loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

blog image Paylaş:

Rainwater su arıtma cihazlarımızın bazı modellerinde Eco seçeneklerini sunarak sizlere sürdürebilir çözümler ile ekonominize katkıda bulunmayı amaç edindik. Akıllı bekleme özelliği ile elektrik tasarrufu yapmanın yanı sıra, müşterilerimiz su arıtma cihazlarımızın eşsiz tasarımlarına da sahip olacaklardır.

Rainwater Eco içme suyu sistemleri diğer arıtma sistemlerine nazaran suyun %50 ‘sine kadar geri kazanmanıza ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Rainwater su arıtma cihazlarında seçilen modellerde bulunan Eco içme suyu sistemi, su dağıtıldıktan sonra belli bir süre geçtikten sonra su arıtma cihazında uyku moduna geçer. Gece kendini kapattıktan sonra su arıtma cihazında bekleme sırasında, su kalitesini korumak için aynı zamanda sirkülasyon programını da gerçekleştirir. Rainwater su arıtma sistemlerinin bazı modellerinde bulunan bu özelliğin faydaları, elektrik kullanımından ve su israfından tasarruf ettirmesidir.

Rainwater Eco Modu: Gece Kendisini Kapatma Özelliği

Ters ozmos üstün teknolojisine sahip Rainwater su arıtma sistemleri, %70’e varan su ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Rainwater, kuruluşunun en başından beri çevreyi korumayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Aynı zamanda bu durum bütçenize de olumlu yönde yansımaktadır.

Rainwater su arıtma cihazlarının Eco modu özelliği, gece kendisini kapama özelliği ile düşük voltaj prensipleri ile %70’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Rainwater su arıtma cihazlarının yer kaplamayan şık ve kompakt tasarımı, tezgah altı kolay montaj imkanı, tek muslukta 3 akış seçim imkanı, buzdolabı sebiline bağlantı imkanı, sahibi olduğunuz tüm marka sebillere hat çekme imkanı sağlamanın yanında, geceleri otomatik olarak kapanma özelliği ile de enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Rainwater Eco modu içme suyu sisteminin ECO sensörü sayesinde suyun ısıtılması ve soğutulması otomatik olarak kapatılır ve bu sayede elektrik enerjisinden %70’e kadar tasarruf edilmiş olur. Bu ECO sensör, cihazın etrafında ışık kesildiğinde, oda ışığı söndürüldüğünde veya karanlıkta devreye girer ve tasarruf sağlamaya başlar. Bu ECO modu, foto dedektörü sayesinde gece cihaz otomatik olarak ısıtma sistemini kapatır.

Gereksiz masraflardan kaçınmak için, çevreyi gereksiz enerji kayıplarına uğratmayıp korumak için ve evinizde enerji ve su tasarrufu sağlamak için Rainwater Eco modu su sistemlerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.