loader
7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
Rain Blog S.S.S

Yıllık su tüketim maliyetini hesapla

Ücretsiz Teklif Al

Teklif Formu

İki gün önce Mehmet Deniz tarafından montajımız sağlandı. Mehmet Bey'in ilgi, alakası ve kusursuz montajı için çok teşekkür ederiz.

Ayşe ÖNAL

Merhabalar, uzun zamandır şirketimizde ve birçok kuruluşumuzda Rainwater kullanıcısıyız. Teknik servis hizmetleri ve kalite anlayışınız için teşekkür etmek isterim. Özellikle teknik servis çalışanınız Serdal Altıkaynak'a teşekkür ederim. İş bilgisi, servis anlamında telefonda bile anlık yardımları ve birçok konuda ustalığını konuşturan donanımlı bir çalışan. İşini ve şirketini çok iyi sahipleniyor diyebilirim. İnşallah Özlüce'de ki yeni otel projemizde sizlerle çalışmayı umut ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Mustafa YAVUZ

Serdal Bey'in ilgi, alakası ve verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Hatice GÜLFER

Bugün yapılan montaj ve bakım ile ilgilenen Serdal Altınkaynak'a çok teşekkürler, çok memnun kaldık.

Abdullah SEVİM

Montajı yapan Mehmet Deniz arkadaşımıza ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Ertuğrul DURMUŞ

Servisinizden çok memnun kaldık. Serdal Bey'e teşekkürlerimizi iletiriz.

Sevil ÖZLÜ

Montaja gelen teknisyeniniz Mehmet Deniz işinde oldukça profesyonel. Titiz çalışması ile aldıklarını eğitimin hakkını veren biridir. Teşekkürlerimi borç bilirim.

Nedime GURTİŞGİL

Serdal Bey'e çok teşekkürler. Çok temiz çalıştığını ve çok kibar davrandığını özellikle belirtmek isterim. Rainwater'ın bu şekilde personellerle çalıştığı için de teşekkürler. Bugüne kadar birçok firmayla çalıştık, hiçbir firmada böyle bir teknik personel ile karşılaşmadık.  

Sevilcan ÖZLÜ

Mehmet Deniz isimli arkadaşımız bugün montajımızı yaptı ve gayet güzel bir şekilde sistemi kurdu ve gitti. Daha önce de birçok yerden servis geldi ama böyle bir arkadaşla ilk defa karşılaşıyorum. Çok teşekkürler.

Zeki DEDECAN

Bugün montajımız yapıldı teşekkürler. Montaja gelen arkadaştan çok memnun kaldım.

Nurgül DURUCAN