loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Dün öğleden sonra telefonla sizlere ulaşıp Onur Beyin zaman ayırıp vermiş olduğu bilgi ve yönlendirmeler doğrultusunda Black Dimond Tezgah altı arıtmanızdan satın almaya karar verdim. Yine özellikle aynı gün montaj ricama istinaden Onur Bey yine bu konuda da çok yardımcı olup hemen akşam montaj için servis yönlendirmesi yapmıştır. Dün montaja gelen Emre Karacabey de en az Onur Bey kadar ilgili, dikkatli ve ürünle ilgili sorduğum tüm gerekli gereksiz bilgileri hiç şikayet etmeden büyük bir sabırla dinleyip beni bilgilendirmiştir. Şirketiniz  bünyesinde bulunan bu iki kişi ile yapmış olduğum görüşme ve almış olduğum hizmet neticesinde sizi ve sizin ürününüzü tercih ettiğim için çok memnun olduğumu belirtmek istrerim.

NOT: bu sabah itibariyle içim rahat bir şekilde arıtıldığından ve bana sağlıklı&alkali bir şekilde geldiğinden emin olduğum suyumu içmeye başladım.

Ayten KARASU

Değerli Yetkili, 02.9.2020 tarihinde satın aldığım  Rainwater (Ürün Kodu: 150323) su arıtma cihazını 04.9.2020 tarihinde Serdar Altınkaynak ve Mustafa Usta gelip montajını yaptılar. Her iki usta da işlerinin ehli oldukları kadar nezaketleri / incelikleri, beyefendi tavırlarıyla gönüllerimizi fethettiler. Kendilerine hizmetlerinden dolayı 10 üzerinden 10 veriyor; teşekkür ediyorum. İçten selamlarımla...

Prof. Dr. Cengiz ALYILMAZ

Bugün firmanız adına evime su arıtma cihazı kurulumu yapan Fesih Bey ile ilgili taktirlerimi firmanıza iletmek istedim. İlgili çalışanınız son derece saygılı ve kibardı. Servis saatine tam olarak uydu, gelmeden önce bilgilendirmek üzere aradı. Evde de zaten son derece profesyonelce, düzenli olarak ve hijyen kurallarına uygun çalıştı.

A.V. Uzunköprü

Rainwater su arıtma cihazı montajı bugün, verilen tarih ve saate yapılmıştır. Birkaç saattir kullanmaya başladım. Montaja gelen Serkan Parıltı ve Yusuf Bey'e düzenli ve titiz çalışmalarından doalyı teşekkür ederim. Umarım ürününüzü uzun yıllar kullanırım.

Günseli Demiray

Sayın Rainwater ekibi, Ben müşteriniz Kubilay Özçalık. Arıtıcımızın kurulumu bugün yapıldı. Yetkili servis elemanınız Serkan Bey işini en kısa sürede, temiz bir şekilde tamamladı ve kullanımla ilgili gerekli açıklamaları yaptı. Saygılı tavrı, temiz çalışmasından dolayı kendisine ve firmanıza teşekkür ederim.

 

Kubilay Özçalık

Serdal ve Mustafa Beylerin verdikleri hizmetten çok mutlu kaldık, çok teşekkür ederim. 

Gökhan Özen

Öncelikle; Pazartesi günü aramamla birkaç saat içinde gelen Pınar hanım’a ve satın aldığım arıtma sistemini yoğunluk olmasına rağmen, ricam üzerine Çarşamba günü monte ettiğiniz için, teşekkür ediyorum. Montajı yapan usta Mustafa Bey, son derece profesyonel ve işinin ehli bir insan. Umarım böyle bir çalışanınız olduğu için ne kadar şanslı olduğunuzun farkındasınız ve kıymetini de biliyorsunuzdur. Galoş, maske, eldiven tüm hijyen kurallarına uyarak, etrafa en küçük bir çöp, toz, dağınıklık bırakmadan, çok özenli çalıştı. Tüm bilgilendirmeleri yaptı, sorularımızı yanıtladı. Kendisine tekrar çok çok teşekkür ediyorum.

Esra Şipal

Yetkili servis görevliniz Erhan Yıldırım ürün montajı konusunda gayet hassas davrandığı ve randevu saatine sadık kaldığından ötürü memnuniyetimi belirtmek isterim. Rainwater ailesine işlerini titizlikle yaptığı için teşekkür ederim.

Zerrin Yağcı

Teknisyenleriniz Erhan Yıldırım ve Taner Gül'e yaptığı montaj, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

Ertuğ Erten

Evimize kurulan genel arıtma sistemi ile ilgili montaj ekibinize çok teşekkür ederim. 10 üzerinden 10 puan çok temiz çalıştılar.

Mehmet Emin- Seyhan Sayar