loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Memnun kaldım, teşekkürler.

Nevzat H.

İyi günler, bugün evime Rainwater su arıtıma sistemi kuruldu. Fesih Tablağ Bey sorunsuz şekilde kurulumu yaptı, kendisine teşekkür ederim. Başvuru yaptığım günden itibaren Semih Bey ve tüm ekip çok ilgili davrandılar. Teşekkür etmek istedim, iyi çalışmalar. 

Gülriz C.

dCumartesi günü aradıktan 1 saat sonra evime gelerek servis veren Fesih Bey'e teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Saygılarımla...

Özgür C.

Teknik servis personeliniz gerekli montajı gerçekleştirdi. Bu bağlamda memnuniyetimizi dile getirmek istedim. Teşekkür ederim.

Salim Kadı

Merhabalar, su arıtma cihazı kurulum hızı oldukça iyi. 15 dakikalık bir sürede kurulum tamamlanmış. Bu konuda gelen arkadaşa teşekkür ederiz. İsmi Fesih Tablağ sanırım. Bundan sonraki süreçte su kalite kontrolü için aynı beklentimiz devam edecek. Kullandığımız ürünün su değerleri açısından güzel sonuç vermesini umuyorum. Saygılarımla.

Erdoğan A.

Teşekkür ederiz sorunsuz bir şekilde kurulum yapıldı. Bizlere belirtilen sürede deneme yapıp suyumuzu içtik. İlk kullanımlarda kabarcıklı gelse de daha sonra normale döndü. Herhangi bir koku yok, gayet güzel teşekkür ederiz. İnşallah hep bu şekilde memnuniyetimiz devam eder.

Esra I.

Rainwater ile tanışmam; annemin böbrek rahatsızlığı başlamasıyla yaklaşık 10 yılı önce başladı. Her sene arada sırada arayarak yeni sisteminiz hakkında bilgi aktaran personellerinize ve özellikle Bursa personeliniz Burcu Memiş'e teşekkür ediyorum. Kendimi “müşteri “ olarak hiç hissetmedim, her istediğim zaman mutlaka ulaşmışımdır. RWS konusunda beni bilgilendirmesi ve aktardığı bilgiler sayesinde;  Mutfak tezgah altı arıtma cihazına şimdi bir yenisini ekleyerek evime genel arıtma cihazı (RWS30) taktırdım. Tercihimi sizden yana kullanarak ne kadar doğru kararı verdiğimi şimdi anlıyorum. Bugün sabah 10’da gelen montaj elemanlarınız Sedat ve Mustafa Bey Covid kurallarına uymuş, maskeli, koruyucu kıyafetini giymişti. Saygılı ve yetenekli duruşları için şirketiniz aracılığıyla kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı güzel mutlu günler diliyorum.

Ayşe Y.

A. Berkay Uganer isimli teknisyeninizden memnun kaldık. Çalışkan ve maharetli bir personel. İşinin ehli olduğu belli, teşekkürler.

Çağatay&Handan T.

Merhabalar, sizden ikincisini almış olduğum tezgah altı su arıtma cihazının montajına gelen Fesih arkadaşımıza sizin vasıtanızla teşekkür ederim. Temiz ve tertipli çalışması konuyla ilgili bilgileri vermesi konusunda son derece memnun kaldım. Sizlere de öncelikle ne zaman ihtiyacımız olsa her seferinde destekleri ile yanımızda olduğunu hissettiren Onur Bey ve Kürşat Bey'e müşteri odaklı ve memnuniyeti esaslı çalışmalarından dolayı teşekkür eder, bu çalışmalarınızın devamını dilerim. Saygılarımla…

Murat A.

Görevli arkadaş çok ilgili ve güler yüzlüydü. Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Aslı K.