Kurul Başkanı

Akyapak Makine Metal Bölme Delme Kesme Makineleri ve Kaynak çizimleri ile 5 kıtada 82 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en köklü üreticilerindendir. Toplamda 3200 m2 kapalı alanda 400 kişilik kadrosuyla Türkiye’de ve Dünya’ya teknolojimizle şekil vermekteyiz. Dört yılı aşkın süredir işletmemizde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini güvenle kullanmaktayız. Rainwater’a firmamızın çözüm ortağı olduğu için çok teşekkür eder, kesinlikle tavsiye ederim.

Osman Y.

Almira Otel Teknik Müdürü

Yaklaşık 1 yıldır otelimiz personel ünitelerinde Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Üretilen su kalitesinden memnunuz. Rainwater ailesine Almira Otel olarak teşekkür ederiz.

Ahmet Ö.

Özel Medicabil Hastanesi

Özel Medicabil Hastanesi adına araştırma yaptığım su arıtma sistemleri firmaları arasından kurumsal ve işinde kaliteyi önemseyen tek firma Rainwater Su Sistemleri oldu. Yaklaşık 1 yıllık çalışma süresinde verilen hizmetten ve cihazların kalitesinden çok memnunuz. Ayrıca şirket satış temsilcisi Rainwater servis personelinin güzel yüzlü yaklaşımına da teşekkür etmek istiyorum.

M. Usta D.

Dörtçelik Çocuk Hastanesi

Yaklaşık 3 aydır kullanıyoruz, cihazlar hem çok şık hem de su kalitesini çok iyi buluyorum. Rainwater servis personellerine teşekkürler.

Selda A. E.

Rudolf Duraner A.Ş.

Fabrikamızda Rainwater Su Arıtma Cihazı kullanmaktayız. Suyun kalitesi gayet güzel, olumlu tepkiler almaktayız. Rain ailesine teşekkürler…

Müdüriyet

FKM Eğitim Kurumları

Merhabalar

FKM EĞİTİM KURUMLARI olarak değerli servis çalışanınız kurumumuz adına tesisatını gerçekleştirmiş olduğu arıtma sistemi kurulumunda titiz ve düzenli çalıştığı için kendisine ve sizlere teşekkürlerimizi iletiyoruz. İyi çalışmalar.

Av. Osman Nuri Y.

İş Bankası

Merhaba, Rainwater su arıtma sistemini evime kurdurmamın üzerinden henüz bir kaç hafta geçmiş olmasına rağmen bana “neden daha önce kurdurmamışım” dedirten, bitecek kaygısı taşımadan sağlıklı su içmemizi sağlayan Rainwater hakkında düşüncelerimi ve memnuniyetimi paylaşmak istedim. Her şeyden önce şirketinizin her aşamadaki profesyonel yaklaşımının beni etkilediğini ifade etmeliyim. Öncelikle satış temsilciniz’in güler yüzlü, saygılı ve profesyonelce aktarımı beni ve eşimi gerçekten etkiledi ve tereddütlerimizi giderdi. Akabinde belirtilen tarih ve saatte sistemin montajı yapıldı, bu iş için evimize gelen teknik çalışanınız titiz bir şekilde kısa sürede çalışmasını yaptı ve bizi bilgilendirdi. Sonrasında iletişim kurduğum Muhasebe Biriminiz çalışanları da oldukça nazik bir tutum içinde yardımcı oldular. Şimdi Rainwater bizim için vazgeçilmez oldu, gönül rahatlığı ile kullanıyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Teşekkürler RAİNWATER AİLESİ …

...

ÖZTUĞ OTOMOTİV

Firmamızda çalışan sayısı 250 kişidir. Rainwater Merkezi Sistem Arıtma kullanmaya başladık. Ben ve çalışanlarımız çok memnunuz. Hazır aldığımız sulardan çok daha kaliteli su içiyoruz. Teşekkürler Rainwater.

Özlem C.

