loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Sitemize firmanızca kurulan su yumuşatma sistemi tamamlanmış ve devreye sokulmuştur. Umarım yakın zamanda tarafınızda kireç-yumuşatma testleri yapılarak kontrolleri gerçekleştirilir. Sistemin kurulmasında çalışan Serdal Altınkaynak ve Mustafa Erdoğan titiz ve başarılı çalışmalarından dolayı taktiri fazlasıyla hak ediyorlar. Şahsınızda kendilerine ve firmanıza çok teşekkür ederiz. Saygılarımla...

Kemal ULUDAĞ

Ay Lounge Site Yönetimi

Sevgili Rainwater ailesi sayesinde ailemle sağlıklı bir şekilde, güvenerek su içmekteyiz. Başta stand görevlileri olmak üzere arkadaşların sıcak, samimi ve ilgili yaklaşımları bizi çok mutlu etti. İhsan Bey ve montaj için gelen arkadaşımız sanki ailemizin bir parçası oldu ve aynı anda üç cihaz almamıza neden oldu. Herkese tavsiye eder, herşey için teşekkür ederim.

Müge ŞABAN

Servis hizmetleri numarasını aradığımızda telefonu açan bayan ile satış sonrası teknik servis için gelen Ayhan Bey'den memnun kaldık. En iyi hizmeti ve çözümleri sundular bana. Kendilerine buradan teşekkür etmek isterim.

Ahmet Barış IŞITAN

Dün akşam Ayhan Bey tarafından montajımız yapıldı ve daha suyu tatmamamıza rağmen eşim ve ben çok mutlu olduk. Ayhan Bey'in temizliği ve montaj süresi boyunca işleyişi görülmeye değerdi. Eşim estetisyen ve şu anda bir eczanede çalışıyor. Sizden bahsettiğimde etrafındaki olumsuz söylemler sebebiyle olaya soğuk bakıyordu ve akıllı bir yatırım olmadığını düşünüyordu. Kararı vermek bana kalmıştı, satışı yapan Onur Bey'in donanımlı bilgisi işimi kolaylaştırdı ve Ayhan Bey'de finali yaptı. Firmanıza yakışan bir ekibe sahipsiniz, umarım böyle kaliteli personellerle uzun vadede çalışırsınız. Verdiğim karardan dolayı şuan ki düşüncelerimin değişmemesi ve sorun yaşamamak dileğiyle...

Timur ELVEREN

Merhaba bugün su arıtma cihazım takıldı. Serdal Altınkaynak Bey işini çok iyi yaptı, çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hasan TEKDEMİR

08.02.2019 Cuma günü evimizde Rainwater Su Arıtma Cihazı montajı yapıldı ve biz evde yoktuk. Montaja gelen teknisyen arkadaş(Sanıyorum adı Mehmet Deniz'di. Formda öyle yazıyordu.) ile sadece telefonda görüştük. Dolabımıza çöp kutumuz ile tak arka arkaya yerleşemediği için dolabımız tamamen iptal olacaktı ve bize diğer eşyalarımız içni yer kalmayacaktı. Teknisyen arkadaş telefonda ne kadar mutsuz olacağımızı anladı sanırım. Başta olmaz demiş olsa da sonrasında ne yapıp edip tankı yerleştirmeyi başarmış. Ayrıca arıtma bataryasına en uygun yeri seçmek konusunda da bizi nazikçe uyararak yardımcı oldu. Teknisyen arkadaşın pozitif ve yardımsever yaklaşımından çok memnun kaldık bilmenizi isterim.

Murat AYHANER

Bugün itibari ile Rainwater Arıtma Cihazımızı kullanmaya başladık. Bugün cihazımızın montajı ile ilgili bize servis veren teknisyen Serdal Altınkaynak son derece güzel bir servis verdi. Gayet titiz bir çalışma, hitap, diksiyon konusunda son derece profesyonel ve sonderece güleryüzlü, kaliteli bir hizmet sundu. İşine son derece hakim ve işini sevgiyle sahiplenmesi iş sonuçlarına da yansıyordu. Çok memnun kaldığımızı belirterek teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Işık Ahmet BULUT

Bugün firmanızdan satın aldığım su arıtma cihazının kurulumu gerçekleştirildi. Kurulumu yapan teknik servis yetkilisi Ömer Bey'i oldukça enerjik, temiz, bakımlı ve işini gerçekten büyük titizlikle yapan birisi olarak gözlemledim ve bu durumu memnuniyetimden dolayı sizinle paylaşmak istedim. Eklemek isterim ki sadece Ömer Bey değil şirkette çalışan herkes kendisine müşteri memnuniyetini ilke edinmiş. Tanıtım amacıyla evimize ziyarete gelen Rıza Bey'e ve kurulum esnasında bize yardımcı olan Ferda Hanım'a da sizin aracılığınız ile teşekkür etmek isterim.

Mert ERSİSKO

Bugün arıtma cihazımızın montajını gerçekleştiren Serdal Altınkaynak isimli personelinizin montaj esnasında göstermiş olduğu ilgi, bilgilendirme ve davranışlarından dolayı memnuniyetimi bildirmek ister, çalışmalarınızda kolaylıklar ve bol kazançlar dilerim.

Sevgi Güler ÖZMUTLU

Merhabalar, bugün evimde Rainwater Arıtma Sisteminin montajı yapıldı. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki teknik servis personeli arkadaş işinde çok iyi. Bilgisi ve titiz çalışması(bence en önemlisi) ile çok yardımcı oldu. Mehmet Deniz Bey'e çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Firmanızda profesyonel kişilerle çalışmanız sizleri bir adım öne çıkarıyor. Ayrıca müşteri temsilcimiz Neslihan Hanım'da bizimle çok ilgilendi, ona da çok teşekkür ederim. Cihazı kullandıktan sonra fikirlerimi tekrar belirteceğim ancak olumsuz olacağını düşünmüyorum. Teşekkür ederim.

 

Elif ÖZDİL