loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

Merhaba, Çelebi Bandırma Limanı olarak şirketimizin filtre bakım ve değişimleri için gelen servis personeliniz Kemal Bey'in bizlere olan güler yüzü, samimi iletişimi, teknik bilgisi ve servis sonu telefon ile görüşerek sorunlarımıza uzaktan çözüm bularak yardımcı olmasından büyük memnuniyet duymaktayız. Rainwater kalitesinde böyle personeller yetiştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere bol müşterili, sağlıklı ve huzurlu çalışmalar dileriz. Saygılarımla...

Samet V.

Çelebi Bandırma Uluslararası Limanı İşletmeciliği A.Ş.

Sayın yetkili, hastanemize bugün 2 adet arıtma, 3 adet sebil montajı, personeliniz Emre Karacabey tarafından yapılmıştır. Titiz çalışması ve kullanım bilgilendirmesi için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

Seyhan Ö.

Özel Medicana Hastanesi

Merhaba, montaj ve satışa destek olan Serdal Bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Şuan ürünü 15 gündür kullanıyoruz gerçekten çok lezzetli. İyi çalışmalar dilerim...

Sercan K.

Radisson Otel

Serdal ve Ahmet montaj için gelen arkadaşların eline emeğine sağlık.

Yunus A.

Asil Gıda- Genel Müdür

Firmanızdan daha önceden bildiğimiz marka olmaniz sebebi ile alım yaptık. Bir teşekkür iletmek istiyorum. Ürünlerin montaji için yönlendirmiş olduğunuz Serkan Parıltı Bey son derece nazik kibar ve işini severek yapan bir arkadaş. Muhatabiyetinden ve hizmetinden çok memnun kaldık. Kendi müdürü Ercan Bey'e konuyu telefonla ilettim ancak, buradan da mail ile yazmak istedim. Bu teşekkürü iletme sebebim, kurumsal bir bir marka ile hizmet veren bir eğitim kurumu olarak, kurumsal firmaların kendine değer katan elemanlarını dışarıdan bir göz ile görebilmesine olanak sağlamak içindir. 

Saygılarımla
 
 

Mithat D.

Bahçeşehir Koleji

Sefa Bey kurulum ile çok ilgilendi, teşekkür ederiz.

Uğur İ.

Su arıtma cihazı montajı için gelen servis personeliniz Erhan Yıldırım'a teşekkür ederim.

Hakan Ö.

Merhaba, dün montaj için gelen Sefa Bey'in çalışmasından çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Bengüsu - Birant H.

Merhaba, gün içinde kurulum için gelen Sefa Bey hakkında memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendisine benim adıma teşekkürlerimi iletmenizi rica ederim. Bilgilerinize, iyi çalışmalar.

 

Halit C.

Merhaba, 30.08.21 tarihinde yumuşatma sistemi için servise gelen Sefa Bey'den son derece memnun kaldık, teşekkür ederiz

Arkat Rezidance