Ceylan İnternational Hospital

Uzun zamandır evimizde kullandığımız Rainwater Su Arıtma Sisteminden memnun olduğumuz için yeni açtığımız hastanenin tüm birimlerinde de tercihimiz Rainwater oldu. Her zaman sağlıklı, kötü koku ve tat içermeyen alkali su içme imkanı ile bizi tanıştırdığı için Rainwater çalışanlarına teşekkür ederiz.

...

Bursa Organize Sanayi Bölgesi

Bursa Organize Sanayi Bölgesi olarak bütün birimlerimiz de kullanmaya başladığımız Rainwater Alkali Su Sebilleri sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attığımızı düşünüyoruz. Son derece memnun olup, ekibinize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Serdar A.

MARTUR

Teşekkürler Rainwater, bizleri su ile tanıştırdın…

Ali Dönen D.

Özel Tan Okulları

Sevgili Rainwater çalışanları, güzel ve ciddi çalışmalarınızın karşılığını her zaman almanızı diliyorum. Sizleri her daim en iyi şekilde anlatmaya devam edeceğiz. Özellikle  çalışanlarınızla çalışmak bir ayrıcalık olsa gerek. Bunca yıllık yönetici olarak işine bu kadar bağlı olan birine ratlamadım. Keşke bu tür elemanlarla çalışabilme şansını herkes yakalayabilse, kendisini takdir ediyorum. Selam ve saygılarımla…

 

Serkan A.

ALAYAZ RESTAURANT

Şirketimizde kullandığımız mevcut su arıtma sistemimizi Rainwater ile değiştirerek hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşıdık. Aldığımız hizmet ve ilgiden dolayı Rainwater’a teşekkürlerimizi sunarız. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle…

Erkan Y.

MADO

İşletmemizde Rainwater ile tanışıp berabar çalışma fırsatı bulduğumuz için son derece memnun oldum. Hizmet kalitesini ve ekip çalışmasına verdikleri değerden zaman gözetmeksizin verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

 

Eser S.

Çağdaş Öncü Okulları

Rainwater ve ekibinin yürüttüğü planlama ve disiplinli bir çalışma sonucunda Rainwater’ı okulumuzla tanıştırdık. Kalitenizi kutluyorum…

Hasan K.

OTTOMAN BOYA A.Ş.

Firmanızdan oldukça memnunuz, herkese tavsiye ederiz. Rainwater’ın ilgi ve alakasından oldukça memnunuz. Teknik servis bakımlarında da aynı alakayı bekliyoruz…

Hülya K.

Lions Klubü

Kükürtlü Lions Klubü olarak sosyal sorumluluk projemize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Biliyoruz ki sizin gibi duyarlı firmalar ve kişiler sayesinde toplumlarımız daha çağdaş hale geliyor…

DURMAZLAR

Satın Alma

Firmamızda yaklaşık 2 yıldır ürünlerinizi kullanmaktayız. İlk günden beri hem servisinizden hem de satış ekibinden ve su kalitesinden çok memnunuz. Evimizde de aynı sistemi kullanmak için kısa sürede görüşme yapacağız.

...

Alim Anaokulu

Okulumuzda Rainwater su arıtma sistemi var. Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlıyor. Bu sebeplerden dolayı okulumuzda bu su arıtma sistemini kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Cumhur A.

Özel Çakır Okulları

Özel Çakır Okulları olarak Rainwater Su Arıtma Cihazları kullanmaktayız. Rainwater firmasının vermiş olduğu sözleri gerçekleştirmesi ve servis bölümünün verdiği hizmetlerden çok memnun kaldık. Ayrıca servis personellerinin sabrına ve çalışma titizliklerine hayran kaldık. Rainwater ailesine teşekkür ederiz.

 

Ferit K.

Alaçatı Muhallebicisi

Alaçatı Muhallebicisi olarak firmamıza montajı yapılan su arıtma sisteminden müşterilerimiz ve ekip olarak çok memnunuz. Böyle güzel bir sistemi şehrimize ve ülkemize sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

...

Doğuş Oto Grubu

Uzun süredir firmamızda Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz ve su arıtma sistemi projesi oluşturduk. Bu işi bize anlatan rainwater satış personel ve hızlı bir şekilde servis hizmeti veren teknik personellerinize çok teşekkür ederim. Her gördüğüm insana tavsiye ediyorum. Şimdi de evlerimize taktırmak için çalışmalar yapıyoruz. Teşekkürler Rainwater, saygılarımla…

Ali T.

