Kapat

Choose your language..

Dilinizi seçin

Türkçe

İngilizce

İtalyanca

Fransızca

Almanca

Hollandaca

Polonyaca

İsveççe

Norveç Dili

English (US)

English (AE)

English (AU)

Bulgarca

Japonca

Kore dili

Çekçe

Modern Çince

Yunanca

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Su Yumuşatma Sistemleri

Ön Tortu Filtrasyon Sistemleri

Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

Ürünleri İnceleyin

8.0 LT / Gün

Toplam Su Kapasitesi

240 LT / Gün

Arıtma Kapasitesi

Superior Alkali

Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi

453 Yorum | Kullanıcı Deneyimleri
5/5

Ürünün Toplam Filtre Adedi

4 Adet filtre Sistemi

Ürünün Kullanım Alanı

Ev, Ofis, 10 kişiyi geçmeyen yerler..

Ürünün Filtrasyon Tipi

Ters Osmoz

8+ ph Seviyesi Özelliği

Daha sağlıklı su için

Bu ürünle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Uzmanlarımızla canlı görüşün!

bireysel kullanıcı yorumları

kurumsal kullanıcı yorumları

Birlikte Alınabilir Ürünler

kolay çıkarılabilir filtre

304 paslanmaz
çelik tank

Abtibakteriyel

Suyunuz için TEMİZ ve HİJYENİK depolama imkanı sunuyoruz.

Rainwater sahip olduğu son teknolojiye sahip su arıtma cihazları ile sizlere sağlıklı paslanmaz çelik tank donanımı sunmaktadır. Cihazlardaki anti-bakteriyel özellikli, çift korumalı paslanmaz çelik tank sizlere güvenli içme suyu garantisi verir. İlk koruma; arıtılmış suyu böcek ve yabancı maddelerin istilasına karşı koruyan hava geçirmez sızdırmazlık paslanmaz çelik tank kapağıdır. İkinci koruma, bakteri ve alglerin oluşmasını önleyen ve sonuçta geleneksel plastik tanktan çok daha hijyenik olan paslanmaz çelik tanktır.

Tüm pas ve oksitlenmelere karşı en yüksek korozyon direncine sahip, biyomedikal uygulamalarda kullanılan cerrahi sınıf 304 paslanmaz çelik tank ile suyunuz daima sağlıklı ve güvenli!

304 Paslanmaz Çeliğin Sağlık Alanında Sunduğu Faydalar

Sağlık sektöründe ve diğer pek çok alanda paslanmaz çelik yerine kullanılabilecek çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemelerden bazılarının maliyetleri de paslanmaz çeliğe kıyasla daha uygundur. Buna rağmen paslanmaz çeliğin tercih edilmesi ve kullanılmasının temelinde, bu malzemenin sağlamış olduğu yararlar bulunmaktadır. Bu yararları genel olarak şu şekilde sıralamak mümkündür:

Yüksek Korozyon Direnci: Paslanmaz çeliğin sağlık sektörü de dahil olmak üzere kullanıldığı alanların çoğunda, korozyon direnci nedeniyle tercih edilmektedir. Nikel ve krom ile güçlendirilmiş olan bu malzeme, korozyona neden olabilecek koşullar altında uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Kolay Steril Edilebilir: Daha önce de belirtildiği gibi paslanmaz çelikten imal edilen sağlık malzemelerinin steril edilmeleri oldukça kolaydır. Zararlı organizmaların yerleşmesine ve yaşamasına izin vermeyecek özelliklere sahip olan paslanmaz çelik, bu sayede sağlık sektöründe hijyeni garanti altına almaktadır.

Çevreye Zarar Vermez: Paslanmaz çelikler, genellikle geri dönüştürülebilir hurdalardan elde edilmektedir. Aynı zamanda paslanmaz çeliğin kendisi de geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Bu yüzden de kullanım ömrü dolduğu zaman doğaya herhangi bir şekilde zarar vermemektedir.

