Ürün Kategorileri
www.rainwater.com.tr

Atık Su Miktarı En Düşük Su Arıtma Cihazı: Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma

Atık Su Miktarı En Düşük Su Arıtma Cihazı: Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma

Şebeke suyunun güvenle tüketilebilir özelliklerde olmasını sağlayan; yüksek standartlara sahip su arıtma cihazları, şebeke suyunu filtre ederken: hem partikül hem de kimyasal arıtma / filtrasyon yaparken; belli bir oranda atık su da oluşturur.

Reverse Osmosis; Ters Osmos olarak tanımlanan bu sistem, 75 yıllık güven ve deneyime sahip; Rainwater Su Arıtma Sistemleri Teknolojisinde en düşük atık su miktarı ile Rainwater Tezgâh Altı Su Arıtma Cihazlarını çevreci, yaşamı koruyan marka konumuna taşımaktadır.

Su Arıtmada Minimum Atık Suyu Garantileyen, Mükemmel 4’lü Kartuş Teknolojisi

Uluslararası test laboratuvarlarının yaptığı ölçümler neticesinde atık su miktarı en düşük su arıtma cihazları arasında ilk sıralarda yer alan Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri her 1 lt arıtılmış su için 1 lt atık su oluşturur. Rainwater Su Arıtma Teknolojileri, şebeke suyunu 4 ayrı filtreden geçirip ve tüm zararlı maddelerden ayrıştırarak size güvenle içebileceğiniz temiz su sağlar. Tüm bu özellikleriyle Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri, atık su miktarını minimum düzeyde tutarak su israfını önler. En düşük su basıncında bile Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri, mükemmel özelliklere sahip kartuş teknolojisi sayesinde yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

Doğal Aromasında Gerçek Keyif

Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri, içme suyunuzu, şebeke suyunun tüm kokularından arındırırken, su lezzetiyle de yaşamınıza değer katar. Bu sayede yemeklerinizi, çay ve kahvelerinizi doğal aromasıyla tüketebilmenin keyfini de yaşatır. Rainwater Tezgâh Altı Su Arıtma Sistemleri, minimal ölçülerdeki boyutlarıyla dünyanın en kompakt ölçülere sahip ve en az alan kaplayan su arıtma cihazlarından biridir, mutfak dolabınızdaki minimal seviyede alan kaplar.

Sürdürülebilir, Çevreci, Sağlık Dostu: Çünkü Atık Su Miktarı En Düşük Su Arıtma Cihazı

Yaşamınızı Kolaylaştıran ve Yaşam Kalitenizi Yükselten Farklar

Sürdürülebilir, Çevreci, Sağlık Dostu: Çünkü Atık Su Miktarı En Düşük Su Arıtma Cihazı

LED’Lİ muslukları sayesinde, filtre değişim zamanını tam zamanında anımsatan ve kullanıcılarına sürekli temiz ve sağlıklı su kullanmalarını garantileyen Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri, dış ortamla temas etmeyen, çelik depolama tankı sayesinde sular kesildiğinde dahi, depolama hacmine göre su ihtiyacını karşılamaya devam eder. Daha da önemlisi Rainwater, geniş satış ve servis ağıyla kullanıcılara pratik ve hızlı çözüm sunar.

Rainwater Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri, minimum atık su miktarı ve yüksek filtrasyon verimliliği ile çevreci bir seçenek sunar. 4’lü kartuş teknolojisi, mükemmel su lezzeti ve uluslararası güvenlik sertifikalarıyla güvenli, sağlıklı ve sürdürülebilir bir su arıtma deneyimi yaşayın.

Diğer Gönderiler

Karşılaştır
Kaydedilenler

Hızlı İşlemler

Dil Seçin