Simge Group

Firmanızdan satın aldığım su arıtma sisteminin montajı 05.06.2018 tarihinde  yapılmıştır. Firmanızı yaptığı işi iyi bilen, konusuna hakim ve müşteriyi iyi bilgilendiren elemanlarla çalıştığı için kutlarım. Müşteri ile muhattap olan elemanların kalitesi, firmanın kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koyar. Teşekkürler…

Levent T.

İnallar Otomotiv

Alaçatı Muhallebicisi olarak firmamıza montajı yapılan su arıtma sisteminden müşterilerimiz ve ekip olarak çok memnunuz. Böyle güzel bir sistemi şehrimize ve ülkemize sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Sevil Ulucan W.

İstanbul State Conservatory

Merhabalar, bugün filtre değişimi için gelen çalışanınız için teşekkür etmek isteriz. Vaktinde ve kısa sürede işini kolaylıkla tamamlayarak ayrıldı. Kolaylıklar dileriz.

Nazım Ş.

Nazım Sürücü Kursu

Sevgili rainwater E. hanım sayesinde işyerime çok güzel bir arıtma cihazı aldım ve bir çok kişiye referans olarak E. Hanım’a yönlendirdim. Herkes memnun kaldı, başarılarınızın devamını dilerim.

G. İnce

Trendyol

Merhabalar, kurulduğundan beri çok memnunuz. A. Bey çok yardımcı oldu, çok teşekkürler.

Gündüz Ş.

Emma Güzellik Salonu

Uzun süredir kullandığımız su arıtma sistemlerimizden oldukça memnun kaldık ve sonrasında oturduğumuz evlerimize de aynı sistemi kurduk. Suyun tadındaki ve berraklığındaki farkı bizim gibi müşterilerimizde fark ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Rainwater ailesine Emma Güzellik Salonu olarak teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını temenni ederiz.

Mehmet Ali İ.

Olay Medya

Su ülkemizde en bol olan ama ne yazık ki içerken içine şüpheler düşüren bir hale geldi. Arıtma cihazı takmanın alışma safhını geçtikten sonra ne kadar doğru bir iş yapmışım diyorsunuz. Mehmet Akın AKBAŞ‘a teşekkürler…

Nejdet A.

Adanus Turiizm

Firmamızda çalışanlarımız artık gönül rahatlığıyla Rainwater sayesinde sularını tüketiyorlar. Hazır aldığımız sulardan daha kaliteli ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

 

Şükrü Ç.

SÜTİŞ

İki yıl önce hayatımıza giren Rainwater ile hayat çok güzel. Çocukluğumda çeşmeden kana kana içtiğimiz suyu yıllar sonra tekrar içtim. Bana bunu yeniden yaşatan kardeşime teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma sunduğum bu güzellikten çevremde çok memnun kaldı. Ben evimde ve işyerimde kullanıyorum. Memnuniyetimi her ortamda paylaşıyorum. Bana yardımcı olan arkadaşa ve firmaya başarılarının devamını diliyorum. Bizler Sütiş ailesi olarak doğru ürün ve hizmetten yanayız.

Korayspor

Korayspor

Korayspor olarak bizde kurumsal markaların tercihi Rainwater Su Arıtma Sistemlerini kullanıyoruz. Kaliteli ve sağlıklı bir su için Rainwater’ı tercih ettik.

 

Tayfun K.

Dijitay Plus Software

Merhabalar, öncelikle ilk kurulum aşamasında bursa ofisimize gelen rainwater ekibi oldukça güleryüzlü ve bilgili olmaları bizi çok mutlu etti. Rainwater su arıtma sistemlerini kullandığımız için çok mutluyuz. Bakım günümüzde görüşmek üzere 🙂

Bireysel Deneyimleri #Keşfet

Sitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması, Site’nin performansının optimize edilmesi ve ziyaretçi profilinin anlaşılması için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır. Site üzerinde kullanılan çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.