Ürün Kategorileri
www.rainwater.com.tr

Suyunuzu Değiştirin, Hayatınız Değişsin! ORP ve PH Farkı Nedir?

Rainwater Su Arıtma Cihazları, musluk suyunuzu yüksek negatif ORP değeri ile süper antioksidan, yüksek alkali (pH 8.5) ve yeniden yapılandırılmış mikro-kümelendirilmiş moleküler yapıda içme suyuna dönüştürür. Rainwater, bu özellikleri ile yüksek besin emilimi, süper hidrasyon ve dolayısıyla çok etkin bir detoks sağlar. Aynı zamanda metabolizmanın verimliliğini artırarak, metabolizmayı güçlendirerek ve hücreler arası iletişimi hızlandırarak hayatınızı değiştirir. ORP, Oxidation Reduction Potential tanımının baş harflerinden oluşmuş bir kısaltmadır. Anlamı, Oksidasyon İndirgeme Potansiyeli’dir. ORP ölçümü suyun kalitesini belirler. Ölçüm sonucu pozitif bir değer ise, bu suyun oksidasyon yani hücresel olarak yaşlandıran negatif bir değer ise bu suyun hücresel olarak yaşlanmayı önleyici yani antioksidan güce sahip olduğunu gösterir.

Rainwater Su Arıtma Sistemleri düşük ORP değeri sayesinde; hem içmek hem de sağlıklı ve lezzetli çay kahve ve yemek yapmak için kusursuz bir seçenektir. Hiper filtrasyon yöntemiyle yeniden yapılandırılmış, emilimi yüksek, hidrojen bakımından zengin, antioksidan özellikli bu canlı su, vücudumuzu daha sağlıklı bir duruma getirir. Günlük yaklaşık 2 lt. içme suyunuzu bu canlı su ile değiştirdiğinizde, vücudunuzu günümüzün endüstriyel beslenme alışkanlıkları nedeniyle olası asidik durumdan alkaliye çevirebilirsiniz.

Rainwater, hiper filtrasyon teknolojisi ile musluk suyunun hoş olmayan tat ve kokusunu alır. Bu sayede içme suyunuz daha hafif, hoş ve tatlı bir tada sahip olur. Çok kolay emilim özelliği ile içimi çok yumuşaktır. Su içmekte zorlanan kişilerin dahi içtiği günlük su miktarını ciddi oranda artırır. Yemeklerinizde kullanacağınız gıdaları Rainwater ile yıkayarak kullanılan tarımsal ve böcek ilaçlarından mükemmel biçimde arındırabilirsiniz. Özellikle sebzeleri ile ön haşlama yaparak yemeklerin lezzetini artırabilirsiniz. Rainwater ile evlerinize gelen bu mükemmel su, yeniden yapılandırılmış daha küçük moleküler yapısı sayesinde çay yapraklarına ve kahve parçacıklarına daha iyi ve daha hızlı nüfuz eder. Suyun bu özelliği sayesinde evinizde daha az miktarda çay ve kahve tüketir ve buna rağmen daha zengin bir tat elde edebilirsiniz. Rainwater ile yemekte kullanılan malzemelerin tadını ve lezzetini daha fazla ortaya çıkarır. Bu nedenle yemeklere yapay lezzetlendirici katmamıza gerek kalmaz. Ayrıca gereğinden fazla tuz kullanımını da önleyerek ortaya çıkacak sağlık sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz.

Canlı, lezzetli, taze ve alkali su ile ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak sizlerin elinde. Rainwater ev tipi su arıtma cihazlarını için Su Arıtma ÜRÜNLER sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Diğer Gönderiler

Karşılaştır
Kaydedilenler

Hızlı İşlemler

Dil Seçin