İnsan Sağlığını Korur: Sağlık sektöründe kullanılan ürünler insanların ağızlarına ya da iç organlarına temas etmektedir. Bu konuda seçilecek metalin, insan organizmasında olumsuz etki yaratmayacak türden olması önem arz etmektedir. İnsana zararlı olmaması dolayısıyla gıda sektöründe de kullanılan paslanmaz çelikler, sağlık açısından koruyucudur.

Faydaları

sebil

dönüştürme

Arıtmasız su sebiliniz için özel yapılandırılmış özellikler

Tezgah altı Süperior Alkali ürününü arıtmasız su sebiliniz ile entegre edebilir. Sebilinizden arıtılmış su alabilirsiniz.

kolay montaj

Süperior Alkali sisteminizi bir yerden diğer yere taşımak istediğinizde ürünün kolay montajı sayesinde su arıtma sisteminizi kendiniz kurun ve kullanmaya başlayın

kolay

filtre değişimi

Twist filtre sistemi sayesinde filtrelerinizi kendiniz bile değiştirebilirsiniz!

Tek yapmanız gereken filtre değişim dökümanında gösterildiği gibi filtreyi konnektördeki yuvasına oturtarak çevirmek.

dünyanın en az yer kaplayan su arıtma cihazı

Superior su arıtma cihazı rakip cihazlara göre en büyük farklarından biriside minimal tasarıma sahip olmasıdır. Cihazı istediğiniz şekilde konumlandırabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

opsiyonel
su arıtma bataryaları

opsiyonel
su arıtma
bataryaları

Su arıtma sistemleri için Rainwater mühendisleri tarafından üretilen su arıtma bataryası satın almak için üstteki bağlantıdan alışveriş yapabilirsiniz.

Avantajları

Neden Alkali Su İçmeliyiz?

Alkali Nedir?

Asidik atıklar uzun vadede kanın yoğunluğunu arttırır ve kan dolaşımını yavaşlatır. Hayati organlar artık yeterli miktarda besin ve oksijeni kolaylıkla alamaz olurlar. Bu durum hastalıklara ve sonuçta ölüme kadar gidebilecek olumsuzluklara yol açar. Bu asit-alkali dengesinin asit lehine bozulması nedeni ortaya çıkan sonuçtur. Bu durumda vücut, alkali tarafı güçlendirilerek dış yardıma ihtiyaç duyar. Asit lehine bozulan bu dengenin ayarlanması için gerekli en doğal ürün ‘Alkali Antioksidan Su’dur. Alkali antioksidan suyunun sürekli ve çok tüketilmesi halinde insan vücudu bu tip asit birikmelerine maruz kalmaz. Kişiler asidik atıklarını vücudun farklı yerlerinde biriktirdikleri için her birey farklı etkilenir. Alkali dengesini sağlayarak, alkali antioksidan su içerek, asit birikmesi sonucu oluşan; Reflü, Kronik kabızlık, Obezite, Halsizlik, Artirit, Yüksek kolesterol, Yüksek Trigliserit, Fibromiyalji gibi rahatsızlıklarda gerileme ve iyileşme tespit edilmiştir. Asitlerin oluştuktan hemen sonra nötralize edilmesi, ancak kandaki asit dengeleyici bikarbonatların yüksek tutulması ile mümkündür. Bunun en temiz, en doğal ve en etkili yolu ise alkali su tüketmektir.

