loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

RAİNWATER
RNW-2300
RNW 2300 ARITMASIZ TEZGAH ÜSTÜ SEBİL
  • Arıtma Kapasitesi
  • Toplam Su Kapasitesi
  • 10 YIL GARANTİLİ
  • 7/24 SERVİS

# Diğer Özellikler

RAİNWATER RNW-2300
RNW-2300 RNW-2300 RNW-2300 RNW-2300 RNW-2300 RNW-2300
share imgView

Kullanıcılar Ne Diyor?


 

 

DOĞAL MİNERALLERİ YOK ETMEDEN SUYU ARITARAK EŞSİZ LEZZET SUNAR

Gelişmiş ülkelerde milyonlarca kişi güvenle reverse osmosis sistem kullanmaktadır. Örneğin; Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda ortalama 350 - 400 bin aralığında arıtma cihazı satılmaktadır.

Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlar.

EPA, DIN, USA, TS-266 içme suları tüzüğüne uygun pH seviyesi yüksek su sağlar.

 

 

 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Rainwater içme suyu arıtma sistemlerinde kullanılan tüm tertibat malzemeleri PARKER - LIQUIFIT - LEGRIS marka olup, Amerikan Gıda ve İlaç Yönetmelikleri FDA, CFR21 ile uyumludur.

 

İdeal Kilitlenme
  • Kalite kontrolü ve tarihli kodlama
  • Otomatik Kilitlenme: Uygun kavrama tasarımı sayesinde, hem statik hem de dinamik pozisyonlarda, boru ile D mühürü arasında mükemmel uyum mevcuttur.

 

 

 

ULTRAVİYOLE LED İLE OTOMATİK STERİLİZASYON

UV sterilizasyonu bakteri, koli basili, stafilokok aureus ve benzeri zararlı mikroorganizmaların %99'undan fazlasını sterilize eder. Bu sayede sağlıklı suyu daha güvenli bir şekilde içmenize olanak sağlar.

TEZGAH ALTI SİSTEME BAĞLANTI İMKANI

Mevcut sistemden sebilimize hat çekerek arıtma suyunu hem musluğunuzdan hem de RNW-2300 sebilinizden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

 

ECO Modu ECO sensörü sayesinde suyun ısıtılması ve soğutulması otomatik olarak kapatılır ve bu sayede elektrik enerjisinden tasarruf edilmiş olur. Bu sensör, cihazın etrafında ışık kesildiğinde (oda ışığı söndürüldüğünde veya karanlık olduğunda) devreye girer.
Ayarlanabilir Su Ölçüsü Bu fonksiyonla alkali su tek bir tuşla 120ml, 250ml, 500ml olarak alınabilir. Bu sayede standart ölçülerde su alımınız kolaylaşır.
Dokunmatik Kontrol Cihazın tüm fonksiyonları (sıcak su güvenliği, sürekli soğuk su verme özelliği) dokunmatik bir tuşla kolayca kullanabilmektedir.
Boost Sistemi Bu sistem sayesinde 1.5 lt suyu 1 dakikanın altında 95 derece sıcaklıkta alma imkanınız vardır. Aynı zamanda direk soğutma sistemi sayesinde anında soğuk su akışı sağlanır.
Güvenli Sıcak Su Kullanımı Manuel ayarlanabilen suyu aşırı ısıtmayı önleme fonksiyonu ve otomatik ayarlanan otomatik sıcaklık kontrolü ile sıcak su yanmalarına karşı önlem sağlanır.
Su Seviye Kontrolü Otomatik su seviyesi kontrol fonksiyonu ile filtrelerin ve cihazın kullanım ömrü artar.
Sürekli Taze Su Kaynağı 4-12 C derece arasında soğuk su ve 70-90 C derece arasında sıcak su her zaman kullanıma hazırdır.
Enerji Tasarruf Seçeneği Sadece soğuk veya sadece sıcak su kullanılacağı zaman, su kontrol düğmelerinden birini kapatıp elektrik tasarrufu sağlanır.

 

 

 

10 YIL GARANTİ PRENSİBİ
Rainwater aldığınız tüm arıtma sistemlerine 2+8 yıl garanti vererek kalitesini ön plana çıkarıyor.

 

10 YIL FİYAT GARANTİSİ PRENSİBİ
Rainwater su arıtma cihazlarının teknik servis ve filtre ücretleri için 10 yıl boyunca yılda 100$'ı aşmama garantisi vermektedir.

 

10 YIL SİGORTA PRENSİBİ
Rainwater montaj yaptığı her evi montajdan ve cihazdan kaynaklanan su basma riskine karşı 10 yıl sigortalıyor.

 

7/24 ÇAĞRI PRENSİBİ
Rainwater'a her türlü soru veya sorunlarınız ile ilgili 7 gün 24 saat boyunca telefon ile ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

 

5 SAATTE SERVİS PRENSİBİ
Rainwater arıza yaşanması durumunda 5 saatte servis garantisini sunabilen tek firma!

 

100 GÜN İADE PRENSİBİ
Aldığınız ürünü herhangi bir koşul belirtmeksizin sistemimizi 100 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

MARKA Rainwater
MODEL RNW - 2300
VOLTAJ AC 220V / 60HZ
EBATLAR 180(G) * 514(D) * 407(Y)MM
EXTRA ÖZELLİKLER ULTRAVİYOLE DEZENFEKSİYON
SOĞUK SU TANKI 0.9 LT (DİREKT SOĞUTMA)
SICAK SU TANKI DİREKT ISITMA
ISI GÜÇ TÜKETİMİ SOĞUTUCU: 90W / ISITICI: 2.5 KW
SERVİS DURUMU 10 Yıl Garanti
KULLANIM ALANLARI İçme Suyu Arıtma
DİSTRİBÜTÖR Rainwater Inc.

Kullanıcılar Servis Hakkında Ne Diyor?