Rainwater Avantajları

Maliyetleri Önleyin

Kireç, tortu, kum ve zararlı mineraller, evlerimizdeki su boruları ile çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, ütü gibi aletlerde birikerek ciddi hasarlara yol açmaktadır. Rainwater Su Arıtma Sitemleri, mükemmel çalışan yumuşatma sistemi ile pahalı onarım maliyetlerini önler

Tasarruf Sağlayın

Isınmanın etkisiyle metal yüzeylerde biriken, tabakaya dönüşen kireç, özellikle kombi, şofben, termosifon gibi ısıtıcılarda enerji maliyetlerini arttırmaktadır. Rainwater Su Arıtma Teknolojisi, üstün teknolojisi ile sudaki kireci filtreleyerek enerji verimliliğini yükseltmektedir. Amerikan Enerji Bakanlığı verilerine göre su ısıtmada %15-48 arasında tasarruf sağlıyor.

product feature

Ürün Özelliği

Marka

Rainwater

Model

Süperior Alkali

Ebat

Filtre: G=39cm x Y= 42,5cm x D= 85cm
Tank: Çap: 26,6 cm x Y: 34cm

Voltaj

Elektriksiz

Güç Tüketimi

Elektriksiz

Extra Özellikler

Opsiyonel Pompalı, Musluk

technical details

Teknik detaylar

Kapasite

240 / Gün

Su Depolama Tankı

8 LT - 12 LT

Servis Durumu ( Garanti )

2+8 Yıl

Teknolojisi

USA Technology

Distribütör

Rainwater Inc.

technologies

teknolojisi

technologies

çok katmanlı
UF membran
teknolojisi

tortu filtresi
5 mikron
temizleme

pre-carbon filtre
klor ve organik
temizleme

hiper filtrasyon
ileri arıtım
insan sağlığı

alkali
mineral filtre
pH 8+

1. ADIM Partiküllerin Temizlenmesi için Tortu Filtresi

Şebeke suyu, yapilan bağlantiyla önce göze nekleri 5 mikron olan ön filtreye gelir. Bu yük- sek teknolojili filtrenin görevi, sudaki kaba kir- leri, yani toz, kum, yosun, böcek gibi tortulari 5 mikron kadar temizlemesidir. 5 mikrondan büyük, su içinde asili partiküllerin ve bakterile- rin tutulduğu sediment filtre ile iyice berrakla şan suda, hala bazı mikroorganizmalar, erimiş kimyasallar ve mineraller bulunabilmektedir.

2. ADIM Klor ve Organik Maddelerin Temizlenmesi İçin Ön Karbon Filtre

Su, blok karbon filtreye gelir. Blok karbon filtrenin görevi, kötü tat, koku ve renge neden olan organik maddeler ile suda bulunan kloru ve varsa gazal kokuları temizlemektir. Suyun daha lezzetli, berrak ve kokusuz olmasını sağlar. Sediment filtrenin 5 mikrona kadar filtrelediği suyu 1 mikron hassasiyetinde filtreleyerek ileri filtrasyon sağlar.

3. ADIM İleri Arıtım İçin Hiper Filtrasyon

Yarı temizlenmiş su, sistemin kalbi olan hiper filtrasyona kartuşuna gelir. Hiper filtrasyon yarı geçirgen bir zar yapısına sahiptir. En az 2.5 atmosfer basınç ile çalışır. Gözenekleri 8-10 agstron arasındadır. Hiper filtrasyon üzerinde; mlimetrenin milyonda biri kadar gözenekler olan, yarı geçirgen zardan, suyun içinde çözünmüş olarak bulunabilen kurşun, cıva, nitrat, arsenik, bakır gibi ağır metallerin, bakteri ve kireç gibi farklı kimyasallar ya da kirleticilerin geçebilme şansı yoktur. Hiper filtrasyon, moleküllerinin geçişine izin verirken, erimiş kimyasalların, mikro organizmaların ve zararlı minerallerin kusursuzca filtrelenmesi gerçekleştirir. Sadece su molekkülleri ve insan sağlığı için faydalı anyon ve katyonlar bu filtreden geçer. Hiper filtrasyondan çıkan su gerçek sağlıklı içme suyudur. Hiper filtrasyonun günlük su verimi 350 litre civarındadır. Membrandan elde edilen sağlılı içme suyu 12 litrelik paslanmaz çelik tanka gelir ve burada deopolanır.

4. ADIM POST Karbon Filtre / Suyun Tat ve kokusunu düzenlemek için

Tanktan musluğa giden su lezzet kazanmak üzere son olarak karbon filtreye gelir. Bu filtrenin görevi kokuya neden olan maddeleri temizleyerek, mikroorganizmaların oluşmasını önlemektir. Su bu filtrede; tadı iyileştirilir. Son aşamada su musluğa gelir. Böylece sağlıklı ve taze Rainwater suyu güvenle içilmeye hazırdır.

Uluslararası Standartlarda Sertifikasyon Garantsiyle Yaşamınıza Değer Katar

"Kusursuzluğun güveni; yaşama tazelik ve garanti sunar"

CE SERTİFİKASI

FDA SERTİFİKASI

WATER QUALITY

TÜV CERT ISO 14001

NSF SERTİFİKASI

TÜV CERT ISO 9001

DÜZEN NORWEST

Sistemlerimiz, PARKER - LIQUIFIT - LEGRIS marka olup, Amerikan Gıda ve İlaç Yönetmelikleri FDA, CFR21 ile uyumludur.

Rainwater garantisi üretici firma, ithalatçı distribütör ve yetkili satış distribütörü tarafından belgeli olarak sunulmaktadır.
Ayrıca servis hizmetlerinde yetkili satış distribütörü tarafından TSE - HYB ( DEVLET GÜVENCESİ ) hizmet yeterlilik belgesine uygun hizmet verilmektedir.

Bu ürünle ilgileniyorum!

Bu ürünle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Ürün tanıtımı ve demo imkanı.

Kullanıcı Deneyimleri;

ÖZTUĞ OTOMOTİV
ÖZTUĞ OTOMOTİV
....
Read More
Firmamızda çalışan sayısı 250 kişidir. Rainwater Merkezi Sistem Arıtma kullanmaya başladık. Ben ve çalışanlarımız çok memnunuz. Hazır aldığımız sulardan çok daha kaliteli su içiyoruz. Teşekkürler Rainwater.
Ceylan İnternational Hospital
Ceylan İnternational Hospital
Özlem C.
Read More
Uzun zamandır evimizde kullandığımız Rainwater Su Arıtma Sisteminden memnun olduğumuz için yeni açtığımız hastanenin tüm birimlerinde de tercihimiz Rainwater oldu. Her zaman sağlıklı, kötü koku ve tat içermeyen alkali su içme imkanı ile bizi tanıştırdığı için Rainwater çalışanlarına teşekkür ederiz.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi
Bursa Organize Sanayi Bölgesi
...
Read More
Bursa Organize Sanayi Bölgesi olarak bütün birimlerimiz de kullanmaya başladığımız Rainwater Alkali Su Sebilleri sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attığımızı düşünüyoruz. Son derece memnun olup, ekibinize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.
MARTUR
MARTUR
Serdar A.
Read More
Teşekkürler Rainwater, bizleri su ile tanıştırdın…
Özel Tan Okulları
Özel Tan Okulları
Ali Dönen D.
Read More
Sevgili Rainwater çalışanları, güzel ve ciddi çalışmalarınızın karşılığını her zaman almanızı diliyorum. Sizleri her daim en iyi şekilde anlatmaya devam edeceğiz. Özellikle çalışanlarınızla çalışmak bir ayrıcalık olsa gerek. Bunca yıllık yönetici olarak işine bu kadar bağlı olan birine ratlamadım. Keşke bu tür elemanlarla çalışabilme şansını herkes yakalayabilse, kendisini takdir ediyorum. Selam ve saygılarımla…
Sitemizde, içeriğin tarafınıza sağlanması, Site’nin performansının optimize edilmesi ve ziyaretçi profilinin anlaşılması için gerekli olan çerezler kullanılmaktadır. Site üzerinde kullanılan çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Çerez Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.